Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sukcesor Wii nadejdzie nieprędko

13 postów w tym temacie

Myślę, że to taki sam dym w oczy jak to co mówią pozostali producenci konsol. Wii ma przed sobą jeszcze co najmniej dwa lata świetności a domyślam się, że przy jej popularności okres ten będzie dłuższy. Jeśli Nintendo pracuje nad projektem Wii 2 to według mnie jest to sugestia, że kolejna konsola będzie kompatybilna z Wii. I dobrze - Wii Sports ma długą żywotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii z bebechami PS3? Byłby to najgorszy błąd na jaki mogłoby się zdecydować Niny. Konsola kosztowałaby sporo a przecież target tej konsoli to nie napaleńcy szukający wypaśnej grafy. No i mocno obniżone tempo wydawania tytułów na tą konsolkę. Super Mario Galaxy z grafą a''la UE3? Super tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Wii od ponad pół roku leży u kolegi :P
Jakoś niemam sił machać łapami po 10 godzinach pracy dziennie, wole dualshocka ;-)
No ale trzeba było się o tym przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście do sprawy przez Nintendo jest moim zdaniem bardzo dobre.

Jak na razie nie ma się co spieszyć z tworzeniem kolejnej konsoli stacjonarnej od wielkiej N. Wii cały czas, od momentu premiery jest cholernie popularne i ciągle zajmuje czołowe miejsce na listach sprzedaży. Fenomen tej konsoli jest tak ogromny, że chyba część z nas nie spodziewała się, że dojdzie on do tak wysokiego stopnia. Zapewne na tegoroczne święta będzie brakować Wii w sklepach, tak jak było to w ubiegłym ;-) Sam nie potrafię sobie wyobrazić "Wii 2", ale Nintendo i tak nas pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:22, ZoDD napisał:

Moje Wii od ponad pół roku leży u kolegi :P
Jakoś niemam sił machać łapami po 10 godzinach pracy dziennie, wole dualshocka ;-)
No ale trzeba było się o tym przekonać...


Dualshock to jeszcze ładnie powibruje a z tym pilotem wygląda się jak ... wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wii A JEGO PRZYSZŁOŚĆ, MOJE PRZEMYŚLENIA"


problem stanowi tylko grafika, ale czy kiedyś na kompach nie wyglądała tak samo? a my się zachwycaliśmy grami, mnie nie zależy na grafie, lecz na frajdzie z samego grania. Oczywiście, wiem, że dla wielu grafika to wyznacznik, ale to nie znaczy, że wii ma być odrazu zdeklasowane, poczekajcie jeszcze kilka lat, moze troche dłużej, a wii, tak ewolułuje, że będzie na takim poziomie jak komputery, wii to jest zabawka, z największymi możliwościami rozbudowy, wyobraźcie sobie w przyszłości gry na taką konsole, stajecie, przed swoim telewizorem, konsola ma wbudowany system skanowania ciała, dzięki precyzyjnym czujnikom konsola odada wasz najmniejszy ruch w grze, nawet mrugnięcie okiem, to jest przyszłość, i moge się założyć, że gdy do czegoś takiego dojdziemy, nikt nie będzie już chciał grać na zwykłych konsolach, gdzie musi trzymać coś w rękach, ani tym bardziej na komputerze, który jest najgorszą barierą w utożsamianiu z bochaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no powiedzmy, że komputery zostaną tlyko do gier strategicznych, ale o przyszłości o której myślę, to chyab i na wii bedzie można w strategi e grać, będziesz siedział przed telewizorem i wydawał komendy głosem, albo ruchem palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować