• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
TommyGunPG

Call of Duty: World at War - Problem z instalacją gry

Pytanie

Witam!

Mam następujący problem z grą - podczas instalacji, wyskakuje mi następujący błąd:

"Błąd odczytu z pliku: F:\Setup\Data\main\video\ber3b_load.bik. Zweryfikuj, czy plik istnieje i czy masz do niego dostęp"

W tym momencie, klikanie "Ponów Próbę" nic nie daje, nie mogę gry po prostu zainstalować. Żeby nie było, gra oryginalna prościutko ze sklepu gram.pl.
Zatem - wie ktoś co można z tym zrobić? Czy pozostaje reklamacja?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.11.2008 o 16:23, Molotov13 napisał:

Witam!

Mam następujący problem z grą - podczas instalacji, wyskakuje mi następujący błąd:

"Błąd odczytu z pliku: F:\Setup\Data\main\video\ber3b_load.bik. Zweryfikuj, czy plik
istnieje i czy masz do niego dostęp"

W tym momencie, klikanie "Ponów Próbę" nic nie daje, nie mogę gry po prostu zainstalować.
Żeby nie było, gra oryginalna prościutko ze sklepu gram.pl.
Zatem - wie ktoś co można z tym zrobić? Czy pozostaje reklamacja?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

jaki masz sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 16:47, mouhhg napisał:

> Witam!
>
> Mam następujący problem z grą - podczas instalacji, wyskakuje mi następujący błąd:

>
> "Błąd odczytu z pliku: F:\Setup\Data\main\video\ber3b_load.bik. Zweryfikuj, czy
plik
> istnieje i czy masz do niego dostęp"
>
> W tym momencie, klikanie "Ponów Próbę" nic nie daje, nie mogę gry po prostu zainstalować.

> Żeby nie było, gra oryginalna prościutko ze sklepu gram.pl.
> Zatem - wie ktoś co można z tym zrobić? Czy pozostaje reklamacja?
>
> Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
jaki masz sprzęt ?


Microsoft Windows XP Home Edition(SP2), Procek AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+ 2.30 GHZ, 2 GB RAM (Goodram), Karta Graf Asus Nvidia Ge Force 8600 GT+ 512 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 16:50, Molotov13 napisał:

> > Witam!
> >
> > Mam następujący problem z grą - podczas instalacji, wyskakuje mi następujący
błąd:
>
> >
> > "Błąd odczytu z pliku: F:\Setup\Data\main\video\ber3b_load.bik. Zweryfikuj,
czy
> plik
> > istnieje i czy masz do niego dostęp"
> >
> > W tym momencie, klikanie "Ponów Próbę" nic nie daje, nie mogę gry po prostu
zainstalować.
>
> > Żeby nie było, gra oryginalna prościutko ze sklepu gram.pl.
> > Zatem - wie ktoś co można z tym zrobić? Czy pozostaje reklamacja?
> >
> > Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
> jaki masz sprzęt ?

Microsoft Windows XP Home Edition(SP2), Procek AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+ 2.30
GHZ, 2 GB RAM (Goodram), Karta Graf Asus Nvidia Ge Force 8600 GT+ 512 MB


a wymagania coda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 16:51, mouhhg napisał:

a wymagania coda ?


Windows VIsta lub XP, Intel Pentium Core 4 lub AMD 64 3200+, 512 RAM(XP), 1 GB RAM(Vista), Ge Force 6600GT lub ATI Radeon 1600XT (256 mb pamięci na karcie) - takie są minimalne i są spełniane, bo tak w ciemno bym nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 16:51, mouhhg napisał:

a wymagania coda ?


Chłopie, co ma piernik do wiatraka, jaki ty widzisz związek w wymaganaich gry z problemem w jej instalacji? Bo takowego NIE MA.

Molotov13 - próbowałeś kopiować całą zawartość płyty na dysk twardy, dla sprawdzenia płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 19:30, Sth`Devilish napisał:

> a wymagania coda ?

Chłopie, co ma piernik do wiatraka, jaki ty widzisz związek w wymaganaich gry z problemem
w jej instalacji? Bo takowego NIE MA.

Molotov13 - próbowałeś kopiować całą zawartość płyty na dysk twardy, dla sprawdzenia
płyty?

Wiem co robię znam się zresztą na takich rzeczach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 20:31, mouhhg napisał:

Wiem co robię znam się zresztą na takich rzeczach .

Mógłbyś rozbudować tą wypowiedź ? bo też związku między spełnianiem wymagań gry a problemami z instalacją nie widzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No więc tak.

Przepraszam za zamieszanie problem rozwiązałem - ale przyznam, że była to dla mnie .... niecodzienna sytuacja. Nigdy jeszcze nie otrzymałem oryginału popsutego, stąd też ten temat(bo a nóż - ktoś miał ten sam problem). Zatem instalowałem grę 5 razy i instalacja się zwieszała w tym samym momencie, za każdym razem. Potem spróbowałem, rady Sth`Devilish`a - skopiowałem zawartość na dysk i .... błąd w tym samym momencie. Byłem już naprawdę wściekły (1,5 h "zabawy" w nie udaną instalacje). Wtedy na myśl przyszedł mi sposób stosowany przez najstarszych indian - płyta pod zlew i odkręcenie kurka. Płyte dokładnie obmyłem, tak by nie było żadnych śladów moich rąk itp. Po włożeniu do napędu, odpaliłem instalacje i się zainstalowało. Ale nadal, tak na prawdę nie wiem co mogło się z płytą stać - przy okazji pierwszej instalacji pierwszy raz została przeze mnie wyjęta z pudełka.... A skoro pomogło zwykłe mycie wodą, nie ma mowy o żadnych rysach itp. , nabytych podczas przewozu. Nie wiem zatem co się z tą płytą stało i pozostanie to dla mnie zagadką .... przynajmniej do następnej takiej przypadłości.


Dziękuje każdemu, który chciał mi pomóc!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 14:31, Molotov13 napisał:

Przepraszam za zamieszanie problem rozwiązałem - ale przyznam, że była to dla mnie ....
niecodzienna sytuacja. Nigdy jeszcze nie otrzymałem oryginału popsutego, stąd też ten
temat(bo a nóż - ktoś miał ten sam problem). Zatem instalowałem grę 5 razy i instalacja
się zwieszała w tym samym momencie, za każdym razem. Potem spróbowałem, rady Sth`Devilish`a
- skopiowałem zawartość na dysk i .... błąd w tym samym momencie.


Zaraz, zaraz - czyli udało ci się skopiować CAŁA płytę na dysk twardy i zainstalować z dysku (bez płyty)?

Dnia 18.11.2008 o 14:31, Molotov13 napisał:

Wtedy na myśl przyszedł mi sposób stosowany
przez najstarszych indian - płyta pod zlew i odkręcenie kurka. Płyte dokładnie obmyłem,
tak by nie było żadnych śladów moich rąk itp.


Muszę przyznać - gram od kilkunastu lat i nigdy przenigdy nie próbowałem mycia płyt wodą... Co też ludzie wymyślą :) Czy to aby na pewno bezpieczne? Jeżeli próbowałeś instalować z dysku twardego i wywalało błąd, to wniosek prosty - płyta była w 100% sprawna i żadne jej czyszczenie nie było potrzebne... Popraw mnie jeśli źle ciebie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak więc:

1. Płyty nie udało mi się skopiować na dysk PRZED myciem, a już PO myciu zainstalowałem bezpośrednio z nośnika :P

2. Mycia płyt nauczył mnie mój ojciec :P Robiłem to nie raz i nigdy po obmyciu wodą płyta nie była zepsuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 14:57, Sth`Devilish napisał:

Co też ludzie wymyślą :) Czy to aby na pewno bezpieczne? Jeżeli próbowałeś instalować

Ja stosuję to przy płytach cd/dvd video z bajkami (2 bratanków), i jeszcze nigdy problemów nie było.
edit: skoro problem rozwiązany to temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować