Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie ma szans na Halo Wars na PC

21 postów w tym temacie

<ironia_mode_on>
Po przeczytaniu tego newsa moje życie legło w gryzach :(
<ironia_mode_off>

Nigdy nie rozumiałem graczy konsolowych, którzy z taką pasją i zamiłowaniem mówili / pisali o tej grze. Ja w niej nie widzę nic nadzwyczajnego, (ba!) nie widziałem nawet nic na co można by było zwrócić choć odrobinę uwagi. Jak dla mnie kicz i nic więcej. Najwidoczniej gra nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<sarkazm> Ojojojoj, nie będzie Battle for Middle Earth w świecie Halo na PC, buuuuuuuuuuu, co ja biedny pocznę, przecież dostanę tylko takie crapy jak Dawn of War 2, Starcraft 2, Empire: Total War czy dodatek do Company of Heroes.</sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako posiadacz iksa, też nie mogę tego zrozumieć. Seria Halo nie jest nawet w moim top25 czy... w jakimkolwiek top. Nawet nie mam zamiaru ściągać demka Halo Wars gdy się ukaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie straszna szkoda. No przecież Medieval dwójeczka to słaba gra, jej następczyni Empire też zbytnio nikogo nie przyciągnie. Łeeeee i co my zrobimy bez HW na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile RTSy na konsolach to pomyłka, o tyle takie Heroes of Might and Magic V na konsolach by się przyjeło bardzo dobrze, gra na tury, więc można gałką sobie śmigać po mapce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosze moj...nie wydadzą nudnawego RTSa kategorii "been there, done that" osadzonego w sztampowym scenariuszu SF. DLACZEGO???

Ok, wracam do WarMłotka. Nekroni sie już niecierpliwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to on ma chyba niewiele do powiedzenia w tej sprawie, w końcu Ensemble zostanie zlikwidowane po wydaniu tej gry, a on praw do niej nie ma. Jeżeli M$ zwietrzy kasę, na pewno wyda HW na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomnieli poprzednicy słowa pana z ES okażą się zapewne prawdą bo po wypuszczeniu Hallo Wars przestaną istnieć... hehe... o czym oczywiście "zapomniał" dodać ;-)

Co do konkurencji na PC. HW wydaje się śmiesznym, niedorozwiniętym potworkiem przy produkcjach pokroju DoW (1, 2), Starcrafty, seria Total War, Warcraft 3, Ground Cotrol 2. To typowe tytuły, a są przecież jeszcze kosmiczne czy inne celujące bardziej w ekonomię. Na konsoli się pewnie przyjmie i zrobi furorę bo i marka znana, i konkurencji znaczącej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:11, PSAT Darth Stan napisał:

Jeżeli M$ zwietrzy kasę, na
pewno wyda HW na PC.


Hyhy, wydadzą po 3 latach, Vista only i w niezmienionej formie ;) Chociaż nie, ja mam nadzieję, że M$ jednak pojął już, iż Halo na PC nie istnieje i nie ma takiej wzięcia jak na X i da już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Halo nie zrobiło wielkiej kariery na PC. Jako produkcja konsolowa może jest czymś super, ale na PC..no cóż- było średnie. Widocznie do tego samego wniosku doszedł Bill Soft - po co się wysilać jak zwyczajnie się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wsadzałbym serii Total War do worka pod tytułem RTS - to bowiem gra całkiem realistyczna, prawdziwie strategiczna i prawdziwie taktyczna, w której zręczność nie ma żadnego znaczenia.

A co do HW - nie wiem, czy gościu zdaje sobie sprawę z tego, jaką leje wodę na młyn miłośnikom RTS-ów i jak się katastrofalnie ośmiesza. Marketing marketingiem, ale warto zachować odrobinę rozsądku (i powściągliwości), by nie wychodzić na kompletnego durnia. I to mówi człowiek z Ensemble... ŻADEN pecetowiec nie czeka na jego biedne HW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować