Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

buuu. dlaczego on nie wychodzi na psp ;(?! Chyba kupię PS3. Ofc. żart. Zbieram na laptopa a na stacjonarną konsolę czasu brak.
Rafix, jak już Dwójka wyjdzie to przywalisz jakąś konkretną recenzją, co nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A PS3 całkeim tanio można już kupić

Dnia 22.11.2008 o 11:51, Rafix 06 napisał:

na allegro :) Moim zdaniem warto! :]


Na pewno warto. Tylko że w moim przypadku jeszcze telewizor musiałbym kupować, bo nie mam na czym grać ; /. Poza tym, ja wolę chyba xbox''a :D. Kolega ma, konsola jest wypasiona i jakoś bardziej mnie przekonuje. Ceną sprzętu, gier, wyglądem. Aczkolwiek, PS3 ma kilka plusów, jak najbardziej: blueray, internet, no i God of War. A teraz jeszcze Killzone. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zagrać w Dwójkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:06, Łeber napisał:

Grę kupuję od razu, pre-orderek pewnie założę, mam nadzieję, że będzie EK, to sobie na
bank kupię. ;)

Właśnie, ciekawe czy EK będzie :) Pewnie będzie, tak sądzę :D Z chęcią bym jakąś figurkę w niej znalazł :D

Dnia 22.11.2008 o 12:06, Łeber napisał:

>A PS3 całkeim tanio można już kupić
> na allegro :) Moim zdaniem warto! :]

Na pewno warto. Tylko że w moim przypadku jeszcze telewizor musiałbym kupować, bo nie
mam na czym grać ; /. Poza tym, ja wolę chyba xbox''a :D. Kolega ma, konsola jest wypasiona
i jakoś bardziej mnie przekonuje. Ceną sprzętu, gier, wyglądem. Aczkolwiek, PS3 ma kilka
plusów, jak najbardziej: blueray, internet, no i God of War. A teraz jeszcze Killzone.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zagrać w Dwójkę :).

Twoja decyzja :) Ja gram na zwykłym tv, bo HD (plazma 42 cale Panasonic) jest w pokoju starszych, więc to mi musi wystarczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:54, Łeber napisał:

Tak..Figurka...mmm...Taki mały Helgaścik na półeczce. ;P

No, super by się to prezentowało :D Soundtrack do tego, film z produkcji gry, album z atworkami, metalowe pudełko (czy coś w tym stylu), jakieś dodatki do multi dostępne tylko dla EK i jeszcze kila rzeczy :) Był bym w niebo wzięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko PO CO komu figurka :P? Wydasz więcej kasy na EK a po miesiącu (góra!) i tak zapomnisz o wszystich dodatkach... Ja wiem, że fajnie jest mieć EK i te wszystkie bajery, ale tak jak sie głębiej zastanowić to na co to komu? EK jest ok. 30zl droższe. Można te pieniądze mądrzej widać, ot na kino z dziewczyną ;).
Ale jak ktoś bardzo chce niech kupuje xD. W końcu po to to jest, żeby kupować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nie miałem jeszcze żadnej edycji kolekcjonerskie ani jednej gry. Dlatego z chęcią kupie KZ2 EK jak tylko się takowa pojawi :) Poza tym fajnie mieć taką figurkę i słyszeć głosy chwalących ją kumpli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mi za to odda? Czemu nie ma dofinansowania od państwo na tą, jakże szybko rozwijającą się rozrywkę, która najprawdopodobniej stanie się w przyszłości podstawą dobrej zabawy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:14, kurczak-AFC napisał:

Nie zazdroszczę znajomych ; /. Kup każdemu po PSP i KZ to będą wiedzieli xD.

Przecież nie każdy musi znać się na sprzęcie do grania...

Dnia 22.11.2008 o 18:14, kurczak-AFC napisał:

A kto mi za to odda? Czemu nie ma dofinansowania od państwo na tą, jakże szybko rozwijającą
się rozrywkę, która najprawdopodobniej stanie się w przyszłości podstawą dobrej zabawy?
:P

Przydało by się :D 200 zł miesięcznie to by było coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:58, Rafix 06 napisał:

To by było coś :D Premiera Killzone 2 prawdopodobnie 17 lutego! :)



znając życie przesunie się o dobre kilka tygodni ; /.
To idealny termin dla RyanKam, co nie ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Co to jest'' HAHAHAH xD. To taka osoba, która baaardzo lubi Killzone i niedawno rozpoczęła zbieranie kasy na PS3 ;). Mój bliski kolega :P. 9lat do klasy razem chodziliśmy xD. I piszę się RyanKam :D.
W trybie multiplayer w dwójce też będzie kilka trybów do wyboru? Jeśli tak, to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 15:38, kurczak-AFC napisał:

''Co to jest'' HAHAHAH xD. To taka osoba, która baaardzo lubi Killzone i niedawno rozpoczęła
zbieranie kasy na PS3 ;). Mój bliski kolega :P. 9lat do klasy razem chodziliśmy xD. I
piszę się RyanKam :D.
W trybie multiplayer w dwójce też będzie kilka trybów do wyboru? Jeśli tak, to jakie?

Skąd miałem wiedzieć :P Co do trybów multi zacytuję z Polygamii pewien fragment wrażeń z bety:
Jeśli chodzi o tryby rozgrywki to głównym jest warzone, który tak naprawdę jest złączeniem 5 różnych typów rozgrywek. Od typowego zabijania zespołowego (tutaj nazywanego body count) po różnego rodzaju sytuacje, w których musimy przejmować dane punkty na mapie, bronić dostępu do nich lub zdobywać przedmioty i zanosić je do wyznaczonych stref. Stawkę zamyka assassination, w którym jeden gracz staje się widoczny na mapie, a naszym zadaniem jest jego ochrona lub eliminacja zależnie od sytuacji. Jedna runda warzone trwa troszkę więcej, niż 30 minut, a zwycięzcy dostają mnożnik do zdobytych punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować