Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 19:20, Rafix 06 napisał:

Podobno mamy dostać gierkę wcześniej o 2 dni niż hamburgery :D To by było coś :P


Hamburgery ? Mam rozumieć, że to Ameryka ? No nic tak jak napisał mnichu96 gdyby premiera byłaby najpierw w europie to cud, skąd masz info ?

Co do Killznoe 2 gra zapowiada się super, grafika stoi na wysokim poziomie. Ciekawe jak będzie ze sprzedażą tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF! A choćby dlatego, że oni zawsze mają pierwsi ;). Jakby raz mieli an coś dłużej poczekać to tylko by schudli od dłuższego czekania. I radość dla wszystkich by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy, z choinki się urwaliście? xD Wszędzie o tym piszą. Teraz tylko trzeba czekać na oficjalne info od producenta. A co-op ma się podobno pojawić po premierze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w sklepach internetowych pre-ordery powoli zaczynają być dostępne... ;P
Znacie ,może jakiś dobry sklep internetowy z pre-orderem Killzona 2 (Jak się da to ,żeby w dzień premiery przysłali) czy jeszcze takie sklepy ich nie posiadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten artykuł. I co? Mówiłem, że dwa dni wcześniej ma być u nas premiera? :) Co do pre-orderów to na polskich sklepach internetowych nie widziałem możliwości ich składania niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 15:42, Rafix 06 napisał:

Czytałem ten artykuł. I co? Mówiłem, że dwa dni wcześniej ma być u nas premiera? :)


Ty chyba nigdy się nie mylisz Rafix... ^^
Już się nie mogę doczekać zdjęć czy filmików z miną Amerykanów ,którzy zawsze mają wcześniej premiery gier. :P

Dnia 04.01.2009 o 15:42, Rafix 06 napisał:

Co do pre-orderów to na polskich sklepach internetowych nie widziałem możliwości ich składania
niestety...


Ummm... szkoda. :/

Marek1995>> Do takiego wielkiego tytułu wersja EK aż się prosi zrobić ,ale nie znam jej ceny niestety.

PS.Gnębi mnie jedna myśl , co kupić w wersji EK : FF XIII czy KZ 2 czy też w ogóle nie tracić kasy na wersje EK. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy będzie EK więc się nie napalajcie... A co do tej premiery to nie jest tak na prawdę potwierdzone (chyba) przez Sony z tego co mi wiadomo. A ja jeszcze nie miałem żadnej EK i jakoś żyję :) Fajnie by było mieć :D Oby nie było tak, że tylko Amerykanie ją dostaną, jak by miała takowa się pojawić... Bo z Resistance 2 właśnie tak było. To ja już wolę mieć dwa dni później tą premierę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Killzone 2 będzie wymiatać. P tych filmikach po prostu nawet nie trzeba w demo grać żeby wiedzieć że to będzie mega FPS.

Killzone 2 może startować do FPS roku 2009. Ale żeby nie było poczekajmy do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś najnowszego N+? Jest reportaż z lokalizacji i mówią, że nie lubią dubbingów, ale ten akurat jest fachowy. Niestety nie uświadczymy przekleństw. Jedynie w napisach, dlatego lepiej będzie włączyć angielskie głosy biggrin.gif A głosy np. helghastów poddano modulacji narzędziem od Guerilla Games, więc podobnie będą brzmiały smile.gif Ale z chęcią sprawdze gdy nastąpi już premiera jak to z tym dubbingiem jest smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 18:58, Steel Dogg napisał:

na ile godzin gry w singlu wystarczy K2

Tego raczej dowiesz się w momencie przejścia gry ;P Chyba, ze ktoś reckę zrobi i napisze ile mniej więcej to zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:05, michciu1 napisał:

> na ile godzin gry w singlu wystarczy K2
Tego raczej dowiesz się w momencie przejścia gry ;P Chyba, ze ktoś reckę zrobi i napisze
ile mniej więcej to zajmuje


no to poczekam na recenzje gry bo nie chce mieć zdziwionej miny keidy zobacze napisy końcowe po kilku godzinach gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Europie demko Killzone 2 pojawi się przed premierą! Taką informacją uraczyło nas SCEE! Czyli jednak zagramy przed premierą :D Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować