Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 21:37, Rafix 06 napisał:

To teraz czekam na to porównanie wersji językowych :) Nie jest źle z polskimi głosami.

Też czekam na to porównanie wersji językowych, ale coś mi mówi, że jak to zazwyczaj bywa, angielska wersja będzie lepsza. Ale na razie PL brzmi nie najgorzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem może jakiś staromodny, ale do polonizacji nigdy się nie przyzwyczaję. Wybaczcie SCEP, ale w moim przypadku polonizacja nie ma sensu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 21:58, Łeber napisał:

Ja jestem może jakiś staromodny, ale do polonizacji nigdy się nie przyzwyczaję. Wybaczcie
SCEP, ale w moim przypadku polonizacja nie ma sensu. ;)


Też mam podobne zdanie na temat pełnej polonizacji. IMO pełna polonizacja powinna dotyczyć gier przeznaczonych dla wszystkich i rozbudowanych gier RPG (żeby ułatwić grę graczom słabo znających angielski), a tak to powinna być polonizacja kinowa. Po co w krwawym i brutalnym FPS-ie +18, pełnie spolszczenie, to naprawdę nie rozumiem, wersja kinowa była by znacznie lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, ale może SCEP uznało, że przy takiej grze pełna polonizacja musi być? Według mnie głupi ruch, ale pewnie i tak większości graczom będzie to na rękę, szczególnie tym młodszym, no czyli większości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jedna rzecz?

Ma być wybór języków przy grze jak zakupię tu w Polsce. Ale w związku z tym że gra będzie chodzić bez instalacji na HDD to kiedy to będzie pytać?

A może zapyta tylko raz i już na zawsze będzie ten język który wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:37, Meykan napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jedna rzecz?

Ma być wybór języków przy grze jak zakupię tu w Polsce. Ale w związku z tym że gra będzie
chodzić bez instalacji na HDD to kiedy to będzie pytać?

A może zapyta tylko raz i już na zawsze będzie ten język który wybraliśmy.



nie bedzie wyboru jezykow. jest tylko pelna polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. W takim razie kupuję egzemplarz upatrzony na allegro.

Gra po angielsku. A instrukcja i okładka po polsku. Dubbing jakoś w tego typu grach nie widzi mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:53, Meykan napisał:

Aha. W takim razie kupuję egzemplarz upatrzony na allegro.

Gra po angielsku. A instrukcja i okładka po polsku. Dubbing jakoś w tego typu grach nie
widzi mi się.

Zapyta na początku będziesz miał do wyboru język angielski lub polski , napisy możesz wyłączyć w polskim a w angielskim nie ma napisów proste.
Sathron1- pieprzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:00, Łeber napisał:

Ludzie nie panikujcie, w rzeczywistości jest tak (nawet gdy kupimy polską wersję językową),
jak to powiedział Kaucz, czyli: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43331&pid=229

I już szat ap. ;P

Cytujesz mnie czuje się zaszczycony :) (kto czytał reckę w PSX EXTREME ten wie wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kto czytał reckę w PSX EXTREME ten wie wszystko

Dokładnie, tylko ta recka przed snem przysporzyła mnie o sen o K2, cholera już mam uzależnienie od tej gry, a jeszcze nie grałem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:08, Łeber napisał:

>kto czytał reckę w PSX EXTREME ten wie wszystko

Dokładnie, tylko ta recka przed snem przysporzyła mnie o sen o K2, cholera już mam uzależnienie
od tej gry, a jeszcze nie grałem. ;/


Hgehge : ) Ja wczoraj wieczorem wziąłem się za jej przeczytanie : ) Uhhh ... Aż dwóch recenzentów pofatygowało się ją zrobić. Widać u nich w Redakcji też są wszyscy napaleni na Strefe śmierci :P
A jak doszedłem do oprwy audio-wizualnej to aż (dosłownie) spadłem z łóżka :D
Jeżeli nic tam nie przekłamali to murowana gra roku 2009 : ) A co do języka to ja gre napewno przejdę z dwa razy ze zmianą języka, mimo iż angielskiego ucze się i w szkole i indywidualnie, wiec coś tam umiem, ale jedak za pierwszym razem przejdę grę po "polaku", żeby zrozumieć doskonale wątek fabularny, zaś drugi raz w ENG, aby usłyszeć wszyskie fucki, motherfuckery itp xxP A po za tym trzeba będzie przejść grę, żeby odblokować specjalny poziom, na przykładzie z CoD4 z Delta :D:D:D Będzie hardcorowo : ) Ahhh ... Ale mam chętkne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, iż też tak zrobię. Najpierw grę na normalu zacznę, niby drugi poziom trudności, a przysporzył panom z PSX Extreme problemów. Ten poziom jeszcze po polsku, pewnie zamiast "fuck" usłyszę "kurczę", ale co tam chcę poznać fabułę dogłębnie, a resztę poziomów i multi po angielsku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:52, Łeber napisał:

Możliwe, iż też tak zrobię. Najpierw grę na normalu zacznę, niby drugi poziom trudności,
a przysporzył panom z PSX Extreme problemów. Ten poziom jeszcze po polsku, pewnie zamiast
"fuck" usłyszę "kurczę", ale co tam chcę poznać fabułę dogłębnie, a resztę poziomów i
multi po angielsku. ;)

Mnie cieszy to że K2 nie jest tylko popisem graficzny ale także to gra z fabułą i akcją przy tym najlepiej wykonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie.
Tak patrzałem na jeden filmik z dubbingiem w grze i powiem że jest nawet dobrze. Chyba jednak kupię polską wersję. Polonizacja naprawdę bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 18:10, Rafix 06 napisał:

Nawet jak kupisz grę w Anglii będzie Polski język do wyboru. Więc wiesz :) A fabuła jest
bardzo ciekawa. To fakt :)

Aha błąd nie będzie polskiego języka w grze kupione w angli mam świeże wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, też mi się tak wydaję. Poza tym to by było dosyć dziwne, że Brytyjczycy mogli by grać po polsku. A co do dubbingu, mi się nie podoba, jest za mało agresywny jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:49, Rafix 06 napisał:

Będzie taka możliwość bo koleś się na forum pytał. Piszę tylko to, co przeczytałem :)
Co do dubbingu - prawda :/

A ja mam wiadomości z ameryki pytałem się znajomego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować