Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2009 o 21:22, Kaucz napisał:

> Będzie taka możliwość bo koleś się na forum pytał. Piszę tylko to, co przeczytałem
:)
> Co do dubbingu - prawda :/
A ja mam wiadomości z ameryki pytałem się znajomego :)

Ameryka to co innego. To inny kontynent, tam jest też inna zawartość w niektórych grach. Poza tym on jest tak samo wiarygodny jak Ci z forum, bo gry jeszcze nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:33, Meykan napisał:

W sumie.
Tak patrzałem na jeden filmik z dubbingiem w grze i powiem że jest nawet dobrze. Chyba
jednak kupię polską wersję. Polonizacja naprawdę bardzo mi się podoba.


Możesz podać link do tego filmiku z dubbingiem ,bo też chętnie bym sobie zobaczył jak się prezentuje. :]

Kaucz & Rafix 06

Dobra panowie ! Pożyjemy zobaczymy ,a bezsensu jest się teraz sprzeczać o taką głupotę. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja włączę jednak angielski w grze, za drugim razem przejdę po Polsku. Bo jakoś śmieszne mi się te głosy wydają... Po prostu nie poważnie brzmią dla mnie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw zagram po polsku (po angielsku mówię dobrze) po yo ,by poznać w pełni fabułę. Za kolejnym podejściem włączę Angola ,aby zobaczyć (a raczej usłyszeć) oryginalne głosy.

P.S: Gra jest dozwolona od 18 lat ,więc nie rozumiem dlaczego w polskiej wersji przekleństwa są hmmm... wytłumione(??).
W nowym PSXE pisze ,że dlatego ,bo i młodsi gracze sięgną po grę (w tym ja). Ale wystarczy popatrzeć na to co serwują nam w TV i na ulicy. Moim zdaniem bezsens. Zamiast np:

-Ty skur....

Dadzą nam:

-Ty urwipołciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:55, Marek1995 napisał:

Ja najpierw zagram po polsku (po angielsku mówię dobrze) po yo ,by poznać w pełni fabułę.
Za kolejnym podejściem włączę Angola ,aby zobaczyć (a raczej usłyszeć) oryginalne głosy.

P.S: Gra jest dozwolona od 18 lat ,więc nie rozumiem dlaczego w polskiej wersji przekleństwa
są hmmm... wytłumione(??).
W nowym PSXE pisze ,że dlatego ,bo i młodsi gracze sięgną po grę (w tym ja). Ale wystarczy
popatrzeć na to co serwują nam w TV i na ulicy. Moim zdaniem bezsens. Zamiast np:

-Ty skur....

Dadzą nam:

-Ty urwipołciu

Też tego nie rozumiem... Gra i tak posiada oznaczenie, że jest dozwolona od 18 lat, więc przekleństwa by niczego nie zmieniły. Poza tym gra jest krwawa - to widać i ostre słówka by tylko podkreśliły klimat i dramaturgię gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra, przez którą żałuję, że mam Xboxa... Grałem u kolegi - nie da się opisać po prostu :) Grafika, fizyka, dźwięki... Cała gra jest cód, miód i orzeszki :) Gameplay jest bardzo fajny - na moje, bije na łoptaki Xboxowe Halo :) No cóż - może kiedyś zaopatrze się w chlebaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:33, Meykan napisał:

Proszę oto ten filmik z dubbingiem:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=299


Szczerze ? :-)
Zbierałem szczękę z podłogi i łezka mi się w oku kręci ,że coś takiego wychodzi na ps3. xD

Marek1995

Też tego nie rozumiem... :[

A i pytania :

Czy w empiku będzie można nabyć w dniu premiery i polską i angielską wersje gry ? :>

A jeśli kupie sobie wersje polską to czy będę mógł grać w języku angielskim albo czy będę mógł włączyć wersje anielską z polskimi napisami ? :P
(Sorry ,że pytam o to jak już o tym rozmawialiście ,ale wszystko mi się pomieszało :/)

Edit.

W.S.A.D

Jakim cudem grałeś u kolegi skoro ta gra jeszcze nie wyszła ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku będzie wersja polska, tylko taka, ale po angielsku grać można będzie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie: skoro premiera gry jest w środę, a Empik ma tą tendencje do wystawiana nowych produktów w piątek...to czy Empik odbiegnie od tej zasady? A po za tym gra w Empik będzie standardowo kosztować pełną kwotę rynkową czyli 239zł, czyli drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:49, Łeber napisał:

W Empiku będzie wersja polska, tylko taka, ale po angielsku grać można będzie. Zastanawia
mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie: skoro premiera gry jest w środę, a Empik ma tą
tendencje do wystawiana nowych produktów w piątek...to czy Empik odbiegnie od tej zasady?
A po za tym gra w Empik będzie standardowo kosztować pełną kwotę rynkową czyli 239zł,
czyli drogo.

Dokładnie. Kupujesz grę i będziesz miał język do wyboru. Ja zamawiam na Ultimie, bo to zaufany sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:47, Łeber napisał:

Chyba też tak zrobię, ale pierwszy raz kupuję u nich i zastanawiam się czy dostawa będzie
na czas.

Kumpel zamawiał u nich kiedyś GTA IV i dostał w dniu premiery, więc myślę, że wszystko OK będzie. Ale pisze, że wysyłka po premierze. Ale zawsze tak pisze, z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Bo z Allegro mi się nie chce zamawiać, kiedyś gdy będę w pobliżu Empiku to się zapytam jak z tą premierą najwyżej dam znać, jeśli kogoś interesuje kupno w "realowym" sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:16, Łeber napisał:

Hmm...Bo z Allegro mi się nie chce zamawiać, kiedyś gdy będę w pobliżu Empiku to się
zapytam jak z tą premierą najwyżej dam znać, jeśli kogoś interesuje kupno w "realowym"
sklepie.

Na Allegro niby niska cena, ale nie wiadomo kiedy grę dostane. i do mnie dręczy. Dlatego wybiorę Ultime. Dowiedz się jak będziesz miał czas jak to z tym Empikiem będzie :) Bo może się wybiorę jak będzie cena w okolicach 200 zł (jakoś wątpię :P) i w dniu premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię aby cena nawet sięgała 220 zł. Pewnie będzie za 239 zł, ale zobaczę, w poniedziałek się przejdę, bo tak się składa, że z mojego liceum do Empiku mam 200 metrów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:22, Rafix 06 napisał:

> W Empiku będzie wersja polska, tylko taka, ale po angielsku grać można będzie. Zastanawia

> mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie: skoro premiera gry jest w środę, a Empik ma

> tendencje do wystawiana nowych produktów w piątek...to czy Empik odbiegnie od tej
zasady?
> A po za tym gra w Empik będzie standardowo kosztować pełną kwotę rynkową czyli 239zł,

> czyli drogo.
>
Dokładnie. Kupujesz grę i będziesz miał język do wyboru. Ja zamawiam na Ultimie, bo to
zaufany sklep :)


Ale na ultimie jaka jest ta wersja językowa ? :P

Łeber

Ja też się martwię czy jeśli tam zamówię grę to czy przyjdzie mi na czas i będę się nią cieszył w dniu premiery. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2009 o 13:47, michu96 napisał:

Ja też się martwię czy jeśli tam zamówię grę to czy przyjdzie mi na czas i będę się nią
cieszył w dniu premiery. :|


a jak nie to co ;>? Seppuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować