Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Ja też zamówiłem na Umtima.pl

Zamawiałem tam już Crysisa EK (dzień przed premierą dostałem) ,MGS 4 GotP i GTA 4 - te gry po premierze i doszły 1 dzień po zaakceptowaniu zamówienia (oczywiście wysyłka kurierem).

A co do Killzone 2 to przypominam:

Okładka po polsku ,instrukcja po polsku ,gra (do wyboru na początku ,i nie da się tego zmienić chyba ,że usuniesz savea i zaczniesz od początku) polski ,lub angielski (i głosy i napisy nie można zrobić angielskich głosów i polskich napisów ,ani na odwrót).

Informacje z recenzji Killzone 2 w PSX Extreme #138 luty 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę się spodziewać, że z Ultimy dostanę w czwartek bądź piątek, dzień, dwa po premierze. Ehh...;/

Ciekaw jestem czy będzie na gram.pl, z chęcią bym stąd zamówił, bo gry zawsze przed albo w dzień premiery przychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:53, Miluś napisał:


> Ja też się martwię czy jeśli tam zamówię grę to czy przyjdzie mi na czas i będę
się nią
> cieszył w dniu premiery. :|

a jak nie to co ;>? Seppuku?


Taaa... chciałoby się i żebym jeszcze w spadku napisał : "Konsole , gry i pre-order Killzone 2 przekazuje Miluś''owi
z forum gram.pl". xD

Marek1995

Szkoda ,ale co mi tam , przejdę grę 2 razy w języku angielskim i polskim . :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:15, Łeber napisał:

Czyli mogę się spodziewać, że z Ultimy dostanę w czwartek bądź piątek, dzień, dwa po
premierze. Ehh...;/


Łeber, trochę nie rozumiem Ciebie - wiem, że bardzo czekasz na tą pozycje, ale żeby przeżywać, że dostaniesz później, niż w dniu premiery? No sorry, ale to nie jest raczej w stylu osoby w Twoim wieku. Jeszcze na wiele rzeczy w życiu trzeba będzie poczekać i to nie tylko tyle, ile akurat w przypadku KZ2.

Ja tam się nie napalam - kasę może odłożę, jeszcze zobaczymy. Martwi mnie, że nie da się wybrać angielskiego voicingu wraz z polskimi napisami... trochę szkoda, taka opcja byłaby lepsza. I tak najpierw zaliczę single i dopiero potem multi, na którym zresztą aż tak bardzo mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty jak na swój wiek jesteś nazbyt poważny, masz 14-15 lat, a zachowujesz się jak 40-latek. W twoim wieku ekscytowałem się jeszcze różnymi pierdołami, a nadal lubię mieć grę w dniu bądź przed premierą. Nie obraź się, ale nie tylko ja tak uważam, że udajesz doświadczonego pryka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:16, Łeber napisał:

A Ty jak na swój wiek jesteś nazbyt poważny, masz 14-15 lat, a zachowujesz się jak 40-latek.
W twoim wieku ekscytowałem się jeszcze różnymi pierdołami, a nadal lubię mieć grę w dniu
bądź przed premierą. Nie obraź się, ale nie tylko ja tak uważam, że udajesz doświadczonego
pryka. ;]

Łeber masz racje nawet 40latek możne się cieszyć z małych rzeczy a ty Master powinieneś (jak wspomniał Łeber) jak na swój wiek cieszyć się nawet z takich pierdół jak okładka ładna w grze więc nie ma po co się kłócić każdy ma w sobie coś z dziecka ja się ciesze kiedy patrze na mój HC room i na gwiazdki w pokoju a większość redaktorów w czasopismach to duże chłopy cieszące się z małych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:51, Kaucz napisał:

Łeber masz racje nawet 40latek możne się cieszyć z małych rzeczy a ty Master powinieneś
(jak wspomniał Łeber) jak na swój wiek cieszyć się nawet z takich pierdół jak okładka
ładna w grze więc nie ma po co się kłócić każdy ma w sobie coś z dziecka ja się ciesze
kiedy patrze na mój HC room i na gwiazdki w pokoju a większość redaktorów w czasopismach
to duże chłopy cieszące się z małych rzeczy :)


Ale ja nie dementuje, że nie można się cieszyć - tylko z umiarem, bez przesady ;) Ja też czekam na Killzone 2, jestem pewien, że będzie to świetna produkcja, ale podchodzę na spokojnie. Gdy zrobię na nią sobie mniejszy "hope", to potem będę znacznie bardziej zadowolony, hehe.

A co do okładki - częściej w USA mają lepsze okładki i w przypadku KZ2 jest tak samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Coś mi się zdaje, że masz racje. :P Ale to nie zmienia faktu, że we mnie tkwi jeszcze latorośl i lubię "pohopować" sobie na różne rzeczy. Taka moja uroda. ;D

Co do okładek, niestety, taka prawda. Kole w oczy, ale cóż poradzić. Może wszystko kwestią gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:00, master matrox napisał:

A co do okładki - częściej w USA mają lepsze okładki i w przypadku KZ2 jest tak samo
;/


Bo okładki ida w tym kierunku co plakaty filmowe. W kazdym regionie roznia sie miedzy soba. Tak samo jak rozni sie kultura amerykanska, azjatycka czy europejska. Muszą trafic w mainstream swoja specyfika zeby wiecej ludzi kupilo bilet/gre. Stad ta roznorodność okladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak Ja osobiście muszę przyznać, że koledzy za "kałużą" mają lepsze okładki, mi się one bardziej bynajmniej podobają. Wiem, wiem, nie u każdego muszą występować takie odczucia, ale czy na prawdę musi mieć to jakieś powiązanie z zróżnicowaniem kulturowym? Aż dziw bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:15, Łeber napisał:

Czyli mogę się spodziewać, że z Ultimy dostanę w czwartek bądź piątek, dzień, dwa po
premierze. Ehh...;/

Ciekaw jestem czy będzie na gram.pl, z chęcią bym stąd zamówił, bo gry zawsze przed albo
w dzień premiery przychodziły.

Eeee... Na gram.pl dwa razy składałem pre-ordery i zawsze dzień po premierze dochodziły, więc nie polecam niestety. Co do okładki, to bardziej podoba mi się nasza - Europejska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:53, Rafix 06 napisał:

Eeee... Na gram.pl dwa razy składałem pre-ordery i zawsze dzień po premierze dochodziły,
więc nie polecam niestety.


Muszę przyznać ,że mi też gry nie przychodziły w dniu premiery na gram ,więc nie polecam jak kolega u góry. :]

Dnia 25.01.2009 o 17:53, Rafix 06 napisał:

Co do okładki, to bardziej podoba mi się nasza - Europejska
:)


Hehe... no i tutaj też się muszę zgodzić z kolegą ,bo nie wiem co innych kręci w tej okładce amerykańskiej ,natomiast nasza europejska ma w sobie dużo więcej piękna i klimatu ,ale to tylko moje zdanie. ;-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:53, Rafix 06 napisał:

Eeee... Na gram.pl dwa razy składałem pre-ordery i zawsze dzień po premierze dochodziły,
więc nie polecam niestety. Co do okładki, to bardziej podoba mi się nasza - Europejska
:)


E, nie polecasz? Sklepy często dość mają zakaz wysyłki / sprzedaży przed premierą gry - tak więc jeśli dana gra ma na przykład premierę 13 lutego, to wyślą ją tego dnia - i dojdzie na kolejny, co jest raczej logiczne. Ja miałem tak w przypadku MGS4 i byłem aż zaskoczony, że Gram dostarczyło tak szybko przesyłkę.

Wracając jednak do Killzone 2 - trochę dziwną decyzją było podziału gry tylko na dwie wersje - albo pełna polska, albo pełna angielska. Sądziłem, że będę mógł zagrać z oryginalnym, angielskim voicingiem z polskimi napisami, ale niestety się zawiodłem. I teraz prawdę mówiąc będę miał mały dylemat, ale raczej wybór padnie na polską wersje.. przynajmniej potem będzie powód, by kampanie single przejść drugi raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:52, master matrox napisał:

> Eeee... Na gram.pl dwa razy składałem pre-ordery i zawsze dzień po premierze dochodziły,

> więc nie polecam niestety. Co do okładki, to bardziej podoba mi się nasza - Europejska

> :)

E, nie polecasz? Sklepy często dość mają zakaz wysyłki / sprzedaży przed premierą gry
- tak więc jeśli dana gra ma na przykład premierę 13 lutego, to wyślą ją tego dnia -
i dojdzie na kolejny, co jest raczej logiczne. Ja miałem tak w przypadku MGS4 i byłem
aż zaskoczony, że Gram dostarczyło tak szybko przesyłkę.

Wracając jednak do Killzone 2 - trochę dziwną decyzją było podziału gry tylko na dwie
wersje - albo pełna polska, albo pełna angielska. Sądziłem, że będę mógł zagrać z oryginalnym,
angielskim voicingiem z polskimi napisami, ale niestety się zawiodłem. I teraz prawdę
mówiąc będę miał mały dylemat, ale raczej wybór padnie na polską wersje.. przynajmniej
potem będzie powód, by kampanie single przejść drugi raz;)

Niby tak, ale osoby, które zamawiały MGS''a w innych sklepach już się w niego zagrywały, a ja musiałem czekać do następnego dnia. Szlag mnie chciał wtedy trafić :P Mam nadzieję, że KZ2 nie będzie takich problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:31, Łeber napisał:

U mnie jak to bywa, zagram w kampanie co najmniej na każdym poziomie, nie licząc amatora.
Każdy FPS tak przechodzę. ;)

Ja identycznie :) Omijam amatora :) Tylko w Resistance 2 nie chcę mi się na Hradzie grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły gram najpierw na średnim poziomie, potem na wyższych, żeby sobie zabawy nie zdupczyć ciągłym wyzywaniem i wkurzaniem się - vide najwyższy poziom w MGS 4 (masakra!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 13:11, Rafix 06 napisał:

Ja z reguły gram najpierw na średnim poziomie, potem na wyższych, żeby sobie zabawy nie
zdupczyć ciągłym wyzywaniem i wkurzaniem się - vide najwyższy poziom w MGS 4 (masakra!)
:P


Ten sam systemik :D W far Cry 2 można się rzucić z okna z nerwów- 1.5h naparzania i nagły death w drodze na checkpoint :/// Nie w smak mi takie granie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować