Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Killzone 2 ma już golda.

A co do dema to go niema (rym!!) Heh ,ale jestem mądry...wiedziałem ,że tego dema na polskim strore dziś nie będzie ,bo update jest w piątek. Jeśli macie konto na Anglię to pobierajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuu... Mówiłem Ci, że update także w Polsce jest w czwartek... Tylko gdzieś koło godziny 17 albo 18. Demko będzie, nie martwcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee to nie fair. Ja nie mogę się nawet zalogować na PSN. Coś zwalili u mnie chyba w sieci. O dziwo internet w konsoli jest. ;/ Ale czy przypadkiem nie było czegoś takiego, że można wchodzić na PSS bez zalogowania się na konto, bądź jeżeli w ogóle się go nie posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ta gra jest wielka , wiem dlaczego dostała tak wysokie oceny... O.O
Właśnie 15 minut temu przeszedłem to demo i trwało krótko ,bo jedynie 10 min ,ale i tak to wystarczyłoby ,abym zbierał szczękę z ziemi. xD

Edit:

Łeber>>

Masz czego żałować ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już i byłem po prostu zachwycony. Grałem dwa razy dlatego że za pierwszy razem PL. Ale dubbing polski to niewypał. Teraz już przy pełniaku od razu ENG będę grał.

A sama gra bo prostu wymiata. Cały czas zbierałem szczenę z zmieni i nie mogę jej poukładać. Non stop akcja, strzały, wybuchy to jest NAPRAWDĘ COŚ.

Nic tylko na pełniaka czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:03, Sebat1 napisał:

Chyba nikt tutaj tego jeszcze nie linkował http://www.gametrailers.com/player/45018.html
, recenzja na gametrailers, jak najbardziej warta obejrzenia. ;]

Raczej nie ;/ Oglądałem tą recenzję i żałuję, bo mnówstwo jest w niej spoilerów. Nawlepiali strasznie dużo cut-scenek. I biadolą, ze fizyka jest zła i że grafa nie taka jak obiecywano. A najbardziej mnie rozbawiło to, jak się przyczepili do tego, że podczas zabijania jest jeden wielki ragdoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra demo już rozdziewiczyłem. Gra bajerancka. Z taką grafiką nie spotkałem się nigdzie, broń wygląda jak realistyczna, momentami czułem się, jak w prawdziwym świecie. Poruszanie się postaci również jest nieziemskie. Gdy biegniesz, to są odwzorowane wszystkie ruchy twojej postaci, jak by była z krwi i kości człowiekiem. Mam parę "ale" też. Otóż, sterowanie mi się nie podoba, czemu nie ma pod L1 przybliżenia? Chyba, że można to zmienić. Pod L2 uważam, że powinna być zmiana broni, a nie bezpośrednio granat. To tyle. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować