Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

A mój ojciec był dzisiaj w Saturnie i zabukował mi takowy zestaw xD. Prosili go o nazwisko i numer telefonu i będą dzwonic jak już zestawik się pojawi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 15:32, michciu1 napisał:

A mój ojciec był dzisiaj w Saturnie i zabukował mi takowy zestaw xD. Prosili go o nazwisko
i numer telefonu i będą dzwonic jak już zestawik się pojawi ;D

Ty farcie :D Ja dałem 213 zł w Ultima.pl za samą grę, a ty z filmem na dodatek będziesz miał i po niższej cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie fart. Tylko nie którzy za bardzo nie dali się ponieść hypowi i poczekali jak rasowi gracze na giełdach do końca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 16:16, Rafix 06 napisał:

> A mój ojciec był dzisiaj w Saturnie i zabukował mi takowy zestaw xD. Prosili go
o nazwisko
> i numer telefonu i będą dzwonic jak już zestawik się pojawi ;D
Ty farcie :D Ja dałem 213 zł w Ultima.pl za samą grę, a ty z filmem na dodatek będziesz
miał i po niższej cenie :P

Chłopie. Przepłaciłeś i to bardzo. Nawet za taką super grę jak Killzone 2 to jest bardzo dużo. Wiem że warta swojej ceny. Ale przy tych wszystkich tanich cenach poniżej 200zł np. na Allegro to przepłaciłeś i to sporo.

A ja tam Killzone 2 zacznę trochę później. W GTA IV mam ostatnio trofeum do zdobycia i teraz tylko w to gram.

Bo nawet jak zacznę Killzone 2 w dniu premiery grając przez neta to i tak będę daleko na liście. Dlaczego? Bo już jest sporo osób które w to grają i zacinają non stop. Tak więc ja sobie zacznę parę dni później. Może na singlu trochę pogram.
Nie zdziwiłbym się gdyby już grało powiedzmy 100 000 takich osób na świecie która zacinają w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak mam zamiar najpierw przejść single. Trzeba się trochę z grą zżyć, a potem można młócić na multi. W czołówce na pewno i tak nie będę, bo nie mam całych dni na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:20, Kaucz napisał:

Ja jednak kupię tydzień albo 2 po premierze jak stanieje do 130zł :)

Jakoś nie wydaje mi się, żeby gra tak szybko staniała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 21:26, Łeber napisał:

Zastanawiam się czy gra może przed premierą się pojawić już w niektórych sklepach. ;P

Z reguły to nie może :P Tylko twórcy ją łamią i przed premierą sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z racji, że ukazał się nowy numer PSX Extreme, to miałem również okazję odwiedzić pobliski Empik, a zaraz potem Media Makrt. Oczywiście nie omieszkałem zapytać się kiedy mogę spodziewać się Killzone 2. W Empiku najprawdopodobniej w środę, będzie 10 egzemplarzy rozsyłanych do każdego empiku w kraju i prawdopodobnie z koszulkami, tylko szkoda, że nie zapytałem się o cenę. W MM powiedziano mi, że skoro premiera jest w środę to gra może do nich wtedy trafi, ale nie są pewni. Tak czy siak, jutro jeszcze zadzwonię do Empiku czy jej nie mają, bo twierdzili, że może otrzymają grę jutro i ją dadzą na półki, a jak nie to pozostaje Carrefour i tam gra za 169 zł od środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:43, Kaucz napisał:

Mamy wreszcie pierwszego posiadacza K2 na gram.pl :P
A jest nim oto Krak2610
PS.Sory że sam ciebie reklamuje ale to wiekopomny moment ;p


Cóż ... Ja już zdążyłem Kraka ładnie powyzywać xdd

Ale trzeba powiedzieć, zazdroszcze mu i to bardzo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bądźmy wytrwali, mi się udało. Dzisiaj minąłem w Arkadii sklep, gdzie juz Killzone na pólce stał. Akurat miałem 200 zeta na buty, ale już mam wersję z filmem w saturnie zaklepaną, wiec tylko wszedłem, zapytałem gościa czy grał, odparł że nie, pogapiłem sie chwile na okładkę i wyszedłem ;) Tak wiec: "Więcej pokory bracia, więcej pokory"- JOB xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować