Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 10:24, Rafix 06 napisał:

Paczuszka wczoraj wysłana ;D Dzisiaj kurier zapuka do mych drzwi! Hell yeeeah


"Magazyn: wydanie kurierowi 25/02/2009 09:11:12 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK"

Haha... ja też za chwile ujrzę kuriera trzymającego w ręce paczuszkę z napisem : "Killzone 2". ^_^

PS.Już się nie mogę doczekać !!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam już swojego Killzone 2 od 10 rano. Kampania ciekawa, nie powiem. Nawet lepiej mi się gra niż w CoD4. Multi odpuszczam sobie do czasu, gdy nie przejdę rozgrywki dla jednego gracza. Powiem szczerze, że nie jest łatwo od razu rzuciłem się na hard. I z 10 razy zginąłem, jak nie więcej, a jestem w 3 misji. :P Wracam chyba grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem swój pachnący nowością egzemplarz o 15:30 ,gdyż kurier szukał mojego domu ,a numeru telefonu mu nie podałem. xD Jednym słowem gra boska (ukończyłem 3 misje) ,ale kończę na dzisiaj ,ponieważ lubię się delektować dobrymi tytułami ,a Killzone 2 z pewnością do takich się zalicza.

PS.Może jeszcze wieczorkiem sobie pyknę... zastanowię się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie opcjach PS3. Display Settings i opcję RGB Full Range. Z Limited na Full.
Wtedy w ogóle lepiej gra wygląda jest mroczniejsza. W ogóle to wszystkie inne gry lepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 10:51, Meykan napisał:

Weźcie sobie opcjach PS3. Display Settings i opcję RGB Full Range. Z Limited na Full.
Wtedy w ogóle lepiej gra wygląda jest mroczniejsza. W ogóle to wszystkie inne gry lepiej
wyglądają.

Od początku mam tą opcję włączoną :P Czyli jak tylko dostałem konsolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ruszyłem z mutli. Przecudowne...Troszkę chaosu na początku mnie spotkało, ale po 1h grania opanowałem grę, jak to się mówi: ujarzmiłem bestię. Na razie na koncie 79 zabić przeciwnika i 48 deadów. Prawie 50 %. Nie jest źle jak na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:21, Łeber napisał:

Dobra ruszyłem z mutli. Przecudowne...Troszkę chaosu na początku mnie spotkało, ale po
1h grania opanowałem grę, jak to się mówi: ujarzmiłem bestię. Na razie na koncie 79 zabić
przeciwnika i 48 deadów. Prawie 50 %. Nie jest źle jak na początek.

Ja w niedziele zacznę i będę ze snajpą kampił aby jak najmniej dedów było ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiadowce dopiero masz na 24 level''u. Czyli Generała trzeba mieć. Nie wiem jak to się tyczy broni, ale możliwe, że dopiero wtedy Ci się odblokuje umiejętność korzystania z sniper rifle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować