Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 13:45, Qbasmok007 napisał:

Właśnie, apropo headset''ów do ps3, wiecie może gdzie można kupić dobry i najlepiej niedrogi
headset ? Bo faktycznie nie ma to jak się nawzajem komunikować o zbliżających się wrogach
:P W ogóle to ten headset służy tylko i wyłącznie do rozmowy czy ma jeszcze jakieś inne
zastosowanie ? : )
Z góry dzięki :)


jeśli masz telefon komórkowy to również może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 07:00, Kaucz napisał:

Jeju posikam się pokazać ci błędy Gear of war 2?

Proszę ,proszę jako FanBoy x360 chętnie na nie popatrzę ,bo sam nie mogłem znaleźć żadnego. Śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra headset moze niedlugo kupie. A ja mam pytanie do rekrutow. Kogo chcecie abym mianowal na oficera / oficerow? Ile osob, a moze wszystkich? :D Generalie osoby musza znac angielski dosc dobrze i najlepiej aby graly. ^^ Pytam sie poniewaz w przyszlosci moze jakas potyczka klanowa wystapi, to by mogly doradzic co i jak. Rozumiecie... podzial na klasy i funkcje w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:02, Łeber napisał:

Dobra headset moze niedlugo kupie. A ja mam pytanie do rekrutow. Kogo chcecie abym mianowal
na oficera / oficerow? Ile osob, a moze wszystkich? :D Generalie osoby musza znac angielski
dosc dobrze i najlepiej aby graly. ^^ Pytam sie poniewaz w przyszlosci moze jakas potyczka
klanowa wystapi, to by mogly doradzic co i jak. Rozumiecie... podzial na klasy i funkcje
w teamie.

Ja proponuję głosowanie. W kwestii doboru nazwy zdało egzamin. Oczywiście nie można głosowac na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:02, Łeber napisał:

Dobra headset moze niedlugo kupie. A ja mam pytanie do rekrutow. Kogo chcecie abym mianowal
na oficera / oficerow? Ile osob, a moze wszystkich? :D Generalie osoby musza znac angielski
dosc dobrze i najlepiej aby graly. ^^ Pytam sie poniewaz w przyszlosci moze jakas potyczka
klanowa wystapi, to by mogly doradzic co i jak. Rozumiecie... podzial na klasy i funkcje
w teamie.

Ja chce od 4 lat chodzę na dodatkowy angielski i uważam że się do tego nadaje
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robic tutaj zadnej segregacji, ale uwazam, ze 4 lata z angielskim to za malo. Tak wiec chyba zrobimy glosowanie. Zakladam, ze bedzie 2 oficerow, wiec niech kazdy poda swoje typy z jedno zdaniowym wyjasnieniem. Dlaczego ten, a nie inny kandydat. Jesli laska oczywiscie. Jako lider nie chce nikogo faworyzowac, wiec w razie potrzeby oddam glos na koncu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:03, Łeber napisał:

Nie chce robic tutaj zadnej segregacji, ale uwazam, ze 4 lata z angielskim to za malo.
Tak wiec chyba zrobimy glosowanie. Zakladam, ze bedzie 2 oficerow, wiec niech kazdy poda
swoje typy z jedno zdaniowym wyjasnieniem. Dlaczego ten, a nie inny kandydat. Jesli laska
oczywiscie. Jako lider nie chce nikogo faworyzowac, wiec w razie potrzeby oddam glos
na koncu. :P

Ja mam 8 lat z angolem na karku, więc powiedzmy, że jestem średni z angielskiego. Dogadac się jakoś potrafię ale nie bez problemów. Głosuję na Rafix''a (o ile zna angielski) ponieważ jestem pewien, że będzie aktywny jeśli chodzi o sprawy klanowe jak i inne związane z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne. Widocznie x360 działa na ludzi i bohaterów gier jak magnez :]
To raczej nie jest błąd gry ,tylko jego pada. Za mocno wciśnięty ,LS tak skutkuje. A po drugie typek ,strasznie klnie ,co nie świadczy o jego nadzwyczajnym poziomie inteligencji ,może po prostu cały czas się przykleja? :P

A poza tym -to się zalicza do tych mniejszych błędzików ,bo x360 , GoW2 i pad tego typka są wyjątkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:02, Łeber napisał:

Dobra headset moze niedlugo kupie.


Ja też niedługo powinienem w headset''a się zaopatrzyć także jakby był jakiś meczyk to łatwo można by się porozumieć. :]

Dnia 03.03.2009 o 16:02, Łeber napisał:

A ja mam pytanie do rekrutow. Kogo chcecie abym mianowal
na oficera / oficerow? Ile osob, a moze wszystkich? :D Generalie osoby musza znac angielski
dosc dobrze i najlepiej aby graly. ^^ Pytam sie poniewaz w przyszlosci moze jakas potyczka
klanowa wystapi, to by mogly doradzic co i jak. Rozumiecie... podzial na klasy i funkcje
w teamie.


Mi to obojętne... XD

btw.

Stawiałbym na Rafix'a ,gdyż dysponuje dużą ilością czasu ,a z anglikiem na poziomie 2 gimnazjum na pewno powinien się dogadać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:03, Łeber napisał:

Nie chce robic tutaj zadnej segregacji, ale uwazam, ze 4 lata z angielskim to za malo.
Tak wiec chyba zrobimy glosowanie. Zakladam, ze bedzie 2 oficerow, wiec niech kazdy poda
swoje typy z jedno zdaniowym wyjasnieniem. Dlaczego ten, a nie inny kandydat. Jesli laska
oczywiscie. Jako lider nie chce nikogo faworyzowac, wiec w razie potrzeby oddam glos
na koncu. :P


Stawiam głos na Rafix''a gdyż jak tu obecni potwierdzają ma On dużo wolnego czasu i z pewnością zaangażuje się w sprawy klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 rok dodatkowego angola. Ocena na semestr z angola w 1 gim 5+.

Codziennie wolny czas. Od razu po szkole 15-17 i wieczorami 22-01. Wbijam 1 LVL na dzień. Gram na ogół Enginierem (strzelba + działko do rozstawiania) ,ale koło weekendu już scoutem.

Ratio w okolicach 1.0 (teraz 0.98). Nie gram z botami!!!

Ulubiona mapa?? Radec Academy ,preferuje małe mapy. Rzadko campie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam angola od pierwszej podstawówki. Czyli już teraz 9 rok mi leci. Jednakże ja i tak będę miał mało czasu. Ja tam tylko członek klanu będę.

Ten kto ma dużo czasu to ma super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:52, Rafix 06 napisał:

Dzięki za głosy ;) Jeszcze 3 lvle i Scout :D


Zazdroszczę Ci czasu na wbijanie lvl''ów , bo też chciałbym sobie scoutem pograć... x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet medyka jeszcze nie mam ;-P

albo wy w ogóle nic nie robicie tylko gracie, ale ktoś tu oszukiwał grając z botami na rekrucie ;-P

ja angielskiego uczę się już 11 rok, 4 rok rosyjskiego, ale mam mało czasu w tygodniu, ale jeśli jakieś pytania to proszę pytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resumujac, Rafix zostaje oficerem. Jeszcze pozostala jedna taka funkcja do rozdania. :) Szkoda, ze Milus tak rzadko gra, bo bym na niego stawial, jako oficera. W takim ukladzie musze pomyslec jeszcze... Ale cos mi juz swita, przejrze jeszcze wasze staty. :D Jak juz jestesmy przy jezykach. 11 lat angielskiego, 9 francuskiego i 4 niemca robia swoje z czlowieka, istny cyborg. :PTo moze pochwale sie jeszcze statami na dzis. 300 punktow, okolo 90 killi i 40 deadow w ostatnich rundach. To byla jazda. Polecam jednym slowem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega sie nie obija. :) Rating w porzadku, ja mam cos kolo 1,4. Chyba, juz nawet nie pamietam..;/ Moja ulubiona mapa, to raczej Wzniesienie Pyrrusa. Klasa, to medyk z druga zdolnoscia: przyspieszenie. To kto kolejny sie pochwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować