Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Łeber wiesz co jest najlepsze? Że mam 10 h mniej gry niż ty :P A wbiłem najwyższą ragę dzisiaj :D Ale to dlatego, że grałem tylko w Body Count a tam mecze bardzo szybko się rozgrywają i dużo pktów się zdobywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak koksisz na TDM to się nie dziwię. :D Ja się delektuję rozgrywką, a nie biegam na pałę i strzelam do wszystkiego co się rusza. :P Nie lubię TDM, wolę grać we wszystkie tryby naraz. Tak dla urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:01, Łeber napisał:

No jak koksisz na TDM to się nie dziwię. :D Ja się delektuję rozgrywką, a nie biegam
na pałę i strzelam do wszystkiego co się rusza. :P Nie lubię TDM, wolę grać we wszystkie
tryby naraz. Tak dla urozmaicenia.

Ja tam granada do korytarzyka rzucę potem z nożem wbiegam i kosze przeciwników ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:08, Kaucz napisał:

> No jak koksisz na TDM to się nie dziwię. :D Ja się delektuję rozgrywką, a nie biegam

> na pałę i strzelam do wszystkiego co się rusza. :P Nie lubię TDM, wolę grać we wszystkie

> tryby naraz. Tak dla urozmaicenia.
Ja tam granada do korytarzyka rzucę potem z nożem wbiegam i kosze przeciwników ;p

Przecież w multi nie ma noży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:09, Rafix 06 napisał:

> > No jak koksisz na TDM to się nie dziwię. :D Ja się delektuję rozgrywką, a nie
biegam
>
> > na pałę i strzelam do wszystkiego co się rusza. :P Nie lubię TDM, wolę grać
we wszystkie
>
> > tryby naraz. Tak dla urozmaicenia.
> Ja tam granada do korytarzyka rzucę potem z nożem wbiegam i kosze przeciwników ;p

>
Przecież w multi nie ma noży :P

A mi nie o multi chodziło tak dałem przykład ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:38, Kaucz napisał:

> > > No jak koksisz na TDM to się nie dziwię. :D Ja się delektuję rozgrywką,
a nie
> biegam
> >
> > > na pałę i strzelam do wszystkiego co się rusza. :P Nie lubię TDM, wolę
grać
> we wszystkie
> >
> > > tryby naraz. Tak dla urozmaicenia.
> > Ja tam granada do korytarzyka rzucę potem z nożem wbiegam i kosze przeciwników
;p
>
> >
> Przecież w multi nie ma noży :P
A mi nie o multi chodziło tak dałem przykład ;p

Heh, spoko :) Chyba wezmę się teraz rugi raz za kampanię dla trofeów :P Bo mam dopiero 41%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. W BF też szybko miałem generała, a potem nadal miło się śmigało. Zostają przecież jeszcze medale. ^^

Rafix- Co tak szybko z serwa uciekłeś? Łachudro Ty jedna. Nie ładnie, to że byłem 1 na liście, to nie oznacza, że mnie się trzeba bać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 22:25, Łeber napisał:

Czy ja wiem. W BF też szybko miałem generała, a potem nadal miło się śmigało. Zostają
przecież jeszcze medale. ^^

Lol? Szybko?
Ja grałem w BF2 ponad 300 godzin i nadal daleko od generała jestem. Ciekawe jak Ty to zrobiłeś szybko?
W sumie nie wiem o jakim BF piszesz...ale łatwo generała się nie zdobywa z mojego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 22:42, Konował napisał:

> Czy ja wiem. W BF też szybko miałem generała, a potem nadal miło się śmigało. Zostają

> przecież jeszcze medale. ^^
Lol? Szybko?
Ja grałem w BF2 ponad 300 godzin i nadal daleko od generała jestem. Ciekawe jak Ty to
zrobiłeś szybko?
W sumie nie wiem o jakim BF piszesz...ale łatwo generała się nie zdobywa z mojego doświadczenia.


Chodzi o Bad Company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 23:22, Rumcajs52 napisał:

BC to w porównaniu do poprzednich części arcade ;)

No właśnie domyślam się...BF2 to przy tym hardcore :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 23:25, Konował napisał:

No właśnie domyślam się...BF2 to przy tym hardcore :>.


Nie powiedział bym, BF: Bad Company nie jest dla casuali, kapitalne multi posiada, aczkolwiek Killzone 2 je przebiło bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 22:25, Łeber napisał:

Czy ja wiem. W BF też szybko miałem generała, a potem nadal miło się śmigało. Zostają
przecież jeszcze medale. ^^

Rafix- Co tak szybko z serwa uciekłeś? Łachudro Ty jedna. Nie ładnie, to że byłem 1 na
liście, to nie oznacza, że mnie się trzeba bać. :D

Nie uciekłem, tylko mnie wywaliło bo jakieś problemy były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 06:38, Łeber napisał:

Nie powiedział bym, BF: Bad Company nie jest dla casuali, kapitalne multi posiada

Ja się nie pytałem o to czy multi jest kapitalne i daje fun, tylko o to w jakim czasie można zdobyć tam generała. Pisałeś że "szybko" - ja w takim razie wnioskuję, że BF:BC jest dla casuali.

Dnia 06.03.2009 o 06:38, Łeber napisał:

aczkolwiek Killzone 2 je przebiło bez dwóch zdań.

A ten dalej prawi kazanie xD.
Nie przekonałem się do KZ2 ani po screenach, ani po trailerach, ani po gameplayu, ani po samym demie, więc możesz mi tego oszczędzić, bo nie kupię tej gry prędko :] (jeśli w ogóle) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:33, Konował napisał:

> Nie powiedział bym, BF: Bad Company nie jest dla casuali, kapitalne multi posiada
Ja się nie pytałem o to czy multi jest kapitalne i daje fun, tylko o to w jakim czasie
można zdobyć tam generała. Pisałeś że "szybko" - ja w takim razie wnioskuję, że BF:BC
jest dla casuali.
> aczkolwiek Killzone 2 je przebiło bez dwóch zdań.
A ten dalej prawi kazanie xD.
Nie przekonałem się do KZ2 ani po screenach, ani po trailerach, ani po gameplayu, ani
po samym demie, więc możesz mi tego oszczędzić, bo nie kupię tej gry prędko :] (jeśli
w ogóle) .

Ja zdobyłem generała w 10 h ale tylko dlatego, że grałem tylko w Body Count (na początku tylko w wszystkie tryby naraz) - wtedy szybko nabija się pkty i mecze są krótkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:44, Rafix 06 napisał:

Ja zdobyłem generała w 10 h ale tylko dlatego, że grałem tylko w Body Count (na początku
tylko w wszystkie tryby naraz) - wtedy szybko nabija się pkty i mecze są krótkie :)

10h? O cholera. Nie mam więcej pytań panowie. Już R2 jest bardziej hardcorowy mimo, że go zrobili bardziej casualowego od jedynki. Tam nie ma możliwości żeby zrobić takiego Porucznika w 10h, a co dopiero generała.

No ale eot. Już wiem co wiedzieć chciałem. Wiem na jakim poziomie stoją BF:BC i KZ2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować