Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 15:03, Konował napisał:

> /ciach/

No ale eot. Już wiem co wiedzieć chciałem. Wiem na jakim poziomie stoją BF:BC i KZ2.


Wybacz, ale co ma lvl do skilla i do zabawy?
Na samym "lewelowaniu" multi się nie kończy. Jest coś ważniejszego, mianowicie FUN. Nawet jak jesteś na samym początku jesteś w niebo wzięty, zaś gdy osiągasz rangę Generała ... istna bajka. Poodblokowywane bronie, klasy itp. Za czasów Generała najlepiej zdobywa się wszystkie wstęgi. A do tego nawet jak już zbierzesz wszytskie wstęgi i wszytsko co jeszcze jesteś w stanie zebrać, walczysz ciągle o to, by być najlepszym. Wskoczenie hardcorowcom na generała zajmie może i z te 10h, zaś wspinanie się w górę po szczeblach tabeli najlepszych graczy świata zapewnia dodatkowe setki godzin przemiodnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:31, sebastiano444 napisał:

Mam już Killzone 2, ale mam problem. Mam WiFi USB Key i mam sprawę wchodzę w System Update
i jak pobieram to po 5% pojawia mi się error i nie wiem co zrobić Pomocy

Restart konsoli był ?
Jeżeli nie, to może spróbuj "odłączyć" internet i podłączyć go ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:48, Qbasmok007 napisał:

> Mam już Killzone 2, ale mam problem. Mam WiFi USB Key i mam sprawę wchodzę w System
Update
> i jak pobieram to po 5% pojawia mi się error i nie wiem co zrobić Pomocy
Restart konsoli był ?
Jeżeli nie, to może spróbuj "odłączyć" internet i podłączyć go ponownie.

Restart ma być po pobieraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:51, sebastiano444 napisał:

> > Mam już Killzone 2, ale mam problem. Mam WiFi USB Key i mam sprawę wchodzę
w System
> Update
> > i jak pobieram to po 5% pojawia mi się error i nie wiem co zrobić Pomocy
> Restart konsoli był ?
> Jeżeli nie, to może spróbuj "odłączyć" internet i podłączyć go ponownie.
Restart ma być po pobieraniu


Jeżeli wyskakuje Ci błąd to przerwij update''owanie, uruchom ponownie konsole i sprawdz jeszcze raz.
Jeżeli to nie pomoże to tak jak pisałem wyrzej, odłączy i podłącz internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować Panu, że ocenia Pan rozgrywkę po sieci na podstawie szybkości nabijania leveli i intensywności rozgrywki. Poza tym w MP nie chodzi o stopień. I tutaj zaskoczenie! Lecz o poziom rozgrywki, są słabsi i silniejsi gracze, tak zwani PRO, ludzie ze skillem. Gracz z Generałem, który jest słaby może mi nagwizdać. Multiplayer nawet po zdobyciu wszystkich poziomów oferuje medale, wstęgi i tytuły dla najlepszych graczy. Lecz widzę, że wolisz grindować, to idź grać w WoW''a. ;)

A dla casuali to jest Wii i takowe gierki, ale skoro wolisz grać w crapy na konsoli za 1300 zł, to twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej .. ale nie jeździj tak mocno po lamach :P
Samemu czasem idzie mi nieźle lamić, więc easy : ) chyba, że chcesz wścieć Healgastę o mieniu Qbasmok to daj znać to w multi się policzymy ! XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:27, Łeber napisał:

Każdemu się zdarza lamić, nawet o dziwo mi. Lamić, to rzecz ludzka, a co ludzkie nie
jest mi obce. :D


szkoda, że nie zdarzyło mi się jeszcze obić Ci dupska w Fifie 09, wtedy byś podchodził do tego spokojniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z Łerber''em postanowiliśmy ,że jutro założymy server z hasłem tylko dla naszego forumowego grona (12 osobowy server). Planowana godzina to 18 jednak jeśli ktoś nie może wtedy być może spróbujemy wspólnie dostosować się z godziną tak aby znaczna część lub wszyscy byli. A i jeszcze jedno hasło będzie rozsyłane na PSN , jakieś pytania ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. <tutaj bębny: "tara dam, sru tu tu tu"> Drugim oficerem postanowiłem zrobić Michu 96. Czemu? A bo tak, ma najszybszego neta, to będzie zakładał serwy nam. :D A tak na poważnie, to widzę jakiś wkład w rozwój klanu z jego strony, choćby inicjatywa wspólnego sparingu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:10, Łeber napisał:

Wybacz, ale co ma lvl do skilla i do zabawy?


A co ma moja wypowiedź do oceny skilla i zabawy w tą grę? Nic. Oceniam tylko to że w strasznie casualowy sposób można zdobyć generała w 10 h. Pewnie same generały za miesiąc czy dwa będą latać na multi KZ2 ;). Nie ma sensu w takim wypadku robić w ogóle jakiś rang na multi w tą grę.

Łeber

Dnia 06.03.2009 o 16:10, Łeber napisał:

To pogratulować Panu, że ocenia Pan rozgrywkę po sieci na podstawie
szybkości nabijania leveli i intensywności rozgrywki.

Pogratulować panu umiejętności czytania ;).

Dnia 06.03.2009 o 16:10, Łeber napisał:

A dla casuali to jest Wii i takowe gierki, ale skoro wolisz grać w crapy na konsoli za 1300 zł, to twój wybór.

Wolololo. A na PS3 to same hardcorowe gierki są i nic dla casuali? Bredzisz.
Poza tym, sorry, ale skąd wiesz w co ja gram na mojej konsoli?
Gram czasami na multi w R2 i MGO, ale ostatnio rzadko po konsolę sięgam, bo mam w co grać na PC.
Nie wiem jak Ty, ale ja MGS4 i R2 za crap nie uważam(chociaż po R2 spodziewałem się czegoś więcej w singlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie po R2 spodziewałem się więcej na multi i na singlu, ale nie narzekam. Pogrywałem u znajomego czasami. Było sympatycznie.

Uważasz, że rangi są częścią multi teraz? A taki MGO, tam nie ma rang o ile pamiętam, a śmigało się dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18.00?? EE mnie raczej wtedy nie będzie. W niedziele pewnie tak ale w sobotę to tylko gdzieś rano i w południe mógłbym pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie można na niedziele przesunąć. Mi może też nie odpowiadać. Nauka o renesansie, energii, mocy, pracy, sile tarcia czeka. ^^

To zmieniam termin na 18.00 w niedzielę. Dnia 08.03.09 r. Wszelkie roszczenia dopisywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 23:21, Łeber napisał:

To zmieniam termin na 18.00 w niedzielę. Dnia 08.03.09 r. Wszelkie roszczenia dopisywać.
:)

W niedzielę ja z kolei nie mogę ;(. Też mam sporo nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:05, Łeber napisał:

Uważasz, że rangi są częścią multi teraz? A taki MGO, tam nie ma rang o ile pamiętam,
a śmigało się dobrze. ;)

Rang w stylu private, major itd nie ma, ale są przecież zwykłe levele. Poza tym widać różnice kto ile grał dzięki odblokowanym fatałaszkom...no i + różne skille rzecz jasna.
Po prostu uważam, że jak mają być takie rangi dla każuali to niech lepiej ich nie wciskają na siłę do gry, bo to wygląda dosyć zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować