Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 23:21, Łeber napisał:

To w sumie można na niedziele przesunąć. Mi może też nie odpowiadać. Nauka o renesansie,
energii, mocy, pracy, sile tarcia czeka. ^^

To zmieniam termin na 18.00 w niedzielę. Dnia 08.03.09 r. Wszelkie roszczenia dopisywać.
:)

W niedziele nie mogę do kościoła i nauka o 17:00 - nie wyrobie się :/
Najlepiej dziś - SOBOTA o 19 lub 18 no ale pewnie wszystkich nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Tutaj też masz umiejętności do odblokowania i łączenia klas. Casual tego nie osiągnie. ;P

Dobra panowie, skoro nauka każdego goni, to może 19 wieczorkiem, dzisiaj? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 09:15, Łeber napisał:


Dobra panowie, skoro nauka każdego goni, to może 19 wieczorkiem, dzisiaj? Co?


No ja też mam jutro plany nauki z geografii i z fizyki na sprawdzian ,więc dzisiaj jak dla mnie byłoby najlepiej. :]

PS.Znacie może jakiegoś dobrego headset''a na multi ? Chciałem kupić tego oryginalnego od Sony ,ale go chyba w Polsce nie można znaleźć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 09:15, Łeber napisał:

Wiesz. Tutaj też masz umiejętności do odblokowania i łączenia klas. Casual tego nie osiągnie.
;P

Dobra panowie, skoro nauka każdego goni, to może 19 wieczorkiem, dzisiaj? Co?

Mi pasuje 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 09:15, Łeber napisał:

Wiesz. Tutaj też masz umiejętności do odblokowania i łączenia klas. Casual tego nie osiągnie.
;P

Dobra panowie, skoro nauka każdego goni, to może 19 wieczorkiem, dzisiaj? Co?

Najlepiej dzisiaj o 18. :) I hasło trzeba na serwer ustalić i mapy wybrać - najlepiej 2-3 małe, żeby nie było szukania po mapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tak optymalnie koło 18.30, co wy na to? Serwer nazwiemy nazwą klanu, a hasło porozsyłam wam na PSN. ;)

Co do mapek: Krwawy Kanał, Akademia Radeca i 3 mapa jaka? Jak sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie. Ale wiecie co? Grajcie przez jakiś czas sami. Ja na razie mam nie dokończone sprawy(GTA IV i single Killzone 2)no bo wiecie wolę to od razu załatwić a potem grać z wami już cały czas niż potem co jakiś czas grać w to i to rozumiecie nie? . Grajcie tak jak by mnie w klanie nie było po prostu. Ja tam nie chcę być jakimś oficerem czy coś po prostu członkiem klanu.

Kiedyś będzie okazja to pogram z wami ;) W sumie to wam z góry mogę powiedzieć że i tak na razie to lamię. Albo na razie mnie w klanie nie będzie. A jak będę gotów do do was dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.
A tak jeszcze sprawa.

Wiecie jak zaje***te atworki i rysunki graficzne i screny dostałem za zbieranie walizek? Po prostu super wyglądają. Ludzie naprawdę opłaca się szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:56, Łeber napisał:

Wiem, wiem, mam ich 10. ;) Koszą wszystko co jest na necie o K2.

Też się zabiorę chyba za zbieranie tych intelów i symboli helghastów :) BTW: można zagrać o tej 18:30 - najlepiej jak by było auto przydzielanie do drużyn. Będzie sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 13:33, Kaucz napisał:

Jak pokonać tego bossa :/ Jak on tam Radec ? xd
PS.mam słaba pamięć nawet jak jestem na bieżąco :)

Spoiler

Na początku nie daj się zabic, poczekaj aż teleportuje się do ckm-u i wtedy spróbuj go zdjąc



Ja go tak załatwiłem. Umieściłem w spoilerze, zeby potem nie było pretensji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak, o 18 30 widzimy się na multi ? :D
Tyle, że jest coś takiego, że jeżeli nie ma się odpowiedniej rangi to nie można wbić się do serwera. Wy macie Generałów, ja jestem Kapitanem. Będzie z tym jakiś problem ? :D
Ostrzegam tylko, że jak na razie idzie mi ostro lamić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wszystkie misje (tak dla urozmaicenia zabawy) a co do map: to wystarczy mi krwawy kanał ;P A tak na serio to na trzecią mapę może byc wszystko, tylko nie rynek salamun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek Salamun i Wznieniesnie Phyrrusa za duże są jak na 8 osób. Może właśnie Skład wybierzemy? Optymalna mapka tak mi się wydaję. To widzimy się na PSN o 18.30, będę wtedy rozsyłał hasła. A z Michem96 musimy się wcześniej skontaktować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować