Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 17:38, Łeber napisał:

Rynek Salamun i Wznieniesnie Phyrrusa za duże są jak na 8 osób. Może właśnie Skład wybierzemy?
Optymalna mapka tak mi się wydaję. To widzimy się na PSN o 18.30, będę wtedy rozsyłał
hasła. A z Michem96 musimy się wcześniej skontaktować. :D


18:30 będę już wolny bo muszę jeszcze coś załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra podsumowując dzisiejszy spar klanu:
Rafix - ojojo spryciarz, który jak widać kocha snajpe i lubi atakować znienacka :)
Łeber - o to jest dopiero menda ;p Tylko z zaskoczenia i łebster kurde podszywa się pod innych oj nie ładnie ty jedyny mnie cały czas rozdupiałeś ;p
Miluś - normalny gracz :) Cały czas ze mną w teamie był i nie wiem czy jest mendą ;p
Michu - też ze mną w teamie więc normal ;0
Wajchacz - widać normalny gracz chociaż uczciwie gra ;p
Mam pytanie reszty nie znam kto to ten miśek ?Cały czas nadawał że nie ma z kim gadać :P
Ogólnie fajnie się grało i kto ma najlepszego skilla ? ;p Myślę że łeber ten spryciarz potem rafix potem ja (skromność ;p) itd.
EDIT: Rafix ile ty masz lat bo głos wygląda (słyszy się) na 17 lub 18 :)
Ja mam 17, Łeber nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, że rozdupczyłem wszystkich w dwóch pierwszych rundach. Potem mi Rafix zabierał ludzi do zabijania z tą waloną snipą i zawsze o dziwo w największe gówno się ładował i przeżywał. ^^ Skilla chłopak ma. :P

Reasumując u mnie: 4:1 dla mnie, znaczy dla mojego teamu. :D A Łeber ma 17. Rafix 16 bodajże. :)

A misiek...misek pisze w tym temacie od ponad dwóch tygodni. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 lat :) Głos po prostu taki mam, heh. By the way świetnie się grało, dzięki chłopaki za grę, będzie trzeba to powtórzyć. Ale proponuję zakup headseta bo bez tego ani rusz! Poza tym nic nie poradzę, że lubię Scouta :P Ahh, widocznie wkurzyły was moje heady z pozdrowieniami na kuli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:24, Rafix 06 napisał:

Ja mam 15 lat :) Głos po prostu taki mam, heh. By the way świetnie się grało, dzięki
chłopaki za grę, będzie trzeba to powtórzyć. Ale proponuję zakup headseta bo bez tego
ani rusz! Poza tym nic nie poradzę, że lubię Scouta :P Ahh, widocznie wkurzyły was moje
heady z pozdrowieniami na kuli xD

Tak Rafix, zwłaszcza mnie pod koniec gry ;P Ogólnie było bardzo fajnie tylko wszyscy się szybko rozeszli, a mój headset się walił :D

P.S misiek26 to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra było ! xD
Mi na początku dobrze szło , a później trochę gorzej ( nie było mnie przez chwile ,bo miałem kłopoty z internetem),ale jak się połączyłem chwyciłem za shotguna w Krwawym Tunelu i pakowałem w wszystko co się rusza. :->

Najbardziej to wkurzyli mnie Łeber i Rafix (odwdzięczyłem się temu panu w Krwawym tunelu podczas ostatnich sekund misji chronienia osoby) z tym braniem z zaskoczenia. Natomiast najśmieszniejszą rzeczą było spotkanie gościa o nicku "Michu94" ,który okazał się Rafałem... :P

PS.Trzeba to powtórzyć ! ^_^
PS2.Jednak trzeba kupić headset''a ,bo to bardzo ułatwia kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś w Killzone''a 2 i powiem jedno ta gra wciąga uciekł mi przez nią autobus :/ ale gra jest bardzo dobra najbardziej mnie rozbawiło to iż walnałem kolesiowi w głowe a mu spadł hełm xD nie ma to jak realistyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:34, michciu1 napisał:

> Ja mam 15 lat :) Głos po prostu taki mam, heh. By the way świetnie się grało, dzięki

> chłopaki za grę, będzie trzeba to powtórzyć. Ale proponuję zakup headseta bo bez
tego
> ani rusz! Poza tym nic nie poradzę, że lubię Scouta :P Ahh, widocznie wkurzyły was
moje
> heady z pozdrowieniami na kuli xD
Tak Rafix, zwłaszcza mnie pod koniec gry ;P Ogólnie było bardzo fajnie tylko wszyscy
się szybko rozeszli, a mój headset się walił :D

P.S misiek26 to ja ;)

A więc to ty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z was zbicie mieliśmy. Najlepiej jak idziesz Sabotażystą i patrzysz jak przeciwnik zareaguje. "Czy to swój, czy enemi?" Niezła beka. :D Pierwszy raz, jak grałem. Patrzę, a tu: "Leber16". Ja się zastanawiam: "Kur** mam takie lagi czy co?!". Potem mnie rozwalił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:34, michciu1 napisał:

> Ja mam 15 lat :) Głos po prostu taki mam, heh. By the way świetnie się grało, dzięki

> chłopaki za grę, będzie trzeba to powtórzyć. Ale proponuję zakup headseta bo bez
tego
> ani rusz! Poza tym nic nie poradzę, że lubię Scouta :P Ahh, widocznie wkurzyły was
moje
> heady z pozdrowieniami na kuli xD
Tak Rafix, zwłaszcza mnie pod koniec gry ;P Ogólnie było bardzo fajnie tylko wszyscy
się szybko rozeszli, a mój headset się walił :D

P.S misiek26 to ja ;)

Nie wiedziałem, że misiek to ty :P Świetnie się gra, dzięki Łeberowi spodobał mi się Sabotażysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:17, Łeber napisał:

Ale z was zbicie mieliśmy. Najlepiej jak idziesz Sabotażystą i patrzysz jak przeciwnik
zareaguje. "Czy to swój, czy enemi?" Niezła beka. :D Pierwszy raz, jak grałem. Patrzę,
a tu: "Leber16". Ja się zastanawiam: "Kur** mam takie lagi czy co?!". Potem mnie rozwalił.
:P


Super. Dlatego dzisiaj tak się wkurwiałem sążnie. Ciężko było jak dwóch (rafix i łeber) się poprzebierało i nie wiadomo było w kogo strzelać. Pod koniec już asekuracyjnie strzelałem po swoich żeby zobaczyć czy mi nie odpowiedzą ;-P

Zauważyłem, że podczas gry z Wami gubiło mi pociski, najpierw zauważyłem to ze dwa razy podczas strzelania z pompy, a później już niestety dosyć często przy strzelaniu z M82.

Poziom był dosyć wyrównany, ale widać przewagę ludzi którzy mają już najwyższe rangi (snajpera i te pie^%^$e przebieranki), ale ogólnie grało się fajnie. Jak wszyscy dobiją do generała(?) to dopiero będzie można ustalać taktyki itp.

Patrząc na statystyki klanu to widać, kto grał najwięcej i umie najwięcej, kto ma umiejętności aczkolwiek nie gra dużo (tak Meykan, to o Tobie ;-P, mogę tu zaliczyć też siebie ;-P i paru innych delikwentów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:16, Łeber napisał:

My mamy skilla z Rafałem, a nie żadne ubranka. Co tu ludzi w błąd wprowadzasz? xD


Zobaczymy jak wszyscy będą mieć generała i tyle przegranych godzin co wy teraz macie... xD

Miluś>>

No niestety niektórzy nie mają tyle czasu co inni i nie mogą dużo czasu poświęcać grze ,ale mam nadzieje ,że w wakacje ,a może jeszcze przed ta sytuacja się zmieni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dżentelmeni macie może miejsce dla jednego noobka?
Dopiero co przeszedłem kampanie, i zdobyłem medyka. Rzadko gram, bo w plastyku jestem, headet''a też nie mam. Ale jak co to w przyszłości mogę robić grafiki dla klanu.
To co chcecie trochę mięska? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:29, Pan Wiatru napisał:

Hej dżentelmeni macie może miejsce dla jednego noobka?
Dopiero co przeszedłem kampanie, i zdobyłem medyka. Rzadko gram, bo w plastyku jestem,
headet''a też nie mam. Ale jak co to w przyszłości mogę robić grafiki dla klanu.
To co chcecie trochę mięska? : )


jutro Cię dodam do friends na psn, a później przekażę sprawę Łeberowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajer, więcej graczy na spary. ;) Mój PSN ID masz w podpisie, dodaj, a ja Cię dodam do klanu z wielką przyjemnością.

Dzięki Miluś za fatygę, ale panuje nad sytuacja. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... ten nasz wczorajszy pojedynek ... :D
Ale to był jeden z tych dni, w których nic, zupełnie nic mi nie wychodziło... ;/
Nosiłem się cały czas po pokoju, puszczałem, oj sporo, wiązanek słownych ... ehhh
Czasami zdarzało się nawet mieć na koniec rundy ponad 80 pkt, a wczoraj ?
Bodajże 21 to najlepszy wynik ...
Oj chłopaki, stresujecie mnie :P
Zwłaszcza Łeber ... dopiero co się odrodziłem, widzę Milusia przede mną stojącego i po chwili myślę " pojebało go ? czemu do mnie strzela?! " a to się ofc okazało, że to nasz ukkochany Łeberos :D
Następnym razem Panowie, następnym razem ... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować