Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2009 o 20:29, Kaucz napisał:

Chłopaki mam skilla dziś to w sobie odkryłem, tak ownowałem ze hej. Dziś 10 meczów rozegrałem
i w każdym pierwszy byłem nawet dostałem trofeum za 10% graczy tygodnia. Zdjątko na dowód
że ownuje ^^

Już tak się nie chwal :P Ja z reguły jestem pierwszy jak gram na jakimś serwie. Poza tym na Body Count łatwo jest nabić dużo killi. Co innego jak się gra w wszystkie tryby naraz. 10% graczy? Gratulacje, ale łatwo zdobyć to trofeo, Postaraj sie zdobyć dla 3% jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranga generała zdobyta ;) Zaś co do formy, to dzisiaj szło mi naprawdę nieźle - w jednym z meczów, jak widać poniżej wynik 78-36. Co prawda Kaucz miał więcej punktów, ale był po stronie lepszej drużyny i miał mniej zabić i więcej śmierci :D

20090413220127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie dorównacie mistrzowi. ^^ Dobra, ja muszę się postarać o to trofeum, ale to za dwa, trzy tygodnie dopiero bo na razie nie mam czasu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miętkie pytki z was : )ja dzisiaj wykosiłem podczas bitwy 50 a poległem 20 razy, i to takie równe liczby wyszły...
ale jak to pisze coś straciłem pewność siebie i juz pewny nie jestem (więc mi nie wierzcie), ale rano wskoczyła mi ta sama ranga z 10 % najlepszych.

I medali mam już więkrzość. Brakuje mi tego taktyka pieprzonego z jego samolocikami, oraz C4 ale to kwestia 2 meczy.


PS.
A colt wymiata :)

PS.2
I tak niektórym z was do pięt nie dorastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 22:01, master_matrox napisał:

Ranga generała zdobyta ;) Zaś co do formy, to dzisiaj szło mi naprawdę nieźle - w jednym
z meczów, jak widać poniżej wynik 78-36. Co prawda Kaucz miał więcej punktów, ale był
po stronie lepszej drużyny i miał mniej zabić i więcej śmierci :D

No no fajnie się grało ty mnie chyba z 8 razy zabiłeś tym sabotażystą ^^
Pan Wiatru - tu liczy się zabawa a nie kto lepszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 08:40, Kaucz napisał:

Pan Wiatru - tu liczy się zabawa a nie kto lepszy ;]


No co Ty gadasz! Tu się toczy bój, walka o honor gracza! Grr! xP

To teraz jak wystawiają te rangi honorowe zawsze wystawiali w poniedziałek o 12.00? A teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 09:35, Leber16 napisał:

Dobra nie ważne! Teraz dopiero skojarzyłem, że dzisiaj wtorek, a wczoraj był poniedziałek...:P

Brawo ^^
Chłopaki dupa do góry znaczy sie na fotel etc i grać w K2 bo już was mijam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho, każdy może się pomylić.

No ja na grę na razie nie mam za dużo czasu, jeszcze na Elite przejdę K2, bo jestem w połowie i potem mogę się pławić na multi, została mi jedynie ta ranga honorowa właśnie z MP i będę miał Platynę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:02, Leber16 napisał:

Cicho, każdy może się pomylić.

No ja na grę na razie nie mam za dużo czasu, jeszcze na Elite przejdę K2, bo jestem w
połowie i potem mogę się pławić na multi, została mi jedynie ta ranga honorowa właśnie
z MP i będę miał Platynę. ;]

Zimin mi powiedział że ty mu powiedziałeś że ownujesz ;p
Cały czas pyta się o spar co mu powiedzieć!
PS.Zabiłem Barta tego z POLSIH FIGHTERS jeden raz ^^
PSS. Czy tylko mnie denerwują nooby ze speed runem i bazooką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:56, Kaucz napisał:

Zimin mi powiedział że ty mu powiedziałeś że ownujesz ;p


Po co ja w ogóle was z Ziminem zapoznawałem... :/

Dnia 14.04.2009 o 13:56, Kaucz napisał:

Cały czas pyta się o spar co mu powiedzieć!


Eee ? Dopiero co z nim o tym gadałem. O.O

Dnia 14.04.2009 o 13:56, Kaucz napisał:

PS.Zabiłem Barta tego z POLSIH FIGHTERS jeden raz ^^


Ja już wiele razy ! xD

Dnia 14.04.2009 o 13:56, Kaucz napisał:

PSS. Czy tylko mnie denerwują nooby ze speed runem i bazooką?


Gorsi są goście z granatnikiem , uwierz mi. :->


Nie wiem jak wy ,ale mnie już ta sprawa z meczem klanowym denerwuje ,bo jeszcze mogą sobie pomyśleć ,że się ich boimy. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta boimy się, jeszcze czego, niech matoły zrozumieją, że są inne priorytety w życiu niż pieprzony mecz i nie każdy jego mać ma czas, owszem mamy czas, ale ja bynajmniej wolę spożytkować na tworzenie swojej przyszłości, a nie jakiś gówniany ranking. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:47, Leber16 napisał:

Ta boimy się, jeszcze czego, niech matoły zrozumieją, że są inne priorytety w życiu niż
pieprzony mecz i nie każdy jego mać ma czas, owszem mamy czas, ale ja bynajmniej wolę
spożytkować na tworzenie swojej przyszłości, a nie jakiś gówniany ranking. Ot co.

DOKŁADNIE!!!

Ja tam ostatni rok teraz gimnazjum i średnia. To już w ogóle czasu będę miał tylko w weekend i jak wolne będzie.

Tamten klan jest dobry tylko dlatego bo pewnie cały czas naparzają i do szkoły nie chodzą. Nic nie robią poza graniem. Ja bym tak nie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza graniem trzeba coś innego robić, co im to da? Ja się pytam co im da mecz, gra? Nic. Granie to może być hobby, ale jak ktoś olewa priorytety ze względu na grę, to już to nie jest hobby, to jest uzależnienie. No sorry Winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehehhehe ten Bart i Zimin to roboty jakieś czemu oni z tej dziadowskiej broni cały czas w głowę trafiają ;/ A ja nie mogę zabijać nią ;p
Ale dzisiaj dobrze wynik miejsca 1642 na dzień dzisiejszy to dobrze ;] Ale zimin 11 a Bart 2 to coś znaczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:32, yamakas2009 napisał:

szkoda ?e tylko na ps3

bueee ta gra wygląda o wiele lepiej niż na tym screenie :P

P.S Jakie macie headsety do PS3 ? Czy PS3 obsługuje każde słuchawki z mikiem na USB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować