Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Ja to tak na prawdę czas żeby coś pogrąć będę mieć dopiero we wrześniu, więc mam wybaczanie z gory. :P
W październiku Uncharted 2! Mam nadzieję, że będziemy się ustawiać ? :)
A potem Modern Warfare 2 ^.^
Fart dla mnie, że przeniesli premiere Dragon Age bo tak to w ciągu dwóch dni bym miał DA i U2 xD
Oby listopad był ostatnio obsuwą, lol. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 01:55, krak2610 napisał:

Ja to tak na prawdę czas żeby coś pogrąć będę mieć dopiero we wrześniu, więc mam wybaczanie
z gory. :P

Szkoda czyli za tydzień nici ;/

Dnia 09.08.2009 o 01:55, krak2610 napisał:

W październiku Uncharted 2! Mam nadzieję, że będziemy się ustawiać ? :)

No ba! To must have i myślę że większość plejacyków będzie miało tą grę - ale to w temacie o Uncharted 2 będziemy robić ustawki ;]

Dnia 09.08.2009 o 01:55, krak2610 napisał:

A potem Modern Warfare 2 ^.^

O tak ^^ Tu też ustawki proponuje - lowciam cody przez sieć.

Dnia 09.08.2009 o 01:55, krak2610 napisał:

Fart dla mnie, że przeniesli premiere Dragon Age bo tak to w ciągu dwóch dni bym miał
DA i U2 xD

Też trochę się zasmuciłem - ostatnio sie na nią strasznie napaliłem ;/ (DA:O)
NeMo_PL - obowiązkowo w sobotę o 14:00 gramy. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 09:48, LittleBigLegend napisał:

> Ja to tak na prawdę czas żeby coś pogrąć będę mieć dopiero we wrześniu, więc mam
wybaczanie
> z gory. :P
Szkoda czyli za tydzień nici ;/
> W październiku Uncharted 2! Mam nadzieję, że będziemy się ustawiać ? :)
No ba! To must have i myślę że większość plejacyków będzie miało tą grę - ale to w temacie
o Uncharted 2 będziemy robić ustawki ;]
> A potem Modern Warfare 2 ^.^
O tak ^^ Tu też ustawki proponuje - lowciam cody przez sieć.
> Fart dla mnie, że przeniesli premiere Dragon Age bo tak to w ciągu dwóch dni bym
miał
> DA i U2 xD
Też trochę się zasmuciłem - ostatnio sie na nią strasznie napaliłem ;/ (DA:O)
NeMo_PL - obowiązkowo w sobotę o 14:00 gramy. ;>

Ogólnie 14 w sobote to dobra godzina na roku szkolnym bo potem, koło 17 to ja wychodzę i zazwyczaj wtedy mam w pupie konsole. ;-)
Taa tyle świetnych gier wychodzi, a ja jeszcze zakup 360 planuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 11:48, krak2610 napisał:

Taa tyle świetnych gier wychodzi, a ja jeszcze zakup 360 planuje :P

Ja nigdy nie kupie xO - przecież PS3 to to samo co xO - nawet lepsze. Po co ci 2 next-geny? A w większość exów M$ zagrasz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 12:54, LittleBigLegend napisał:

> Taa tyle świetnych gier wychodzi, a ja jeszcze zakup 360 planuje :P
Ja nigdy nie kupie xO - przecież PS3 to to samo co xO - nawet lepsze. Po co ci 2 next-geny?
A w większość exów M$ zagrasz na PC.

Jak mam wydać 2k + na dobry pc żeby zagrać w większość to wolę wydać ok. 1k na xboxa i zagrać we wszysztkie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie X360 ma na razie Gears of War 2 grę która jest warta zagrania. Dla tej gry bym mógł kupić ale dla jednej??

No i Splinter Cell ConViction to pewny hit. Jednak co do Splintera. Myślę że po premierze na X360 i PC, Ubi się zdecyduje się na PS3 wersję. Ubi nie wydaje exów. No chyba że teraz tylko będzie czasowy. Jednak wersja PS3 raczej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 14:46, Slappy napisał:

No i Splinter Cell ConViction to pewny hit. Jednak co do Splintera. Myślę że po premierze
na X360 i PC, Ubi się zdecyduje się na PS3 wersję. Ubi nie wydaje exów. No chyba że teraz
tylko będzie czasowy. Jednak wersja PS3 raczej będzie.

Oj tak, dla mnie ze stajni M$ liczą się tylko Conviction, Mass Effect - dla tych 2 gier nie kupie XO a chciałbym aby wyszły na PS3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry w które chciałbym zagrać na X :
ME 1, potem pewnie i 2
Fable 2
Halo 3, potem pewnie Odst itd. :D
Alan Wake
Gearsy
L4D, potem pewnie i L4D 2
DlC do GTA IV z chęcią bym obczaił, chociarz z tym to bywa różnie przez brak pieprzonego liva w polsce i częste blokady regionalne na dlc O_o
Może kupię na Święta, po jakiś obiżkach czy cuś.
Tylo boję się, żę nie wyrobię czasowo na te gry, chce też od czasu jakąś platynkę na ps3 walnąć xD
Ps. Nie jestem już trophy whorem, ale dobre gry to ja i tak masteruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 17:38, LittleBigLegend napisał:

Heh to życzę aby ci się dobrze sprawował i aby sie z niego lampka czerwona nie zrobiła
;D

Po pierwsze jescze nie wiadomo czy kupię.
Po drugie jak już do gdzieś w połowie roku. Teraz chce się skupić na ps3 xD
Po trzecie telefon do kuriera nie boli to się rodów nie boję. :)
Po czwarte idę pograć w Killzone 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 17:25, krak2610 napisał:

Gry w które chciałbym zagrać na X :
ME 1, potem pewnie i 2
Fable 2
Halo 3, potem pewnie Odst itd. :D
Alan Wake
Gearsy
L4D, potem pewnie i L4D 2
DlC do GTA IV z chęcią bym obczaił, chociarz z tym to bywa różnie przez brak pieprzonego
liva w polsce i częste blokady regionalne na dlc O_o
Może kupię na Święta, po jakiś obiżkach czy cuś.
Tylo boję się, żę nie wyrobię czasowo na te gry, chce też od czasu jakąś platynkę na
ps3 walnąć xD
Ps. Nie jestem już trophy whorem, ale dobre gry to ja i tak masteruję.


Ja miałem x360 ponad rok czasu muciłem głównie tylko w GOW1 i 2 - gry przeszedłem szybko grałem na multi i mi sie znudziły. Fable 2 świetne ale na krótką metę. GTA IV pograłem i zostawiłem jak każde GTA mi sie szybko nudzi :D Mnie trophy lub pkt na x''ie nie rajcowały. Co do L4D ostatnio kupiłem za 40zł ver. na PC chodzi mi na lapku idealnie a gra świetna tak samo jak DOD:S :) Halo 3 ? Może ta seria dla mnie nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie net :) Kupno K2 przesądzone, tylko jedno pytanko.
Kupować teraz, czy się wstrzymać ? Na .. innym forum czytałem, że niedługo K2 ma wejść w platyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 22:50, KejterR napisał:

Wreszcie net :) Kupno K2 przesądzone, tylko jedno pytanko.
Kupować teraz, czy się wstrzymać ? Na .. innym forum czytałem, że niedługo K2 ma wejść
w platyne...


W Empiku Killzone 2 w wydaniu premierowym (znacznie wygląda niż ta platynka) kosztuje 99 złotych, natomiast reedycja będzie zapewne o 10 złotych tańsza. Bierz edycję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 22:50, KejterR napisał:

Wreszcie net :) Kupno K2 przesądzone, tylko jedno pytanko.
Kupować teraz, czy się wstrzymać ? Na .. innym forum czytałem, że niedługo K2 ma wejść
w platyne...


Bierz teraz. Platyna wygląda okropnie. Jak można k2 wsadzić do platyny?! Toż to jak Angeline Jole wsadzić do malucha. Ogólnie przestrzeagm Cię przed kupowaniem gier w platynie czy innych tańszych wersjach, ponieważ wystarczy jedna taka gra, a psuje całą kolekcje. Więc zdecydowanie poluj na premierówki i czasem nawet warto wydać na nie troszkę więcej niżeli właśnie na gre w wersji platinum (blee). Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 09:37, Qbasmok napisał:

Bierz teraz. Platyna wygląda okropnie. Jak można k2 wsadzić do platyny?! Toż to jak Angeline
Jole wsadzić do malucha. Ogólnie przestrzeagm Cię przed kupowaniem gier w platynie czy
innych tańszych wersjach, ponieważ wystarczy jedna taka gra, a psuje całą kolekcje. Więc
zdecydowanie poluj na premierówki i czasem nawet warto wydać na nie troszkę więcej niżeli
właśnie na gre w wersji platinum (blee). Ot co.

Platyny to normalne wydania w innym pudełku, uspokój się. Porównując ceny sklepowe np. Resistance 2 160zł i wyjście platyny za 89zł toż to raj dla osób nie kupujących przez internet i chętnych na nówki w folii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:44, Kaucz napisał:

Platyny to normalne wydania w innym pudełku, uspokój się. Porównując ceny sklepowe np.
Resistance 2 160zł i wyjście platyny za 89zł toż to raj dla osób nie kupujących przez
internet i chętnych na nówki w folii ;]


I kto to mówi : D Kauczu, przecież Ty również jesteś wielkim wrogiem platyn. ;] a wiadomo przecież, że w dziesiejszych czasam gier na konsole nie kupuje się w sklepach typu empik czy media markt, a właśnie na allegro. Więc nówka w folii czasem wychodzi dwa razy taniej na allgero niżeli właśnie w jakiejś sieci sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:51, Qbasmok napisał:

I kto to mówi : D Kauczu, przecież Ty również jesteś wielkim wrogiem platyn.

Wiem jestem wrogiem platyn ;]

Dnia 13.09.2009 o 10:51, Qbasmok napisał:

a wiadomo przecież, że w dziesiejszych czasam gier na konsole nie kupuje się w sklepach typu empik
czy media markt, a właśnie na allegro. Więc nówka w folii czasem wychodzi dwa razy taniej
na allgero niżeli właśnie w jakiejś sieci sklepów.

Zdziwię cię, aby te gry trafiły na allegro najpierw musi je ktoś w sklepach branżowych kupić ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować