Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 16:32, krak2610 napisał:

Historia konfliktu i takie tam:
http://www.neogo.pl/publicystyka/271


Fajny artykulik tylko sobie popsułem zabawę w granie w Liberation.A zostały mi tylko 3 misje. Bo jest napisane w artykule że Stratson jest zdrajcą.:P Ciekawe czy 3 jeśli wyjdzie będzie prequelem 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł świetny, nie mogłem się oderwac ;P Spodziewałem się uogólnionej taniej historyjki a tu prosze: długi tekst i przypominał powieśc sf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nic nie mówili o 27, tylko cały czas o 25...;/ Mam nadzieję, że ściema to jest. Ale pewnie gry-online brały tego newsa z jakiegoś IGN''a albo innego amerykańskiego site''a dlatego taka rozbieżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:39, Łeber napisał:

Dziwne, nic nie mówili o 27, tylko cały czas o 25...;/ Mam nadzieję, że ściema to jest.
Ale pewnie gry-online brały tego newsa z jakiegoś IGN''a albo innego amerykańskiego site''a
dlatego taka rozbieżność.

U nas premiera jest 25 lutego jak w całej Europie! Jedynie UK i Holadnia ma tak jak USA.
Proste.
Nie wiem jak demo dla Eu, ale Ci którzy zamawiali gre w GameStop`ie i dostali kod na demko będa mogli je ściągnąc 4 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 13:14, Kaucz napisał:

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=252
Tu macie szanse zdobyć jeden kod :) Wystarczy napisać komentarz i być zalogowanym :)

Oczywiście chodzi mi o demo :)

Powiem szczerze, że masz gest ;P Każdy inny pewnie ukryłby ten link w najciemniejszych zakamarkach dysku twardego, a Ty podałeś link i postanowiłeś nam też dac szansę. Dzięki, już się zarejestrowałem, czekam na aktywację a potem piszę komentarz ;)

W sumie chyba ta batalia jest niepotrzebna, bo na tej stronce zamieścili newsa, że ponoc na oficjalnym (europejskim) blogu Playstation ukazała się informacja iż demko pojawi się w czwartek na PSN. Odrazu mówię że ja nie sprawdzałem czy tak jest w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:08, Łeber napisał:

Jakiś link do newsa? Przydałby się, coś na FPG bym machnął przy okazji. :P


Jest na gramie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobra, nie zauważyłem, bo na forum urzędowałem.

PS: Rafix, ale skucha, też napisałem o tym newsa, a i jeszcze swojego opublikowałem. Sorry, że musiałeś się fatygować, ale w sumie dużo żeś tam nie nabazgrał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:18, Łeber napisał:

A dobra, nie zauważyłem, bo na forum urzędowałem.

PS: Rafix, ale skucha, też napisałem o tym newsa, a i jeszcze swojego opublikowałem.
Sorry, że musiałeś się fatygować, ale w sumie dużo żeś tam nie nabazgrał. :P

No, dużo tego nie było :D Ale nic się nie stało, hehe. Teraz czekać do czwartku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie to demo Killzone 2 na PS Store !? :D Czekam od rana a tu nawet pół strafy śmierci nie widać zza krzaka xP Już mnie na to demo tak wzięło, że nie mówię :D
Szkoda tylko, że nie będzie jakiegoś małego Deathmatch''a w multi :P
Ehh ... :D
czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 09:28, Qbasmok007 napisał:

/.../


Aktualizacji możemy spodziewać się w późnych godzinach popołudniowych - tak około 17-19. Przy złym scenariuszu demo może w ogóle nie ukazać się na polskim PSS - ale od czego mamy USA, UK Store? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do cholery jasnej mam problem z zalogowaniem się na PSN...internet w konsoli ładnie śmiga, przeglądarka działa. A zalogować się nie mogę. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj wielki dzień. Kolejny wielki będzie 25 lutego.

Jestem tylko ciekaw czy to demo wycięte z gold. Bo wiadomo MotorStorm Pacific Rift miał demo ale gra była dopiero ukończona w 80%.

A ciekawe jak będzie z Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować