Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Ja tam na razie będę w tyle od wszystkich ale nadrobię to. Jeszcze na single stawiam. Zebrałem wszystkie intele bo dodatki za to będą do ściągnięcia w necie. I jeszcze mam parę znaków do ustrzelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 07:00, Kaucz napisał:

> Hah , ale ta gra ma błedy wystarczy spojrzeć na filmik : http://www.youtube.com/watch?v=PK0LPJynCe0&feature=channel_page

> . Myślałem że lepiej to dopracują :D Bo AI jest po prostu denne.
Jeju posikam się pokazać ci błędy Gear of war 2?


Po co odwołujesz się do GoW-a 2 , czyżbyś uznał że jestem fanbojem x0 ? Po prostu bawi mnie to , że niby najlepsza gra na świecie i w ogóle najlepsze co może być ma takie błędy i to ukazane w ciągu 10 minut. Śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie bledy czlowieku? Znikajace cialo...no tak, blad wszechczasow. I to wszystko w 10 min zaledwie. Ale jaja. Inne gry sa perfect, a ta nie...No nie moge! Zdazaja sie rozne wpadki, a ta jest rzadka, to ze udalo sie kolesiowi ja uchwycic, to wskazuje na to, ze mial fuksa. Ja gram od premiery i nie udalo mi sie uchwycic czegos takiego. Poza tym z Twojej wypowiedzi czuc ulatniajacy i wszech ogarniajacy smrod sarkazmu. Nie musze mowic ze z takimi wypowiedziami daleko w tym temacie nie pociagniesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 00:40, mist`shoo napisał:

> > Hah , ale ta gra ma błedy wystarczy spojrzeć na filmik : http://www.youtube.com/watch?v=PK0LPJynCe0&feature=channel_page

>
> > . Myślałem że lepiej to dopracują :D Bo AI jest po prostu denne.
> Jeju posikam się pokazać ci błędy Gear of war 2?

Po co odwołujesz się do GoW-a 2 , czyżbyś uznał że jestem fanbojem x0 ? Po prostu bawi
mnie to , że niby najlepsza gra na świecie i w ogóle najlepsze co może być ma takie błędy
i to ukazane w ciągu 10 minut. Śmiech na sali...

Dobra dobra, żadna gra nie ma błędów tylko K2 i to takie okropne jak raz na grę znikające ciało, ojeju hlip hlip popłakuje sobie, bo myślę że masz xboxa to stąd wyjdź bo niepotrzebnie się wtrącasz żałosny człowiek...
PS. Niestety poczta jeszcze nie raczyła podrzucić paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficerowie ?
W sumie może ja bym się nadał : P
Angielski od przedszkola, dodatkowy od 1,5 roku.
Oczywiście nie jestem jeszcze wielkim anglikiem, ale ze zrozumieniami czy wypowiadaniem się jakoś idzie : )
Dobra lece do szkoły, bo od 2 dni leże w domu, bo przeziębiony Qbol był :D

PS. A co robiłby takowy oficer ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to na razie nic wielkiego. Aczkolwiek może kiedyś będą ustalane jakieś turnieje czy coś. To takowi oficerowie pomogliby mi w doborze graczy i przydzielaniu im funkcji.

Wy też nie macie niczego na killzone.com w swoich statystykach, znaczy wszystko jakby zrestartowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan. I w tej opcji gdzie powinno byc zaproszenie, a jak nie, to zaloguj sie na www.killzone.com i tam rowniez w twoim profilu powinno znajdowac sie zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 09:11, Łeber napisał:

W sumie, to na razie nic wielkiego. Aczkolwiek może kiedyś będą ustalane jakieś turnieje
czy coś. To takowi oficerowie pomogliby mi w doborze graczy i przydzielaniu im funkcji.


Wy też nie macie niczego na killzone.com w swoich statystykach, znaczy wszystko jakby
zrestartowane?


Chyba tak jest u wszystkich, a szkoda bo bym sobie powtórki meczy pooglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 09:11, Łeber napisał:

W sumie, to na razie nic wielkiego. Aczkolwiek może kiedyś będą ustalane jakieś turnieje
czy coś. To takowi oficerowie pomogliby mi w doborze graczy i przydzielaniu im funkcji.


Wy też nie macie niczego na killzone.com w swoich statystykach, znaczy wszystko jakby
zrestartowane?

Ze stroną są niestety problemy - nikt nie ma statystyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 240 pkt i Generał. Ale dobijają mnie co niektóre medale. Na przykład 5 zabić z wieżyczki albo 5 zabić za pomocą wsparcia lotniczego...masakra. A najgorsza klasa to chyba Szturmowiec. Jak tu nabić medale, gdy całe statyki przez takie gówniane rzeczy pójdą do lamusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało 180 pktów około :) Jutro wbije i w końcu odblokuje upragnionego Scouta :D A niektóre medale faktycznie potrafią być dobijające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jestem tym wyższym sierżantem:P
Jakoś nie miałem czasu ostatnio dużo grać ;/
Korki i te sprawy ....
Ale dziś na szczęście mam wolne popołudnie to postaram się zbliżyć do tych waszych upragnionych generałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 07:45, Łeber napisał:

No ja nie rozumiem zupełnie, jak tymi latającymi wehikułami czy czymś można 5 kolesi
ustrzelić...-_-''

Też tego nie rozumiem... Tak samo nie wiem jakim sposobem te wieżyczki automatyczne mi pomogą :D Zaraz je rozwalają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest świetnie multi wciąga niemiłosiernie :)
Dziś już nabiłem z 80 zgonów u wrogów :)
Patrze to z klanu jestem ja najsłabszy :/ Dopiero 1.5h grałem :)
Ale tak patrząc to w 5 meczach mam zawsze miejsce od 3 do 6 na 32 graczy :p
PS.3 stopień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować