Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2009 o 17:20, Łeber napisał:

Jak coś zakładam serwer ciut może po 18. Kto może ten niech wbija. :)

Serwer name: BlackSheeps. Hasło: gram.pl.

załóż o 17:50 chociaż te 40 min pogram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zagram ;/
O 18 wyjeżdzam na opere rockową, więc nie dam rady ;/
A jak wrócę to będzie około 22 : 00 ...
Może jutro jakiś meczyk dla tych co się nie dostali bądz nie mieli możliwości gry, gdzieś około 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 17:36, Qbasmok007 napisał:

Ja też nie zagram ;/
O 18 wyjeżdzam na opere rockową, więc nie dam rady ;/
A jak wrócę to będzie około 22 : 00 ...
Może jutro jakiś meczyk dla tych co się nie dostali bądz nie mieli możliwości gry, gdzieś
około 17 :D

Nom o 17 może być dzisiaj wybierzecie może 4 zawodników a jutro o 17 ostateczna dogrywka zagrają ci co nie byli o jedno miejsce Hardcore ;]
Przypominam skład gra w sobotę o 20:00 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super się grało tylko szkoda ,że wszystkich nie było... :(
Na początku dobrze grałem ,ale później coś się ze mną stało i nie szło mi za dobrze ,a mam nadzieje ,że to tylko na krótko. Ogólnie rzecz biorąc największego sikilla zauważyłem u Łeber''a , Meykan''i i Xxx-man''a (chociaż dzisiaj szło mu gorzej niż wcześniej) jednak bardzo mile mnie zaskoczyli Misiek i Tomashi (a tak w ogóle kto to?). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 19:16, michu96 napisał:

Super się grało tylko szkoda ,że wszystkich nie było... :(
Na początku dobrze grałem ,ale później coś się ze mną stało i nie szło mi za dobrze ,a
mam nadzieje ,że to tylko na krótko. Ogólnie rzecz biorąc największego sikilla zauważyłem
u Łeber''a , Meykan''i i Xxx-man''a (chociaż dzisiaj szło mu gorzej niż wcześniej) jednak
bardzo mile mnie zaskoczyli Misiek i Tomashi (a tak w ogóle kto to?). :]

To podajcie kto jest już gotowy na spar 4 osoby a jutro dogrywka o te 5 miejsce ;]
Tomashi to pan wiatru a misiek to michciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie ja grałem z moją niewiastą u boku, więc kiedyś wam Michy i Miśki nakopie bo na radeku co chwile od was dostawałem : )
Najpierw moja Agatka sie dziwiła co się w ogóle dzieje i do czego strzelam. Potem wykrzykiwała przy każdej akcji ciekawej potem zaś już tylko mówiłem jej jak ubiłem któregoś z Michałów bo miałem do nich wyjątkowego pecha... no i w końcu poszła spać :P

Dla tego poszedłem po trzecim meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka numero uno. Akademia Radeca.

Zaczniemy może od podsumowania całej rozgrywki (będę podawał PSN ID graczy):

Drużyna ISA: Leber16, Crux3r, Tomashi..no i właśnie kto? Na killzone.com jest napisane, że unknown. xD
Drużyna Higów: Michu94, tumasz, misiek 26, kaucz.

Podsumowanie rundy:

Wygrane misje: (ISA-Higi) 6-1
Zabicia: 95-68
Zgony: 68-33
Samobójstwa: 0-0
Zabicia drużynowe: 2-0

Podium: 1. Leber16 2. Crux3r 3. Tomashi

I link: http://killzone.com/kz/tour_round_history.psml?kz_match_id=2311336&kz_file_id=2053390

Round two. Fight!

Drużyna ISA: Leber16, Tomashi, Michu94
Drużyna Higów: misiek26, tumasz, Crux3r.

Podsumowanie rundy.

Wygrane misje: (ISA-Higi) 5-2
Zabicia: 79-86
Zgony: 88-77
Samobójstwa: 1-0 (Oczywiście musiałem być tym unikatem. ^^)
Zabicia drużynowe: 1-0 ( A w to już nie wnikam, ale to nie ja byłem.)

Podium: 1. Leber16 2. misiek26 3. tumasz

Link: http://killzone.com/kz/tour_round_history.psml?kz_match_id=2312835&kz_file_id=2054696

Final round. ( ISA dostało w dupę, ze mną na czele. :P)

Drużyna ISA: tumasz, Tomashi, Michu94
Drużyna Higów: Leber16, misiek26, Crux3r

Podsumowanie rundy:

Wygrane misje: (ISA-Higi) 5-2
Zabicia: 66-41
Zgony: 43-64
Samobójstwa: 1-0
Zabicia drużynowe: 1-0

Podium: 1. tumasz (Panu tutaj należą się wielkie gratki, dosłownie OWNED) 2. Tomashi 3. Michu94

Link: http://killzone.com/kz/tour_round_history.psml?kz_match_id=2314337&kz_file_id=2056009

Reasumując: Fajnie było, szybko się skończyło, liczymy na większą frekwencje jutro. Zobaczymy jak jutro wyjdzie i kto oczywiście będzie mógł grać. Skład na dziś to: Leber16, Crux3r, tumasz, Rafix i Kaucz W sumie to nadal nie jestem pewien tego zestawienia i może wszystko się zmienić, najchętniej siebie bym wywalił. :P Wszystkich bym was wcisnął, na prawdę, ale jest tylko 5 miejsc. Ktoś chętny za mnie? Może jakieś sprzeciwy? Walić śmiało, nikt tutaj się nie obrazi. Tylko z argumentami, bo nie ma czegoś takiego, że "Ja chce!".

Zbiórka jutro o pewnie 17.30! Jeszcze was poinformuje, a! i proszę sobie czas zarezerować o 20.00, a jak ktoś nie może, nawet ten co nie jest w aktualnym składzie, to proszę mnie również poinformować. Dziękować. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie, najlepiej mi poszło w Akademi Radeca, później coś mi się stało (najpewniej przez mniej lubiane mapy) i szło mi gorzej...
Eliminacje, eliminacjami, ale zabawa była przy tym przednia!

Jutro mógłbym nawet wcześniej, niż na 17:30...

Tyle ode mnie- Dobranoc! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie chcę na siłę, pchać. Jeśli ktoś chce grać za mnie może grać nie obrażę się ;) Każdemu trzeba dać szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź Kaucz. :P

To może o 17.00, do 20.00 będzie jeszcze trochę czasu i szybciutko po meczu trzeba ustalić składy i przypisać do grających role. Będzie fun! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:03, Łeber napisał:

Nie marudź Kaucz. :P

To może o 17.00, do 20.00 będzie jeszcze trochę czasu i szybciutko po meczu trzeba ustalić
składy i przypisać do grających role. Będzie fun! :D


A ile rund dziś będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeber, będzie problem... Dzisiaj przyjeżdża Pezet do mojego miasta i nie dam rady zagrać :/ Sorry, że tak wyszło. A wczoraj jakoś mi się grać nei chciało. Postanawiam poprawę od następnego tygodnia (może być od tej niedzieli :D) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:25, Meykan napisał:

No kurczę jak Rafixa nie będzie to ja tam mogę grać jak nikt nie ma nic przeciwko.

Nie pozwalam Ci za mnie grać! :D Nie no, żart. Czemu mielibyśmy mieć coś przeciwko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować