Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 19:39, Łeber napisał:

Aaa. No to sorry. :P Pomyłka, myślałem, że mówisz o technice ataku. ^^

rambo czasem bywa dobry, jak ma się lmg, coby skruszyć obronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za headshoota, przypadkowy był. :P

Dobra robota panowie! Pierwsza efektowna wygrana, 5:1. Czy mi się tylko wydawało, czy panował lekki chaos? Mnie się z tremy ręce niesamowicie spociły i trzęsły. Jak nigdy. ^^ Ale przynajmniej wygraliśmy to się liczy. Świetna gra ogółem. Mi się nawet udało cel zabić w jednej misji. Biegnę za przeciwnikiem, dwóch siedzi mi na plecach, ale nie udało im się, dobiłem cel z pisola, a potem dosłownie niecałą sec. później dostałem kulkę w łeb. :P

Jutra uda nam się skołować wieczorkiem jakiś meczyk mały? Taki między nami, co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:39, Łeber napisał:

Sorry, za headshoota, przypadkowy był. :P

Dobra robota panowie! Pierwsza efektowna wygrana, 5:1. Czy mi się tylko wydawało, czy
panował lekki chaos? Mnie się z tremy ręce niesamowicie spociły i trzęsły. Jak nigdy.
^^ Ale przynajmniej wygraliśmy to się liczy. Świetna gra ogółem. Mi się nawet udało cel
zabić w jednej misji. Biegnę za przeciwnikiem, dwóch siedzi mi na plecach, ale nie udało
im się, dobiłem cel z pisola, a potem dosłownie niecałą sec. później dostałem kulkę w
łeb. :P

Jutra uda nam się skołować wieczorkiem jakiś meczyk mały? Taki między nami, co? ;]

wgl chyba był jakiś bug z tymi propaganda speakers. Ginę z głośnikiem i daje mi punkty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo ja akurat ze dwa metry przed finiszem deada zaliczyłem, a Ty biegłeś za mną i złapałeś propaganda speaker''a, doniosłeś, a przeciwnik z góry od razu Cię ustrzelił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale chaos był. Nie wiem ile dokładnie pkt. karnych zaliczyłem i nie wiem kogo z Naszych ustrzeliłem za wszystko, wszystkich przepraszam! Udało mi się za to przeżyć jako cel... Nie musicie dziekować :P

PS: A tutaj sprzęt, na którym zmuszony byłem zagrać ten mecz :P

20090321210443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:39, Łeber napisał:

Sorry, za headshoota, przypadkowy był. :P

Jakiego heada? Wtedy co kilku tamtych wbiło się wejściem? Myślałem, że to oni mnie zdjęli :P
Ja na początku nie wiedziałem co się dzieje. Zwłaszcza jak broniliśmy bombside'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:05, xXx-man napisał:

Kurde ale chaos był. Nie wiem ile dokładnie pkt. karnych zaliczyłem i nie wiem kogo z
Naszych ustrzeliłem za wszystko, wszystkich przepraszam! Udało mi się za to przeżyć jako
cel... Nie musicie dziekować :P

PS: A tutaj sprzęt, na którym zmuszony byłem zagrać ten mecz :P

Gratulacje ty to miałeś w tym pokoju HC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też sorki bo zdarzyło mi się zabić kogoś, ale zaraz leczyłem potem.
No ale w Search and Destroy jak mieliśmy chronić miejsce podłożenia bomby to 3 z Granata ode mnie poszło i udało mi się rozbroić.

Nie żebym się chwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój TV przeżył dziś Killzone''owy chrzest bojowy xD Dzisiaj zakupiony i to na nim uświadczyłem pierwszego drużynowego zwycięstwa :D Jutro na gsie będą fotki i opis ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:17, Meykan napisał:

Ja tam też sorki bo zdarzyło mi się zabić kogoś, ale zaraz leczyłem potem.
No ale w Search and Destroy jak mieliśmy chronić miejsce podłożenia bomby to 3 z Granata
ode mnie poszło i udało mi się rozbroić.

Nie żebym się chwalił :D



Mnie zdjąłeś 3 razy, ale ja Ciebie też ze 2 razy trafiłem :P
Ale zadyma była niezła, to nie widać było do kogo się strzela... :]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xXx-man- no..trochę gorszy od mojego. Ale tak ciut. Mój ma z 9 lat. SD Samsung 21'', lecz nie narzekam generalnie. :P

michciu1- no w tym całym zamieszaniu sprzedałem Ci bullet;a. ;P

Meykan- dzięki temu przyczyniłeś się głównie do wygrania misji. Ja się skradam schodami, patrzę...3 przeciwników, no to dupa. Na Rambo, lecz...poszedł "nejd" i nie ma przeciwników. :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to, aby jutro się odstresować rekreacyjnie w gramowiczowym gronie podczas jakiegoś meczyku, a może nawet trzech? :P Tylko proszę nie Rynek Salamun. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-----:::::UWAGA:::::-----
Prawdopodobnie za tydzień w sobotę odbędzie się następna klanowy mecz. Pamiętacie może zimin''a ? Grał on z nami na dzisiejszym treningu i właśnie on jest Liderem tego klanu. Zaproponował mi mecz na jutro ,ale powiedziałem mu,że nasz lider oraz wiele osób z naszego klanu nie dadzą radę przyjść ,więc przesunął na sobotę za tydzień. Klan nazywa się "POLISH_FIGHTERS" , a tu są jego staty , lista członków itp. :
http://killzone.com/kz/clan.psml?kz_clan_id=40009

Posiadają oni swoją tajna broń w postaci "Bart98PL" :
http://killzone.com/kz/leaderboard_warzone.psml?kz_user_id=Bart98PL&
Według współczynnika zabić jest on bardziej pro niż nasz Meykan ,więc walka będzie na poziomie. Plan jest prosty : piszemy Meykan''owi usprawiedliwienie na tydzień i kupujemy mu duży zapas jedzenia oraz picia.

Spoiler

Joke !



Wszyscy będą obecni czy ktoś nie da rade przyjść ? Ktoś ma jakieś uwagi czy coś ? :P
-----:::::UWAGA:::::-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować