Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Ech no i nie mogę. W Capture & Hold nawet znalazłem 10 minutową rozgrywkę tego trybu. No i zabiłem 10 i nie zaliczyło mi.

Może to faktycznie trzeba koło tych głośników? Albo na tych terenach które są kolorowe? Bo są one albo zielone lub czerwone zależy od tego jaka drużyna ma.

Albo źle policzyłem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 19:20, Łeber napisał:

Agrrr! No nie, mam dość. Po prostu zaliczyłem taki spadek formy, że to jest masakra jakaś.
Lepiej nie grać ze mną, bo gorszego leszcza nie było. ;/ W ogóle i tak staty sobie popsuję,
przez te cholerne medale. ^^



ha znam to ciągle biegam sabotarzystą nawet na planszach nieprzystosowanych i choć bym miał fraga 1 muszę mieć ten piepr.. medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG ogłosiło zamiar rozprawienia się się z cheaterami. Karą za wykorzystywanie glitchów ma być... kasacja PSN ID. Wygląda mi to bardziej na blef w celu ograniczenia liczby oszustów, wprowadzając niepokój o własny ID. Niech się po prostu wezmą za łatanie tych map i będzie git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w sumie ryba. Ale ciekaw jestem, jak wyłapią cheaterów. ^^

Dobra razem z Michem zrobiliśmy wszystkie dwa medale na Taktyku. Ciężko nie było. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości w ile osób najbardziej lubicie grać?
Ja 4vs4- z reguły wtedy wyciągam z 60-80pkt a K/D ratio to tak 1,25
a ja gram na 16vs 16 to 20 pkt góra i K/d ~0,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max tak do 16, a z ratio to zależy na tych mniejszych serwerach to powyżej 3, a na tych większych się ostatnio mi waha od 1,5 do 2,3. Ale to mówię, czasami mi lepiej idzie czasami gorzej, aczkolwiek w tym tygodniu nie udało mi się zejść w ratio poniżej 1,3.

A punktacja to od 80-140 na cały mecz, zdarza się po 200, ale to skrajne przypadki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie... przegladając strone o naszej zacnej konsolce wyczytałem ze w najbliższym czasie ma być tech demo do killzona. 4D jest zachecające czy ktoś wie na czym ma to polegać? Bo jeśli cała rozgrywka ma wyglądać jak lodingi to niewiem jak wy ale ja chyba przygotuje sobie pare majtek na zmiane. A jeszcze jak by upchali PhysX''a to już killzone pod wzgledem technicznym by rozp... to już by niemiał konkurencji przez najbliższy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam z czego wyczytałem to ma być te kierowanie pociskiem po wystrzale do końca nie wiem.

Wiem tylko tyle że mówią o PEŁNEJ swobodzie kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc "pełna swoboda kamery"? Chodzi mniej więcej o to, że będzie można obejrzeć walkę z wielu perspektyw, udać się kamerą za lecącym pociskiem itp? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 07:37, Łeber napisał:

Co masz na myśli mówiąc "pełna swoboda kamery"? Chodzi mniej więcej o to, że będzie można
obejrzeć walkę z wielu perspektyw, udać się kamerą za lecącym pociskiem itp? ;]


Już jakiś czas temu była emitowana reklama w której kapitan Narvil (chyba) wystrzeliwuje pocisk lecący przez pole bitwy. To tech demo ma polegać na tym że będziemy mogli jeździć kamerą po całym tym polu bitwy podczas rozgrywania się akcji. Ma to być dowód, że obraz jest liczony w czasie rzeczywistym oraz jako prztyczek w nos wszystkich malkontentów którzy nie dowierzali że gra może osiągnąć poziom trailera z przed paru lat (który notabene miał być real a okazał się fakiem :P) (Link do reklamy dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=Wk3SOI9l2kY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłopaki grają, widziałem ich w akcji, miałem taką wątpliwą przyjemność. :P

Ale jakbyśmy mieli tyle czasu co oni, to w rankingu byśmy równie wysoko byli. Jak to mówi Qbasmok: Czsobrak jest. Poza tym nie wiem, co Zimin się nie uczy czy co? Bo skąd tyle czasu mieć? xP Może w do podstawówki chodzi? Nie wiem nie wnikam, ale pewnie w dupę dostaniemy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 20:49, Kaucz napisał:

Uwaga
Może zagramy wojnę z tym kranem [Pol] . Mogę z nimi to ustalić. Ale ostrzegam Zimin ma
53 miejsce jakiś na B coś tam 43 ;p Więc Hardkore może być ;]


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43331&pid=940

Już o to zabiegałem i przesunęliśmy datę na tą sobotę ,ale zobaczymy czy się wyrobimy i czy ludzie będą w stanie przyjść.

Dużo bardziej boję się Bart98PL ,który jest 9 w rankingu i mam wysokie ratio.
Grałem już z nimi nie raz i nie raz chcieli mnie wziąć do ich klanu ,ale się nie dałem! xD
A tak poza tym to ziminowi chodzi po głowie nagranie naszego meczu klanowego na YT ,ale to nic pewnego ,więc bez paniki.


PS.Ty już kaucz nie pisz do zimin''a na YT ,że gramy ,bo chciał grać w poprzednią niedzielę... ^_^
PS.Co tak mało ludzi już gra ? Bo jak tak dalej pójdzie to w ogóle tego meczu klaowego nie zagramy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to on cały czas się pyta o tą wojnę ;p Ja mu pisze przez PSN (na YT rzadko) że jeszcze musze to ustalić, najlepiej pograć na tym jego serwie i załapać jego styl ;]
Kurde Więc Pol to jeden z lepszych klanów o_O
9 miejsce?43?54? lol ? A my dobra dobra już nie mówie nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:54, Slappy napisał:

Aa no i właśnie. Gdzie jest demo Killzone 2 4D tech? Bo ja tam nic nie widziałem po update
PS Stora. Może przeoczyłem?

na amerykańskim store

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować