Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Jak już to polecam jedyny rozsądny zakup, czyli oficjalnego headseta od Sony. Poszukać trzeba niestety na Allegro. Chociaż w zeszłym tygodniu podobno był jeszcze w MM u mnie w Toruniu, ale się zmył, bo sam chciałem sobie kupić i dupa. Dlaczego oficjalny? Rozmawiałem z pracownikiem Vobisu, również posiada PS3 i do tej pory grał na headsecie od Nokii, ale przerzucił się niedawno na ten oficjalny i różnica jest ogromna. Mniej zakłóceń, zero echa. Czułość mika jest bardzo dobra. Lepiej dołożyć te 30 zł do oficjalnego niż kupować za 100 zł jakikolwiek inny.

Na drugie pytanie nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:41, Leber16 napisał:

Jak już to polecam jedyny rozsądny zakup, czyli oficjalnego headseta od Sony.

Never bo kosztuje ponad 200 zł :) A voice czat w grach na PS3 jest żałosny np.w porównaniu z tym co oferują na PC programy typu Team Speak.

Właśnie dlatego szukam tańszej alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję kosztuje 135 zł na Allegro, ostatnio taka była aukcja. W Empiku dawno temu kosztował 169 zł, ale wycofano. W MM 149 zł. ;]


Ja dawno nie grałem, od razu zastrzegam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio udało sie wbić na pułkownika i na razie moje medale prezentują się tak:
oba ogólne, oba za medyka, za spawn taktykiem, za zabójstwa, za search and retrieve, search and destroy i body count, a w reszcie mam 2 ribbony za assaulta, 1 za turrety engineera, 4 za headshoty, 3 za przeżycie jako cel i 1 za pistola :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na logo klanu?
W przyszłym tygodniu na grafice w szkole musimy zrobiać matryce suchą igłą a temat jest dowolny. Pomyślałem wiec co by nie połączyć przyjemnego z porzytecznym.

Mam bardzo i to bardzo wstepny projekt, na skanie kupe widać no ale mysle ze coś zobaczycie.
Wiem też, że każdy by mógł walnąć takie logo w photoshopie. Lecz myśle, że olówkiem bądz piórkiem z tuszem bedzie miało wiecej uroku.

20090416221405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:17, Pan_Wiatru napisał:

A co powiecie na logo klanu?
W przyszłym tygodniu na grafice w szkole musimy zrobiać matryce suchą igłą a temat jest
dowolny. Pomyślałem wiec co by nie połączyć przyjemnego z porzytecznym.

Mam bardzo i to bardzo wstepny projekt, na skanie kupe widać no ale mysle ze coś zobaczycie.

Wiem też, że każdy by mógł walnąć takie logo w photoshopie. Lecz myśle, że olówkiem bądz
piórkiem z tuszem bedzie miało wiecej uroku.

kozackie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 17:55, Kaucz napisał:

EEE rafix gadał ze zdobył coś dla 3% graczy a jakoś tego nie widze ?


Bo co z tego pamiętam to Rafix już dawno zdobył odznaczenie dla 3% najlepszych graczy tylko była aktualizacja i już nie ma odznaczenia. :]

Dnia 17.04.2009 o 17:55, Kaucz napisał:

Ja teraz na to czekam bo w tym tygodniu na razie mam 5000 któreś miejsce czyli dobrze
;]


No nawet... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 18:30, michu96 napisał:

> EEE rafix gadał ze zdobył coś dla 3% graczy a jakoś tego nie widze ?

Bo co z tego pamiętam to Rafix już dawno zdobył odznaczenie dla 3% najlepszych graczy
tylko była aktualizacja i już nie ma odznaczenia. :]

> Ja teraz na to czekam bo w tym tygodniu na razie mam 5000 któreś miejsce czyli dobrze

> ;]

No nawet... ;P

dzisiaj 700 miejsce w rankingu ;]
a na tydzień 2051 miejsce ! ;] miote bo w szkole nie byłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co nie chodzi do szkoły tylko gra. :P

Ja nie będę przez weekend w ogóle na konsoli. Test z historii, z polskiego (Barok) oraz "Potop". To adios muczacios. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 20:16, Leber16 napisał:

Kolejny co nie chodzi do szkoły tylko gra. :P

Ja nie będę przez weekend w ogóle na konsoli. Test z historii, z polskiego (Barok) oraz
"Potop". To adios muczacios. ;]


czy ty nie chodzisz ze mną do klasy ;p? mam to samo, a potopu nawet nie ruszyłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 22 kwietnia Guerrilla Games po raz kolejny zaktualizuje Killzone 2. Poprawka z numerem 1.24 będzie ważyć 57 MB i wprowadzi dużo drobnych zmian, przygotuje grę pod wydanie w Japonii oraz nadchodzący zestaw mapek. Dla graczy jednak najbardziej interesujące będzie dodanie 3 nowych, najwyższych rang. Miejmy nadzieję, że naprawdę to będzie wyzwanie, w końcu deweloper nazwał je hardcore ranks.
No może być niezle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 10:29, Leber16 napisał:

Możliwe. xP

A tak w ogóle co do tego nowego patcha, to te nowe rangi tyczą się generała i w górę
czy co? Bo mnie to ciekawi. :P

Dojda jakieś 3 rangi powyżej generała tylko generał może je odblokować (easy) ale to jak nazwa wskazuje beda Hardkorowe rangi może jakieś trofeum dodadzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować