Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Boże ja taki egzamin mógłbym pisać co tydzień żeby tylko nie mieć takiego sajgonu w szkole jak jutro np: sprawdzian z łaciny i 51 długich sentencji, sprawdzian z angielskiego który polega na wykuwaniu słówek i sprawdzian ze znajomości potopu (mam jeden rozdział za sobą ;p) i baroku. Idzie się zaje... więc na killzone nie mam czasu. Chociaż może w czasie matur będę miał więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to nazywasz teraz sajgonem, to wierz mi, że po maturach to dopiero będzie tsunami sprawdzianów. Ja najcięższy dzień mam za sobą bite 10h wkuwania przez weekend chyba pomoże zaliczyć mi histę na 4. :P

Dobra panowie, to kiedy jakaś ustaweczka? Nie, no wiem, że w sobotę, a ktoś spróbuje nie przyjść, oj oj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kontynując offtop powiem, że nie ma jak to pierwsza liceum. Niedługo testy gimnazjalne wiec mamy zastępstwa same, potem matury, więc lekcje odwołane. Nowi ludzie, nowe zabawy (hłe hłe : ). A, ze mam IQ ponieżej 10 to już swoja drogą.

A tak po za tym to niewiem jak wam ale mi informacja o nowych mapach i rangach tak zwarła pośladki, że muszę aktivie... jeść .

Innym słowem, sorry ze nie gram ale przechodze motorstorma bo kumpel mi na termin pożyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe rangi nadeszły!1
Musze powiedzieć ze na prawdę do generała naczelnego to HC jest ciężko w chu*.
No i jakoś kiczowato te nowe znaczki wyglądają.
Pojawiła się reklama nowych map. A i będą kosztowały 5.99$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 14:46, Kaucz napisał:

Nowe rangi nadeszły!1
Musze powiedzieć ze na prawdę do generała naczelnego to HC jest ciężko w chu*.
No i jakoś kiczowato te nowe znaczki wyglądają.
Pojawiła się reklama nowych map. A i będą kosztowały 5.99$

czyli na nasze 20 zeta, ja kupuję :D,a co do nowych rang to trzeba nie mieć życia żeby wykosić tą najwyższą- 100 000 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie, ale może się złożyć max 5 osób. Limit ściągnięć na PSN i każdy by musiał chyba dostać hasło i konto od osoby kupującej. Czyli tak byśmy się składali po 4 zł. U mnie odpada, nie mam karty prosperującej z PSN. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:47, Leber16 napisał:

Nie głupie, ale może się złożyć max 5 osób. Limit ściągnięć na PSN i każdy by musiał
chyba dostać hasło i konto od osoby kupującej. Czyli tak byśmy się składali po 4 zł.
U mnie odpada, nie mam karty prosperującej z PSN. ;/

Nie masz karty to mapy nie kupisz?
Kurde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jak normalny inny dodatek czy cokolwiek z PSN, czyli niet. Nie mam większego pojęcia, jakie karty pasują itp. Ode mnie się więcej nie dowiecie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się przydały te trofea, bo żadne trophy, nawet brązowe piechotą nie chodzi. A muszę nadgonić Slappiego, bo mnie dziad przegonił. Ale mam w zanadrzu do zrobienia dwie platynki. Hłe hłe. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 09:02, Leber16 napisał:

Mi by się przydały te trofea, bo żadne trophy, nawet brązowe piechotą nie chodzi. A muszę
nadgonić Slappiego, bo mnie dziad przegonił. Ale mam w zanadrzu do zrobienia dwie platynki.
Hłe hłe. ]:->

Ja takim hunterem nie jestem i gram dla przyjemności. Gra przeszedłem i nie bedę drugi raz przechodził tej samej kampanii itp ;] Więc platyny nigdy nie zdobędę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Tu widze, że się sporo zmieniło : )
Dawno tu nie zaglądałem.
Jakiś update był do killzona czy co ? : ) (lalik w tym momęcie xd )
A co do kapanii, to nie wiem jak wy, ale ja jeszcze gry nie przeszedłem. Lubie się delektować : )
Pograłem kilka pierwszych misjii, a potem jak grałem to tylko i wyłącznie na multi.
Ostatnio właśnie wróciłem do singla i powiem, że gra mi się powoli nudzi ;/
Nie wiem jak wy mogliście w 2 dni przejść cały wątek, przecież tam cały czas robi się to samo, że aż się gra robi monotonna i po prostu nudna. Ale widzę, że musze szybko znowu zacząć na multi grać, żeby gra mi nie przebrzydła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcowe 3 misje w kampanii na 10, to zupełny awesome, wartka akcja, nie stwierdziłem jednolitych wątków fabularnych, więc chyba warto przejść w te dwa dni całą kampanię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować