Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

A mogli by przełożyć. Mi to lotto a wiecie czemu?

Bo mogli by dać tylko demo do pokazania graczom a samą grę jeszcze doszlifować. Jak dostanę demo to mi to wisi to sobie mogą przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:57, Meykan napisał:

A mogli by przełożyć. Mi to lotto a wiecie czemu?

Bo mogli by dać tylko demo do pokazania graczom a samą grę jeszcze doszlifować. Jak dostanę
demo to mi to wisi to sobie mogą przełożyć.

A mnie to nie wisi :D Z chęcią bym wcześniej gierkę dorwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 06:47, Kaucz napisał:

NAJNOWSZY NEWS! z ps3site
,,Sony oficjalnie ogłosiło przesunięcie premiery Killzone 2 o jeden miesiąc, powody
nie są znane. Cóż nie spodziewaliśmy się tego"

Spoiler

Oczywiście to jest żart z mojej strony :)



Gdy przeczytałem twój post bez spoiler''a myślałem ,że dostane zawału ,bo automatycznie zaczęło mi się robić duszno i coś mnie uciskało w klatce piersiowej ,ale gdy przeczytałem spoiler doznałem wielkiej ulgi oraz wszystkie wcześniejsze objawy mi zniknęły. :P
Nigdy więcej tego nie rób ! Bo my posiadacze konsoli ps3 zniecierpliwieniem wyczekujący na premierę Killzone 2 nie możemy pozwolić sobie na takie uszczerbki na zdrowiu przed premierą tego tytułu (joke). ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaakie nolife''y xD. Oczywiście to żart jest xD.
News z guerilla.com:
[...]Ogólnoświatowy kryzys finansowy, który paraliżuje nie tylko działanie firm ale i całych miast, dotknął także i nas. Spowoduje to opóźnienie w wydaniu gry Killzone 2 oraz innych gier, które są w przygotowaniu przez nasze studio[...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam newsa z ps3extreme.com
,,Nie bójcie sie Killzone 2 wyjdzie na czas i będzie hitem wszech czasów, gra dopinana jest na ostatni guzik i postaramy się abyście byli w siódmym niebie, pozdrawiamy GG"
(joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:04, Kaucz napisał:

Mam newsa z ps3extreme.com
,,Nie bójcie sie Killzone 2 wyjdzie na czas i będzie hitem wszech czasów, gra dopinana
jest na ostatni guzik i postaramy się abyście byli w siódmym niebie, pozdrawiamy GG"

(joke)

Ej my tu żartujemy, polski dubbing w przygotowaniu, a co jak nagle wykryją jakiegoś mega hiper wielkiego buga i przesuną premierę o 3 miechy? xD Dojdzie do fali samobójstw wśród fanów PS3, albo amerykanie zaczą zakładac procesy GuerillaGames za to, że nie wydali gry na czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:41, mas1213 napisał:

hehe :) dobre ale znajać polskie wydawnictwo my będziemy mieć później zawsze tak jest
:)

Nie powinniśmy, nasza wersja językowa będzie we wszystkich europejskich wydaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję Polskiej wersji.
Ja już mam upatrzoną angielską z polską okładką i instrukcją. Nie widzą mi się polskie rozkazy podczas strzelaniny w Killzonie 2 :\

Chyba że to jakiś wybór ma być jaką chcemy? BO ja tam nie za bardzo w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:07, Meykan napisał:

Ja nie kupuję Polskiej wersji.
Ja już mam upatrzoną angielską z polską okładką i instrukcją. Nie widzą mi się polskie
rozkazy podczas strzelaniny w Killzonie 2 :\

Chyba że to jakiś wybór ma być jaką chcemy? BO ja tam nie za bardzo w temacie.

Ma być wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:23, Shini napisał:

> Ja nie kupuję Polskiej wersji.
> Ja już mam upatrzoną angielską z polską okładką i instrukcją. Nie widzą mi się polskie

> rozkazy podczas strzelaniny w Killzonie 2 :\
>
> Chyba że to jakiś wybór ma być jaką chcemy? BO ja tam nie za bardzo w temacie.
Ma być wybór ;)

Aha to ok. Ja już sobie upatrzyłem za 190zł grę. Może gdzieś taniej będzie. Zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem: zastanówcie się , czy chcecie polska czy angielską wersję, bo jak wiemy w polskiej nie będzie przekleństw. Ponoc przy pierwszym uruchomieniu gry będziemy mogli wybrac jeden spośród kilkunastu jezyków i nasz wybór będzie odrazu zapisany na save (nie będzie można zmienic naszego wyboru, chyba ze usuniemy save i zrobimy nowy). Ma też nie byc opcji angielskiego języka i polskich napisów;/. To nie jest żart, przeczytałem to na forum o Ps3. Ale jest nadzieja że to wina wersji dla recenzentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 23:04, Meykan napisał:

> > Ja nie kupuję Polskiej wersji.
> > Ja już mam upatrzoną angielską z polską okładką i instrukcją. Nie widzą mi
się polskie
>
> > rozkazy podczas strzelaniny w Killzonie 2 :\
> >
> > Chyba że to jakiś wybór ma być jaką chcemy? BO ja tam nie za bardzo w temacie.

> Ma być wybór ;)
Aha to ok. Ja już sobie upatrzyłem za 190zł grę. Może gdzieś taniej będzie. Zobaczy się.



Można wiedzieć gdzie sobie upatrzyłeś Killzone 2 po takiej cenie ? ;P

michciu1>>

Mi tak samo jak Łeber''owi to nie przeszkadza tylko ważne aby były te napisy. :]

Shini>>

Good news... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować