Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Na Allegro stoi po tyle :) 179 zł + koszt przesyłki dochodzi, więc cena niska. A na 90% będzie możliwość wyboru języka. Tak było m.in w KZ: Liberation na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, już od samego rana mnie to dręczy, a tak liczyłem na jakiś breloczek czy coś...;/ No cóż mówi się trudno, grunt, aby gra była hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie byli by w stanie wyłożyć kasę na kolekcjonerkę. Ale takiej niestety nie będzie. Mówi się trudno :) Liczę jednak na bogate wydanie standardowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:53, Rafix 06 napisał:

Liczę jednak na bogate wydanie standardowe :D


Pudełko z ładną okładką, oraz instrukcją wydrukowaną na jakimś tam papierze, oraz świetnym nadruku na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:14, Rafix 06 napisał:

Niestety prawdopodobnie nie będzie EK Killzone 2 :( Jeff Rubenstein (Social Media Manager)
odpowie nam dlaczego. Tu macie link do odpowiedzi: http://blog.us.playstation.com/2009/01/13/ces-2009-killzone-2-interview/comment-page-1/#comment-165865


Przez tą nowinę coś mi dzisiejszy dzień posmutniał ,bo liczyłem na tą edycje kolekcjonerską i na płytkę z soundtrackiem , figurkę czy ładny breloczek ,ale cóż zdania tych gości nasza forumowa zgraja (tego tematu) nie zmieni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:35, Vernio napisał:

Czy w Killzone 2 będzie split screen?

Niestety nie... :/

Znalazłem nawet jakąś petycję na ten temat.
http://www.petitiononline.com/KZ2SSMP/petition.html

Ale ta petycja i tak nic nie da ;P. Za mało osób, poza tym kto dzisiaj słucha zwykłych graczy?
Nawet Blizzard olał nie tak dawno, całkiem sporą petycję miłośników ciemnego jak słońce w zaćmieniu Diablo III.
Dzisiaj słucha się speców od marketingu, którzy prawią: gra ma być łatwa i przyjemna(kolorowa też :P) i przede wszystkim sprzedać się. END.


Swoją drogą...nie bardzo rozumiem przyczynę takiego masowego napalania się na KZ 2.

Nie zwracałem szczególnej uwagi na ten tytuł póki nie usłyszałem jaki to on nie będzie cudaśny...
Zacząłem się zastanawiać. Może warto się zainteresować gierką?

Oglądnąłem filmiki z gry i wyglądają dobrze. Ale czy powalają? Mnie nie powaliły. Czytałem też jakieś zapowiedzi. Multi ma być tylko na 32 osoby maks. W takim Resistance 2 jest na 64...i co?
Kolejna gra i tyle. Serio. Nic nadzwyczajnego w tym nie widzę :|.

Zamierzam ściągnąć demko jak wyjdzie, poczytać coś po premierze na temat gry, ale i tak coś wątpię, że ją kupię tylko z tego powodu, że wszyscy coś nieokreślonego w niej widzą.
Dziwny jest ten...jak go to nazywają "hype".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być wypuszczona łatko ze split screenem.
Co do K2 - powali graficznie, jest nastawiona na akcje, zapewni nam niezapomniane wrażenia, realistyczne upadki, środowisko. Pierwsze recenzje są na maksymalną notę, 5/5 już w lutym zobaczysz same 10 dla tej gry :)
Co do multi to R2 muszę przyznać jest dobre pod tym względem ale nie bój się multi w K2 niczym nie ucierpi mając ,,tylko" 32 osoby. Widziałeś na YT multi? Akcja, różne taktyki, będzie można wybrać dany rodzaj speca, np. rozstawić wieżyczkę z jednej strony, z drugiej rozstawić 2 ,,komandosów" i snajperów i wróg ma ciężko ale jeśli dostanie się do bazy i rozstawi spawn point (upuści flarę) to zaczną się pojawiać przeciwnicy w bazie:) ta gra będzie mistrzowska. Jak cię nie interesuje nie kupuj (to nie będzie zwykła gra , to będzie krok do przodu) zacytuje wypowiedz recenzenta ,,Gearsy 2 przy Killzone 2 wyglądają jak gra z poprzedniej epoki " z mojej strony koniec
PS.tą grę kupią prawie wszyscy posiadacze chlebaka
EDIT: Zapomniałbym ta gra będzie w całości po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie split screena nawet w postaci patcha - oficjalnie zapowiedziało to Guerilla Games. Oficjalny Magazyn PlayStation wystawił Killzone 2 ocenę 9/10. Czyli nie jest to maksymalna nota. Buuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 08:37, Rafix 06 napisał:

Nie będzie split screena nawet w postaci patcha - oficjalnie zapowiedziało to Guerilla
Games. Oficjalny Magazyn PlayStation wystawił Killzone 2 ocenę 9/10. Czyli nie jest to
maksymalna nota. Buuuu :P


Nie martw się, pewnie recenzję pisał fan X''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2009 o 08:37, Rafix 06 napisał:

Oficjalny Magazyn PlayStation wystawił Killzone 2 ocenę 9/10. Czyli nie jest to
maksymalna nota. Buuuu :P


Pytanie tylko czy w tym czasopiśmie, tak jak w CDA, rozdają ''''plusy'''' i ile w historii tego czasopisma było wystawionych dziesiątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, pliz. ;D

Skąd najlepiej waszym zdaniem zamówić K2? Ultima, może co? Ale nie wiem jakiego kuriera mają...I kolejne pytanie, jak to w końcu z tą wersją językową? Jak kupię polską wersję językową to po ang. będę mógł grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 07:12, Kaucz napisał:

,,Gearsy 2 przy Killzone 2 wyglądają jak gra z poprzedniej epoki "

Mocno przesadzone :o. Trochę więcej rozmyć, lekko lepsza grafika. Ale na pewno nie nowa epoka.

Dnia 16.01.2009 o 07:12, Kaucz napisał:

PS.tą grę kupią prawie wszyscy posiadacze chlebaka

Bo jak pisałem, hype jest dziwnym zjawiskiem.

A co do przedpremierowych recenzji...od czasów Gothic 3 nie daje się nabierać na taką propagandę ;].
CDA: "Gra roku, 9/10" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 13:58, Łeber napisał:

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, pliz. ;D

Skąd najlepiej waszym zdaniem zamówić K2? Ultima, może co? Ale nie wiem jakiego kuriera
mają...I kolejne pytanie, jak to w końcu z tą wersją językową? Jak kupię polską wersję
językową to po ang. będę mógł grać?

Ja mam ogromne zaufanie do ultima.pl najlepszy i najtańszy sklep z grami na konsole, kurier przyjechał na drugi dzień, Killzone 2 zamawiam u nich za 199zł albo na allegro za 179zł :) nie wiem jeszcze się zdecyduje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 16:15, Kaucz napisał:

> Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, pliz. ;D
>
> Skąd najlepiej waszym zdaniem zamówić K2? Ultima, może co? Ale nie wiem jakiego
kuriera
> mają...I kolejne pytanie, jak to w końcu z tą wersją językową? Jak kupię polską
wersję
> językową to po ang. będę mógł grać?
Ja mam ogromne zaufanie do ultima.pl najlepszy i najtańszy sklep z grami na konsole,
kurier przyjechał na drugi dzień, Killzone 2 zamawiam u nich za 199zł albo na allegro
za 179zł :) nie wiem jeszcze się zdecyduje xD

Niby na Allegro taniej, ale nie wiadomo jak z wysyłką niestety. A na ultimie w dniu premiery gra już jest w naszych łapach :D Też muszę się zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz trochę obmyśliłem inaczej.
Widać że wszyscy jarają się Killzone 2 i to widać. Oczywiście to dobrze.

Jednak ja myślę o czymś i tak może być.
Otóż przed premierą zaciągnę sobie demko, pogram jakiś czas i na pewno parę dni po premierze jak atmosfera opadnie na pewno K2 w ciągu kilku dni stanieje do jakieś 160zł.

Myślę że poczekam parę dni żeby zapłacić dużo taniej a i tak będę miał demo które mi na ten czas wystarczy, bo gra będzie praktycznie taka sama. A multi będzie miało kilka map więc myślę że to dobry pomysł. Ale się jeszcze zobaczy jak z ceną na allegro będzie parę dni przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować