Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Killzone 2 jest sequelem FPS-a z konsoli PlayStation 2. Druga część powstaje tylko i wyłącznie jako exclusive na PLAYSTATION 3. Olśniewająca grafika i animacja, świetny multiplayer plus wiele innych atutów (wnioskuję to z opisów graczy grających w betę) - zapowiada się istny killer. Must have dla wszystkich posiadaczy chlebaka

PREMIERA: Luty 2009 r.

Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę. Specjalnie PS3 mam zamiar sobie kupić by zagrać w 2. 1 dla mnie rządzi. I w dodatku wspaniały tryb multiplayer na jednym telewizorze.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podobała na kazdej konsoli : PSP i PS2. Ogólnie rzecz biorąc ,,2" jeżeli dotrzyma poziomu poprzednim cześcią, okaże sie hitem. W Killzone 2 podoba mi sie nietypowe podejście twórców do oprawy graficznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem właśnie ani w jedynkę, ani w wersję na PSP :/ Ale chyba zagram, bo napięcie i oczekiwanie na KZ2 jest tak duże, że trzeba w coś zagrać :D Po premierze ma wyjść patch dodający pojazdy oraz co-op (co z gaczami nie mającymi dostępu do internetu? Nie zagrają w trybie współpracy? A może tutaj chodzi o to, że prócz split screenu dojdzie jeszcze możliwość przechodzenia kampanii z kumplami z różnych miejsc przez sieć - nie wiem), dziwne tylko,że właśnie po premierze, skoro gra jeszcze nie wyszła, mieli by więc czas zaimplementować to do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ta gra nie stała się jak poprzednik,dobra grafika,a co do grywalności to słaba.Po filmikach jestem pod wrażeniem,ale mam dystans do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach zawsze pokazują winogrona a po premierze, często dostajemy rodzynki. Niektórzy lubią rodzynki. Ja szczerze nie znoszę.

Rafix 06
Jakby wszystkie gry były tak wspaniałe, jak zapowiadają...

Czy Killzone 2 będzie kontynuacją fabuły Jedynki? Czy może czymś zupełnie innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:32, kurczak-AFC napisał:

Na filmikach zawsze pokazują winogrona a po premierze, często dostajemy rodzynki.

Na filmikach,trailerach,ale nie na gamepleyach,raczej ja tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:13, Get Down napisał:

> Na filmikach zawsze pokazują winogrona a po premierze, często dostajemy rodzynki.
Na filmikach,trailerach,ale nie na gamepleyach,raczej ja tego nie zauważyłem.


IMO gameplay PRZED premierą to żaden dowód... Jakoś nam na pewno pokazuje możliwości gry, ale to nie to co wersja finalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO oznacza tylko jedno: może być tylko lepiej, jak już podobno jest świetnie :) Zresztą poczytajcie sobie wrażenia z bety np. na Polygami :) testerzy są zachwyceni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak, Killzone 2 będzie miało fabułę nawiązującą do poprzedniej wersji :).

Fabuła gry kontynuuje wątki poprzednich części. Dwa lata po inwazji Helghan na planetę Vekta, które to wydarzenie przedstawiało Killzone: Liberation, ISA postanawia wziąć na nich odwet. Charyzmatyczny bohater z irokezem na głowie, imieniem Sev, którego animować będzie gracz, to najemny żołnierz, członek elitarnej jednostki ISA nazywanej Legion. Będzie on brał udział wraz z towarzyszami w inwazji na stolicę planety, Pyrrhus. Cel jest jasny: pojmać lidera państwa, imperatora Visari, i wstrzymać nabierającą rozpędu machinę wojenną. Helghanie to nacja znana już graczom, która na swej rodzimej planecie nauczyła się doskonale wykorzystywać warunki pogodowe, a nawet wpływać na nie. Szybko okaże się więc, że największym wrogiem ISA są nie tyle żołnierze gwardii helghańskiej, ile... sama planeta. Jako przykład autorzy podają działo zwane ARC, które wykorzystywać ma błyskawice. W wielkim uproszczeniu, broń ta kumuluje energię z wyładowań atmosferycznych i kieruje ją w naszą stronę. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co to oznacza, ale, jak zapewniają twórcy, członkowie Legionu już na starcie znajdą się w niemałych opałach, a niebo rozświetli się od piorunów. Działając w nieprzyjaznym środowisku, legioniści będą musieli nie tylko stawić czoła kolejnym zastępom przeciwników, ale również aurze właśnie. Kto wie, może ten element okaże się na tyle istotny, że warto będzie się grą zainteresować. Autorzy zapowiedzieli także, że w Killzone 2 pojawi się kilku bohaterów z jedynki, w tym m.in. kapitan Rico oraz Visari, któremu głosu ponownie użyczył Brian Cox.

Całość: http://www.gram.pl/art_8QvjG,8_Killzone_2_zapowiedz.html

Pewnie wielu z Was już to czytało, jednak pojawia się tam odpowiedź na moje pytanie o fabułę, więc zamieszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 22:28, Rafix 06 napisał:

Dzięki za info :) Teraz wypadało by zagrać w część pierwszą bo nie grałem :)


To zagraj :P. A na PSP KillZone posiadasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie zaczynam w niego grać, bo nie chciało mi się jakoś. Włączyłem tylko na chwile, włączyłem język Polski, ale po usłyszeniu głosów zmieniłem je na angielskie - tylko napisy zostawiłem Polskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:00, Rafix 06 napisał:

Tak, właśnie zaczynam w niego grać, bo nie chciało mi się jakoś. Włączyłem tylko na chwile,
włączyłem język Polski, ale po usłyszeniu głosów zmieniłem je na angielskie - tylko napisy
zostawiłem Polskie :)


Fakt, że głos po angielsku jest lepszy :P. To tak jak z Simpsonami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować