Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Napiszcie tu, jaki był wasz rekord w graniu, tzn. ile najwięcej czasu spędziliście przed kompem (bez przerwy, ewentualnie oczywiste przerwy na załatwienie potrzeb fizycznych), przy jakiej grze, ewentualnie kiedy to było plus komentarz Waszego wyczynu. :P

Ja zacznę: najwięcej czasu spędziłem przy Wolfenstein Enemy Territory - 14 godzin, praktycznie bez przerwy. To było z półtora roku temu. Nie sądziłem wtedy, że uda mi się wstać od kompa, taki byłem zmordowany, ale czułem się spełniony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem guest pasa do wow''a to srednia przez dziesiec dni mialem 11 godzin. A najdluzej to gralem chyba w Guild Warsa jakies 14 godzin, teraz zaluje bo przewalilem sobie gre :(, tzn zbyt szybko dobiuilem do 20 lvl i przestalem widziec sens w graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam miałem pierwszy dzień komputer. Tą grą był Heroes III, grałem w niego podaj od 6.00 do 22.00, czyli 16 godzin. Siedział bym dłużej tylko już mnie mama odganiała, aż w końcu komputer wyłączyła z kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat grania bez przerwy (z krótkimi przerwami na chodzenie do szkoły, załatwianie potrzeb fizjologicznych, spanie i tym podobne nie warte wspominania pierdółki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższe posiedzenie miałem dawno, dawno temu przy Fallout 2. Było to 6 godzin, beztawania od kompa. Poza tym po ilka godzin siedziałem przy HeroesIII, DisciplesII, DiabloII. Tak po kilka godzin. Obecnie nie wysiedze dłużej niż dwie godziny non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to było 19 godzin. Od 7 rano do 3 rano. To jest 20 godzin, ale tą jedną odliczyłem na jedzenie kibelek itp :D
Nad czym się tak zasiedziałem? Dzień po premierze Heroesów IV, a o ile pamiętam była to chyba sobota więc nic nade mną nie ciążyło psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:27, MacQuack napisał:

Napiszcie tu, jaki był wasz rekord w graniu, tzn. ile najwięcej czasu spędziliście przed kompem
(bez przerwy, ewentualnie oczywiste przerwy na załatwienie potrzeb fizycznych), przy jakiej
grze, ewentualnie kiedy to było plus komentarz Waszego wyczynu. :P

Ja zacznę: najwięcej czasu spędziłem przy Wolfenstein Enemy Territory - 14 godzin, praktycznie
bez przerwy. To było z półtora roku temu. Nie sądziłem wtedy, że uda mi się wstać od kompa,
taki byłem zmordowany, ale czułem się spełniony. :P


14 godzin w Morrowinda z przerwami na PES4. Tydzień temu byłem chory to grałem codziennie przez 5 dni w BF2 przez 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój osobisty rekord w nieustannym graniu to było chyba jakieś 15 godzinek :P we wspaniałego Gothica - gdy zobaczyłem jak mojego bezimiennego bohatera zrzucają do wody ze skarpy to odrazu się zakochałem w tej grze :P
Nawet mama nie umiała mnie przekupić pysznym obiadkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować