Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Mój rekord to jakieś 13-14 godzin, tylko że to było ze 4 lata temu jak na urodziny dostałem "Robin Hood: Legenda Sherwood" :) Na co dzień około 5 h przy kompie z czego gram 3-4 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej siedziałem od 6 rano do 1 w nocy, czyli 19 h. Była mała przerwa na obiad (jakieś 15 min) i na kibelek (jakieś 5 min). Grałem wtedy w Age of Mythology... gierka tak wciąga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 40h w World of WarCraft - oczywiście wychodziłem co pewien czas za potrzebą i do kuchni po węglowodany:)) Jak bym miał kroplówkę o może bym dłużej wytrzymał:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej przed komputerem siedziałem 10 godzin, tyle ze z jakąś godzinną/półgodzinną przerwą po dwóch godzinach grania. Jednak mój kolega jest lepszy - grał kiedyś 14 godzin! Niedawno chciał pobić swój rekord i grać 16 godzin, ale wytrzymał "tylko" 12 :). Oczywiście z przerwą na półgodzinną drzemkę przy biurku - specjalnie wstał o szóstej rano żeby grać. Do tego jeszcze jak rodzice kazali mu iść do sklepu, to wyrobił się w 3,5 minuty, żeby jak najwięcej czasu spędzić przy pececie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezły maniak xD Ja dużo czasu spędzam przy kompie ale 12 godzin to dla mnie przesada. Po za tym po 10 godzinach gry to co można osiągnąć skoro się jest już tak zmęczonym :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Napewno 20 godziny... Spytacie sie jak to Możliwe.... Jest założyłem się z przyjacielem o coś w Lineage 2 kto szybciej to zdobędzie... Normalnie nie udało by mi się siedzieć 12 godzin ale... Pewna biała kreska do Nosa dużo zmieniła... I rzeczywiście zdobyłem to pierwszy to nie polecam "fety" do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wam poweim jest prawie niemożliwe ale prawdziwe. Pewnego dnia oi rodzice wyjechali na 3 dni do Warszawy do Ciotki. CAŁE 3 DNI BEZ JEDZENIA (tylko picie) GRAŁEM W HALF LIFE 2. Potem 4 dni spałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razem z kumplem przegralismy 2 tygodnie ferii zimowych. W pierwszy dzien rozlozyl sie u mnie z kompem i gralismy non stop przez 14 dni z przerwami zeby zrobic cos do zarcia( jedlismy przy kompach) dosc rzadko na kilkugodzinny sen (2-3 godziny). Po przebudzeniu od razu wlaczane byly kompy. To byly czasy gta2, quake2 i starcrafta.

A sam jakies 20h grajac w entropie, kiedy trafilem duze zloze i musialem je wykopac, zeby nie przepadlo. 20h jednostajnego klikania raz na 3 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:29, Astmatyk napisał:

20h jednostajnego klikania raz na 3 sekundy.

Łojezu... Palec miales kontuzjowany? :> Ostatnio po 4 h wpatrywania sie w monitor w Deer Hunterze 2005 w poszukiwaniu wirtualnych jeleni o malo nie osleplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:32, lurynowicz napisał:

> 20h jednostajnego klikania raz na 3 sekundy.
Łojezu... Palec miales kontuzjowany? :> Ostatnio po 4 h wpatrywania sie w monitor w Deer
Hunterze 2005 w poszukiwaniu wirtualnych jeleni o malo nie osleplem.


Dopiero pozniej dowiedzialem sie, ze mozna sciagnac programik- autoclick. Moglem sobie zaszczedzic siedzenia. Malo nie wykitowalem, pare razy lapalem sie na tym, ze zasypiam z geba w klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować