Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Prawie doba, nikogo nie było w domu to siedziałem od rana przy wowie, do drugiego rana do 4 :D
A potem spanko do 14 :D. Ale opłaciło się, w dzień wskoczyłem z 40 na 42 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... mój rekord nie jest zbyt miły bo skonczyło sięczerwonymi oczami i bólem oczu.
Było to jakieś 2 lata temu. Spedziłam przy kompie od 21 w piątek do 22 w niedziele ,a Zagrywałam się w Everquesta 2.
Najśmieszniejsze jest to ze mój narzeczony grał obok na 2 kompie w to samo i w druzynie tak graliśmy. Tyle, że on był rozsadniejszy i grał od 21 w piatek do 3 rano w sobotę i od 14 do 21 w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pobiłem mój prywatny rekord. Grałem z kumplem i bratem w HOMMIII (hot seats) przez ponad 9h. Ale doszedłem do wniosku, że nie będę już więcej próbował bic tego rekordu. Strasznie szybko przy takim maniakalnym graniu mija dzień, nie mówiąc już o wręcz piekących oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W graniu na kompie to nie am jakichś oszałamiajacych wyników pod względem spędzonego czasu. Jak gram 2,5h to już jest maksymalnie ile mogę wytrzymać. Choć zdażało się dłużej.
Najdłużej grałem z siostrą w Magie i Miecz. Takap lanszówka. Spędziliśmy na jednej sesji chyba koło 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez mialem podobna akcje przy GTA SA. Jak tylko zainstalowalem to zaczalem grac to bylo gdzies tak okolo godziny 15.00 nie liczac kibla bo jedzenie dostawalem pod nos :P to siedzialem przed kompem az do 4.00 nad ranem. bo zrobilem sie spiacy :D Wstalem o godzinie 7.30 i znow zaczalem grac :D i tak kolejny dzien znowu od 7.30 gdzies mniej wiecej do jakiejs 17.00 non toper. potem przerwa dla kompa byla coby sie troche ochlodzil :D:D
I ok. godziny 20.00 znowu sieczka w SA hehe przeszedlem GTA SA w jakies 3 dni i jestem z tego dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to szejść godzin bez najmniejszej przerwy przy spellforce : zakon świtu , a przeciętnie dniowo gram około 4-8 godzin ( jeśli nie ma dużo się do nauczenia ze szkoły ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to jakieś 19 - 20 h . Przy okazji każdego tygodnia robię sobie przynajmniej jedną ( najczęściej dwie ) sesje po 6 do 7 h - tak w środku tygodnia ,bo jak piątek albo sobota ,to zdaża mi się utknąć na dłużej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja w końcu raz postanowiłem, że przejdę Baldura, bo nie wypada nie mieć tej gry ukończonej. Grałem w część drugą + Tron Bhaala + naprawdę gigantyczne mod The Darkest Day (BTW: polecam wszystkim fanom baldura, mnóstwo nowych opcji przy kreacji postaci oraz duużo nowych questów, lokacji czy przedmiotów). W dni powszednie po 3 godziny w weekendy po 10. Efekt? Ostatni boss w Tronie zginął pod koniec trzeciego tygodnia :)

A w tym roku? No cóż... matura :) i na takie wyskoki już se raczej nie pozwolę, przynajmniej do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować