Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Mój rekord to 22 godziny - grałem w Half-Life''a i nie mogłem odejść od kompa po prostu :) Ech to były czasy, człowiek młody był i wytrzymały hehe :) Choć wolałbym tego nie powtarzać, bo skończyło się zapaleniem spojówek i ogólnie stanem zbliżonym do odgrzewanego nieboszczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to nie duzo chyba z jakies 17h max bo pamietam ze gralem w tibie przez dzien potem jeszcze przez noc a co do innych gier to max chyba byl tez w Gothica z jakies 10h a tak dziennie to siedze po 3-4 godzin i to przewaznie z rana i pod wieczór bo tak to albo na basen z ziomkami albo na działke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego rekordu niemiałem kiedyś grałem chyba 6 h w Heroesa 3 pamiętam to u kumpla graliśmy , jakoś gra nam sie nie nudziła może dlatego że graliśmy w nią pierwszy raz , gram dziennnie w csa przynajmniej 3 h żeby być Pro za pół roku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 12h przy THIEF II the metal age. Rok temu w wakacje zacząłem tak około 5 ( rano ) skończyłem o 17 (to pamiętam bo akurat zaczynał się teleexpress) .Teraz siedzę od 2 do 5 godzin a dłużej wolę już nie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, parę lat temu, 25 godzin z rzędu, w rozmaite gry, byle siedzieć - ot tak, pewnego dnia postanowiłem ustanowić jakiś własny nerdowski rekord. Na szczęście od tego czasu poszedłem również po rozum do głowy.

Obecnie (za co wychwalam niebiosa) nie mam czasu wegetować przy grach podczas tygodnia, mam wypełniony czas i przynajmniej mam poczucie, że moje życie posuwa się do przodu, zamiast powoli znikać w meandrach ciekłokrystalicznego ekranu.

Jedyne co, to okazyjnie zasiadam wieczorem na godzinkę-dwie pokazać noobom w jakichś FPSach, kto tu naprawdę rządzi. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam w zimie na feriach nie pojechałem na obóz narciarski (byłem chory:/) i miałem tak przez 4-5 dni po 8-10h dziennie w Guild Wars:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie siedzę przy kompie tyle co Wy.I założę się że kłamiecie z tymi "rekordami".A jeśli nie to w końcu jest wasz wzrok nie mój:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować