Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 11:21, gorn63 napisał:

Ja tam nie siedzę przy kompie tyle co Wy.I założę się że kłamiecie z tymi "rekordami".A jeśli
nie to w końcu jest wasz wzrok nie mój:/

też racja. Ja nie oszukuję - rekord 5 godzin. Dokładnie tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:21, gorn63 napisał:

Ja tam nie siedzę przy kompie tyle co Wy.I założę się że kłamiecie z tymi "rekordami".A jeśli
nie to w końcu jest wasz wzrok nie mój:/


Jeśli nie masz nic do powiedzenia na konkretny temt lepiej zamilcz i wstrzymaj się od zbędnych komentarzy zamiast zaśmiecać temat.

Do rzeczy. Miałem kilka takich "maratonów" przy kompie.

Pamiętam jakieś dwa lata temu. Świeży posiadacz internety, wakacje efekt - 8 godzin w Enemy Territory. Kolejne to maraton w Diablo 2 z kumplem - 6 godzin bez przerwy, cały czas nawijając do siebie przez skype. Wysiadał mi już głos i oczy tak dziwnie piekły, ale zabawa była przednia :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Final Fantasy VII dokładnie UWAGA !
11:53:54
I matka prąd w mieszkaniu wyłaczyła bo sie troche "zdenerwowała"
Na "PLEJU" ta gra swego czasu rządziła
Potem grałem jeszcze w Far Cry z 8 godzin i tyle !
Ale to był dawno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem 10 godzin.Najpierw 8,a potem pół godziny przerwy i kolejne dwie pykania.Akurat przyszła koleżanka,posiedzieliśmy parę godzin przy kompie xD.Miałem wtedy 8 lat...Teraz to najdłużej gram z 5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam trzy razy miałem tak że odpalałem laptopa o 10 a wyłączałem o 23 a tylko z psem wychodziłem co 3 godziny na 5 minut i obiad jadłem czzyli coś koło 12 i pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:27, gorn63 napisał:

No właśnie max. dla mnie to 5-6 godz.:-O

No racje. Po co więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:38, boxx napisał:

Ja w swoim zyciu najwiecej zagralem: 11h xD

i powiedz jeszcze, żemasz oczy ze stali, a komputer niezniszczalny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam kiedy grałem w Fable zacząłem gdzieś o jedenastej a skończyłem o 23.00 oczywiście z przerwami na obiad i posiłki ale jadłem przy kompie . więc jednego dnia grałem jakieś 12 godz a tak przeciętnie to 2\4 godz na dobę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem przez cały dzień w Hlaf Life''a 1 i mnie teraz głowa boli jak jasna ch**era. Wziąłem już APAP ale nadal boli tyle, że mniej ale swój rekord pobiłem: 170 zabójstw na jednej rundzie 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedząc przy komputerze 12 h. A grając 8 h a 4 h przebywając na gram.pl :P. A grałem w Enemy Territory :) Męczyłem kolejne mapy (Ach ten syndrom, "jeszcze jedna mapa" ;) Głowa bolała dopiero na drugi dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rollercoaster Tycoon... 10 godzin grania... przeszedłem ze trzy - cztery scenariusze za jednym zamachem nie odchodząc do kompa(chyba raz byłem w łaziience). 9 lat chyba miałem...

Obecnie grywam od 2-5 godzin, prawie codziennie. Stary jestem(prawie 18 lat ;) ) i już nie chce mi się tyle pykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować