Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

U mnie koło 20h...zacząłem o 6.oo rano, a skonczyłem o 2.oo nastepnego dnia..nie wiem co to było..chyba Baldur''s Gate..:D... Ale kiedyś też miałem ok. 18h w Metal Gear Solid na PSX bo nie wiedziałem jak się sejwuje..na drugi dzień się dopiero dowiedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:38, Wiecha14 napisał:

U mnie koło 20h...zacząłem o 6.oo rano, a skonczyłem o 2.oo nastepnego dnia..nie wiem co to
było..chyba Baldur''s Gate..:D... Ale kiedyś też miałem ok. 18h w Metal Gear Solid na PSX bo
nie wiedziałem jak się sejwuje..na drugi dzień się dopiero dowiedziałem...

Ja o dwie węcej :D i też zaczołem o 6:00 rano(nie miałem na szczęście konkurentów), a grałem w tedy
w Noxa, Epokę Imperium II i Quake II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można edytować postów. Dodam jeszcze, że wczoraj moja siostra siedziała bite 10 godzin, bez nawet jednej przerwy na cokolwiek, przy Simsach 2. W pewnym momencie myślałem, że ją uduszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodziłem do średniej to grałem prawie we wszystko tak więc pon-pią to tak od14 do -1,2(czyli 10-12 godzin) a na weekendy to od 10 do 1,2(czyli14-16) Teraz mi się znudziło i już tak nie gram(chociaż czasami), Ale mój ostateczny rekord to jak nie miałem jeszcze swojej maszyny to u kuzyna grałem na saturnie przez 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:44, Trombka napisał:

Ja przsiedziałem 11 godzin przy Diablo II LoD, musiałem skończyć tylko dla tego, że rodzice
wrócili, mam tylko 1,5h grania na dzień

A ja miałem kiedyś tak, że miałem zakaz gry i momo tego sprzeciwiłem się ojcu. Za każdą minutę to był dzień kary.
A grałem dwie godziny podczas kary, ale był ból a wtedy to granie 100 razy bardziej wciągało niż dzisiaj :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tyle nie gram bo pracujęi studiuję ale kiedyś grałem przez 52 godziny 20 minut;) A potem (podobno bo już tego nie pamiętam) padłem na łóżko w połowie przebierania się i zasnołem:) Podobno:) I tak mnie zostawili:) Oczywiście w te 52 godziny trzeba wliczyć zaspokajanie różnych potrzeb:) Jak jedzenie czy toaleta:) Jednego jestem pewnien nigdy tego już nie powtórze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... ja najwięcej i najdłużej siedziałem przy Morrowindzie. Zamówiłem grę, przyszła, zainstalowałem, uruchamiam, gram, wychodzę na otwartą przestrzeń i ... zonk - gra się wywiesza bo nie mam najnowszysz sterów. Po 2 dniach zdobyłem sterowniki ( nie miałem jeszcze netka). Jak siadłem ok 16.00 to siedziałem do 6.00 bo tata wstawał do pracy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba koło 14 godzin:).Ale ja sie nigdy nie bawiłem w długość grania.Nie to jest najważniejsze.Najważniejsza jest przyjemność czerpana z gier.Ej...a tak ogólnie 14 godzin to dużo czy nie:)?Podczas tego czasu grałem w:Battlefielda 2, Dungeon Siege 2 i chyba FEAR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że lata temu siedziałem około 33-35 godzin przy pierwszym UT,grałem wtedy z dwoma kumplami (takie mini lanparty):]
Później pamiętam 22 godziny przy UT2003, 32 godz przy Diablo 2 oraz około 40 godzin przy Baldurs Gate 1.
A teraz jak już praca jest to siedzę max 10 godz dziennie, w weekendy siedze ile się da, wiec czasem i 16-18 godzin:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W runescape raz to dosiadłem się do kompa i grałem przez aż 6 godzin,ale to już zdecydowana przesada. Teraz
maks.2-4 godziny,i to nieczęsto grając. Na necie już częściej siedzę. Ale przesadzanie jest niezdrowe,to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zacznę tak. Przez niecały semestr moja mama pracowała, i ja sam siedziałem w domu do 18:00 :D (Byłem głupi) Jak wracalem ze szkoły, czyli ok. 13:30 odrazu na komp do 18:00. Mówiłem mamie, że nie grałem :P i siedziałem do ok. 20:00. Następnie przez 15 minut odrabiałem lekcje, i znów pc. I tak przez parę miesięcy. To był koszmar, a gra to Morrowind ;). Wszystkim odradzam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować