Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 17:28, Zauri napisał:

czytalem kiedys ze rekordzista jest jakis azjata co nawalal w gre przez ponad 80 godzin bez
przerwy

i zmarl



A byl to koreanczyk i gral w Starcrafta. Przerwy robil tylko zeby kupic jakis napoj energetyzujacy, ew. na wyjscie do kibelka.


Moj rekord to 19 godzin w Bete WoWa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord wynosi ... sam nie wiem ile ;) . Pamiętam jednak dokładnie pewną dobę, w której to podjąłem się dokończenia mojej magisterki. Nie brakowało zbyt dużo, więc zasiadłem do kompa ok. 8.00 i zabrałem się ... do gry w Diablo II. Trwało to kilka godzin, potem przyszedł czas na parę zdań w ramach kończenia pracy mgr, następnie powrót do Diablo i tak w kółko. Proporcje rzecz jasna rozkładały się nierówno, nie muszę chyba dodawac czemu poświęciłem więcej czasu :). Cała zabawa zakończyła się ok. 8.30 - z podkrążonymi oczyma, i ledwie przytomny ruszyłem na uczelnię. Eh, stare dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... ja nie potrafię długo grać ;] Gry mi się szybko nudzą...* Ale za to na forum w wakacje siedziałem 10 godzin z małymi przerwami. TYLKO na forum ;)

*Wyjątki: Heroes III, NFS: MW, BG2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie w singla:
16 godzin Fallout Tactics (jedna misja na najwyższym poziomie trudności)
Baldurs Gate 1 i 2 też gdzieś koło 16 godzin (ale to już bardziej z zamiłowania.
Multi:
Tu już whodzą cieżkie działa. Zawsze w wakacje jak ktos z moich kumpli ma wolną chtę na kilka dni, to robimy u niego LAN. Śpimy bardzo nieregularnie, mało jemy i gramy do upadłego. Tutj rekord ciągłego grania wynosi 40 godzin. Z początku graliśmy w FPSy, ale potem ręka na myszce robiła sie strasznie ciężka, więc przerzuciliśmy się na Cossacs, gdzie Bitwa na 8 osób (4 na 4) to około 20 godzin porządnego rzezania. Zaletą takiej bitwy jest duży "lag" jak to ładnie nazywamy, czyli jeśli ktoś idzie sobie na klopa albo do kuchni po papu to praktycznie nie musi się przejmować, bo jest to gra, w której akcja jest bardzo mozolna :). Cossacs to świetny RTSik na takie długie sesje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:35, Vytrix napisał:

72 godziny, czyli 3 dni... Tak grałem w World of Warcraft... :) Nie zapomne tego nigdy..


3 Dni bez przerwy ! to zdumiewające na prawde ! Ja grałem najdłużej 6 g. i w nocy miałem koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że kolega kręci. Człowiek po więcej niż 60 godzinach bez snu traci kontakt z otoczeniem i nie rozumie co się dzieje. Żeby przetrwać 72 godziny trzeba być naćpanym, lub specjalnie przeszkolonym w NAVY SEALS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:18, Vytrix napisał:

hans olo, po prostu ćwiczenia, ćwiczenia :) A tak serio, to z kumplami graliśmy, pilismy
zielona herbatke z kofeina :)

kofeina tylko pozwala pozwala powstrzymać sen, ale nie przywraca świerzości umysłu i ciala. Wręcz przeciwnie, kofeina wywoluje zwykle uczucia nieprzyjemne i to one nie pozwalają spać. Myślisz, że masz do czynienia z debilem? Po takiej sesji prawdopodobnie wylądowałbyś w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować