Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multi w StarCrafcie II spektakularne od początku

40 postów w tym temacie

I tak zapewne w "dodatkach" będą nowe jednostki i trzeba będzie je kupić. Bo SC to dla wielu osob gra tylko na multiplayer. Jak by wydali pozostałe rozszerzenia bez czegoś nowego z pewnością dużo mniej osób by je kupiło. Wiec na jedno wyjdzie. Chociaż pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę nie wiedzieć jaki byłby flame gdyby okazało się że posiadanie wszystkich trzech części jest konieczne do gry w multi (bo każda wprowadzałby jakieś dodatkowe jednostki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziane trochę od psa zada strony (używająć łagodnego sformułowania:)). Bo od początku to będzie spektakularny, ale potem będzie bezużyteczny już widzę komunikaty po premierze trzeciej części typu "aby dołączyć do gry musisz posiadać Starcraft 2 - Protoss: Legend of the Void". Może i będzie spektakularny od początku, ale żeby taki był dalej trzeba będzie się wykosztować ponownie i ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans olo - skąd ten pomysł ?

"...ale potem będzie bezużyteczny już widzę komunikaty po premierze trzeciej części typu "aby dołączyć do gry musisz posiadać Starcraft 2 - Protoss: Legend of the Void"

Przecież wyraźnie powiedzieli, że wszystko dostaniesz od początku, wszystkie jednostki wszystkich ras

Czy nie jest to z Twojej strony szukanie na siłę dziury w całym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:25, palpatine napisał:

Czy nie jest to z Twojej strony szukanie na siłę dziury w całym ??


Powiedz mi - jak możesz zakładać, że od premiery Terran do premiery Protossów Blizzard nie wpadnie na pomysł poprawienia jakiegoś elementu, bądź co ważniejsze - dodania jakiegoś nowego do multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Machina marketingowych manipulacji już ruszyła. Na przemian mówi się o dodawaniu nowych funkcjonalności do multi z zapewnieniami o "spektakularności" czy czym tam jeszcze w multi od samego początku. Jedno nie wyklucza drugiego, a przy tym pomija to o czym napisałem. W jednym tygodniu zadowoleni są fani po lewej w drugim tygodniu zadowoleni są fani po prawej. Tak oto zadowoleni są w... prawie wszyscy, tylko tyle, że na przemian. Reszta jak zwykle po środku, w tym ja - zwłaszcza, że nawet nie jestem fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie, że pojawią się nowe elementy w kolejnych częściach (w co osobiście wątpię ) zostaną dodane patchem tak, aby posiadacze pierwszej części mieli kompletny multik. Dla mnie to oczywiste. NORMA u Blizzarda

Przestańcie węszyć spiski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że jeśli nawet w następnych partach tryb Multiplayer będzie miał jakieś nowe jednostki/featy, to Blizzard udostępni darmowe patche do Multi tak, aby wszystkie wersje były zgodne. Także myślę że, kupienie trzech części będzie wymagane tylko w momencie, gdy ktoś będzie chciał przejść wszystkie kampanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W to, że w multi będzie można zagrać od samego początku nigdy nie wątpiłem. Mam jednak wątpliwości czy będzie można kontynuować rozgrywkę na tych samych zasadach po wyjściu pozostałych części. Mogę się założyć, że każda będzie zawierała dodatkową jednostkę, dla każdej lub wybranej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować