Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze więcej fikuśnego noska Carroll

31 postów w tym temacie

Zaitsev - Tytuł sugeruje jakiegoś fetysza :P
r4z0rb1ade - Jeśli pytasz o pistolety, to chyba nie chodzi z nimi po bułki. A jeśli nie... to spytaj Zaitseva.
Fum4R - No tak, bo "I like her boobs" brzmi dużo ładniej niż "Ładne ma cycki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 23:56, szypek26 napisał:

Zaitsev - Tytuł sugeruje jakiegoś fetysza :P


To jak z Kleopatrą - wszak wiadomo, że co jak co, ale nosek to miała najpiękniejszy na świecie!

; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allison pasuje równie dobrze do Lary jak Karima. Obie były świetnymi żeńskimi odmianami Indiany Jonesa :)
Hmm...I like her boobs too.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma fajne cycki. :P

Nie są duże (wbrew pozorom), ale są świetnie uwydatnione. Od razu przypominają mi się XVIII-wieczne suknie francuskich dam, gdzie cycki były tak wyeksponowane, że niemal wyskakiwały z kreacji. ;) Inna sprawa, że potem kobiety nieźle cierpiały z powodu sadystycznie ściśniętego gorsetu, który miał za zadanie podkreślić talię i podnieść piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 09:18, .Xaos napisał:

To jak z Kleopatrą - wszak wiadomo, że co jak co, ale nosek to miała najpiękniejszy na
świecie!

Ano... Kleopatry nosa to ja nie widziałem. Co do Alisson - jest bardzo ładna, ale jest kilka kobiet znanych z racji swoich zawodów (aktorki, prezenterki TV itp), które bardziej mi się podobają. A tytuł newsa jest przekozacki. W tą dobrą stronę.

@Czternastak
Ja nie miałem nic złego na myśli. Tylko, że wg tego co wiem, "boobs" tłumaczy się jako "cycki" a tekst "ładne ma cycki" jest wg mnie trochę obraźliwy dla kobiety. Można to ładniej ująć

Edit: Zaitsev - Niee... nie chce mi się teraz iść do miasta. Później. Fetyszysto ty jeden! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 13:52, szypek26 napisał:

> To jak z Kleopatrą - wszak wiadomo, że co jak co, ale nosek to miała najpiękniejszy
na
> świecie!
Ano... Kleopatry nosa to ja nie widziałem.

Do biblioteki po Asteriksa i Obeliksa MARSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować