Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex 3 - nowe artworki

32 postów w tym temacie

Cóż, Deus Ex to klasyka w którą powinien zagrać każdy o ile jeszcze tego nie zrobił. Takich gier i takich historii się nie zapomina. Artworki są klimatyczne i naprawdę przyzwoite, choć przyznam że sądziłem że będą bardziej ... mroczne. Przy pierwszym Deusie spędziłem dziesiątki godzin ... ciekawe ile przyjdzie nam spędzić grając w DX III. Oby było warto czekać. Szkoda by było takiej legendy wśród gier, trzymajmy kciuki żeby twórcy wzięli to co najlepsze w jedynce i dodali nową oprawę graficzną. Bez ułatwień, bez tego wszystkiego co widzieliśmy w Invisible War. Stary dobry Deus ... ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

screeny, screenami, ale ważne będą pierwsze informacje dotyczące game playa, czy pójdą w kierunku casualowo -masseffectowym, czy wzorem będzie pierwsza część - jak dla mnie jedna z najlepszych gier w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex 3 napewno powali, pierwsze 2 części były fajne, chodz jedynka bardziej przypadła mi do gustu.... ale może III będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bycia zadowolonym i przekonanym do gry daleka droga - wciąż nie widzieliśmy gamplay''a, wciąż trwają wątpliwości związane z tym na co postawią twórcy nacisk - zręcznościową strzelankę, czy wierność części pierwszej. Zaprezentowane arty są dobre, cieszą oko, ale trudno nie zauważyć, że klimatycznie są inne od DX1. Wnętrze przedstawione na drugim screenie to specyficzny mix cyberpunka z tradycyjnym wnętrzem, co w części pierwszej widzieliśmy o ile dobrze pamiętam jedynie w rezydencji rodziny DuClare (katedry do tego nie wliczam, bo to obiekt skazany na taką architekturę, i dobrze). Cała reszta lokacji to albo slumsy i dzielnice biedoty albo miejsca typowo high-techowe. No i jeszcze jedna sprawa - światło dziennie na drugim i trzecim screenie... podejrzana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w jedynkę niestety jeszcze nie grałem, ale za to przeszedłem Invisible War, i nie mogę się szczerze doczekać trójki :) tylko że do 2010 roku zostało trochę czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu tytułów, który wywołał u mnie takie emocje. Czekam z niecierpliwością...
Jestem ciekaw jak kształtowałaby się fabułą gryby gra byłą sequelem. Ciężko byłoby połączyć tak różniące się między sobą zakończenia w sensowną całość.
BTW mogliby pokusić się o wersję na Wii - już wyobrażam sobie minigierki z użyciem wytrychów i multitool'i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:15, Micmay napisał:

A ja zgubiłem moją kopię 1 części, przed jej ukończeniem, przez co strasznie ubolewam ;(


mówiąc kopię ..mam nadzieję że masz na myśli oryginalny egzemplarz.
..poza tym szkoda żeś wcześniej nie powiedział o tej bolesnej stracie ( pierwszego Deusa - wersja CDA - oddałem bratu {który nawet zainstalować nie raczył} ponieważ zakupiłem wydanie w Kolekcji Klasyki ), jakoś bym Ci to przesłał.. a co? ..czego się nie robi dla fanów zacnej gierki :) ale.. przebrzmiała historia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja miałem płytę z CD-A ;). Dzięki że mi powiedziałeś że jest w sprzedaży, bo nie wiedziałem :D. Jak tylko będę miał czas i kasę lto ecę do empika i zabieram swój egzemplarz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu świetne są te nowe artworki. Doskonale spełniają swoją funkcję , wyostrzają apetyt na ta grę. Inni producenci powinni uczyć się od studia Eidos Montreal jak należy robić piękne artworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować