Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gram... Co nowego w świecie IT? (18.11)

9 postów w tym temacie

"Microsoft, w ramach kampanii promocyjnej "Postaw na Oryginał" oferuje swoim klientom możliwość nabycia systemu Windows XP w cenie 329 złotych brutto. Więcej informacji na stronie www.oryginalnywindows.pl"

Brrr... Już Vistę taniej można kupić :/ Linuksy istnieją a po całym namyśle stwierdzam, że i tak te windy powinny być tańsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:52, InterFejS napisał:

"Microsoft, w ramach kampanii promocyjnej "Postaw na Oryginał" oferuje swoim klientom
możliwość nabycia systemu Windows XP w cenie 329 złotych brutto. Więcej informacji na
stronie www.oryginalnywindows.pl"

Brrr... Już Vistę taniej można kupić :/ Linuksy istnieją a po całym namyśle stwierdzam,
że i tak te windy powinny być tańsze ;]



wg. microsoftu windows + office jest warty 3$ własnie za tyle proponował licencję rosyjskiemu rządowi, który ogłosił, że cała administracja przechodzi na opensource, a szkoły mogą pozostać na windowsie tylko jeśli same sobie go kupią. Oczywiście decyzja czysto polityczna, gdyż Rosjanie chcą być niezależni od innych państw w pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, USB 3.0 zapowiada sie chyba na przelom; 4.7 Gbps... to duzo ;D... Ale i pewnie troche czasu minie zanim bedziemy sie z tego mogli nacieszyc. Najpierw produkcja obslugujacych to cudo urzadzen pewnie bedzie drozsza, no i zostaja plyty glowne, ktore nie beda potrafily wykorzystac pelnej predkosci... ale niemniej, milo slyszec takie rzeczy, bo dla mnie USB 2.0 jest juz za wolne ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też podobają mi się te newsy, przynajmniej jeden myślnik zwraca moją uwagę, tu - USB 3.0. Ta wersja przydałaby mi się już dzisiaj a tu dopiero 2010:( mam nadzieję że naprawdę będzie działał na 2.0 gniazdach.
Trzeci myślnik o Windowsie - nie rozumiem, skoro kogoś stać na kompa to czemu przy zakupie nowego nie weźmie nawet zwykłej OEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:25, Spector 109948 napisał:

Też podobają mi się te newsy, przynajmniej jeden myślnik zwraca moją uwagę, tu - USB
3.0. Ta wersja przydałaby mi się już dzisiaj a tu dopiero 2010:( mam nadzieję że naprawdę
będzie działał na 2.0 gniazdach.
Trzeci myślnik o Windowsie - nie rozumiem, skoro kogoś stać na kompa to czemu przy zakupie
nowego nie weźmie nawet zwykłej OEM?

Kompatybilny z 2.0 oznacza, że do gniazda 3.0 można podpiąć stare urządzenia i będzie działać. A urządzenie 3.0 podpięte do 2.0 dostosuje się szybkością do starego portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować