Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książę Persji doczeka się bogatego DLC

18 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 18:52, DArkon1990 napisał:

Założe się że DLC będzie dla PS3/X360 ^^

Zapewne :P

Dnia 18.11.2008 o 18:52, DArkon1990 napisał:

DLC = Download Content ;]

A nie downloadable?

Jakieś DLC było dla Underworlda zapowiadane? Może ktoś mnie oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tą wiadomość już 2 raz (pierwszy raz na innym portalu) i trochę mnie śmieszy maniera autorów. Powtarzanie jakie to DLC super nie jest, używają tego skrótu parę razy (by mądrzej brzmiało?), nie wyjaśniając co oznacza (czyżby nie wiedzieli?). Choć można się domyślić co to oznacza, ale czy nie można użyć polskich odpowiedników? Lub nawet rozwinąć skrót i zarazem wszystkie wątpliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bogata zawartość dodatkowa trafi z pewnością do większej grupy odbiorców i zarazem przyczyni się do popularyzacji danego tytułu."

A mi się wydaje, że to chodzi głównie o piractwo, a w dokładniej o dodanie jakiegoś argumentu za kupowaniem oryginalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:31, Cmq napisał:

Jedyne pytanie: DARMOWY dlc?

Bardziej coś jak Steam lub EA Store albo ściąganie po rejestracji gry gdzieś tam. Pewnie to by wyglądało tak, że ściągamy skiny dla postaci, jakieś nowe poziomy czy coś. ; d

A ja nadal doczekać się nie mogę - jakiegoś SENSOWNEGO info na temat wydania nowego Prince of Persia w Polsce. Premiera tuż tuż, a nadal, nie ma żadnego pre-ordera ani planów wydania w naszym kraju. >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Z pre-orderami wystartował już EMPiK, cena bodajże 86 złociszy z hakiem.Wydawać będzie Ubisoft Polska, gra będzie w pełni spolszczona. Tyle wyczytałem na GOL-u, prócz infa o pre-orderze oczywiście. :)

Na nowego Prince''a czekam od wydania Dwóch Tronów, dlatego grę kupię na bank. Jednak DLC nie zagości na moim dysku - jeżeli kupuję jakieś dodatki do gry lubię mieć je na półce, na nośniku fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 20:08, Gol Galad napisał:

A ja nadal doczekać się nie mogę - jakiegoś SENSOWNEGO info na temat wydania nowego Prince
of Persia w Polsce. Premiera tuż tuż, a nadal, nie ma żadnego pre-ordera ani planów wydania
w naszym kraju. >_<

A jednak, nie. Widzę, że w sklepie Cenegi się pojawiło. Po moich problemach z tym sklepem, nie sądzę abym tam w ogóle zamawiał. Jeszcze się zobaczy, czy będą te dodatkowe elementy pre-orderowe, które był zapowiadane, jako, że by były wszędzie(z tego co wyczytałem na jednym z for poświęconych prince of persia to ktoś się wypowiadał, że dotyczy to też Polski). ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flagun ---> to żadna maniera, tylko najprostszy zamiennik dla frazy "dodatkowa zawartość", która również kilkukrotnie pojawia się w informacji. żeby nie było jednak za gęsto trzeba stosować obie. jasne, moża też używać innych form, jak rozszerzenie do ściągnięcia itp., ale te trzy literki stają się coraz popularniejsze w światku graczy, zatem według mnie nie ma powodu, by zaniechać ich używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to "DownLoadable Content", czyli bardziej poprawnie ''Dodatkoa treść/zawartość do ściągnięcia''. Dodatkowa zawartość też ujdzie, ale po naszemu o niestety trzeba się więcej napisać aby to określić, wieć najwygodniej DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego , skoro najpewniej ta dodatkowa zawartość pojawi się tylko na konsolach... Nowy Książę Persji zapowiada się rewelacyjnie i to na wszystkich platformach , i chwałą za to dla Ubisoftu. Ale pewnie DLC zawita tylko na dużych konsolach i za to ogromny minusik dla Ubisoftu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby było darmowe i ogólnodostępne. Jestem kategorycznym przeciwnikiem płatnego DLC, to zwykłe wyciskanie pieniędzy z graczy. Po co robić długą i rozbudowaną grę, o wiele lepiej jest sprzedać tylko jej część, a resztę wrzucić jako płatne dodatki z internetu... Kiedyś taki proceder się w pale nie mieścił i mieliśmy często gry, na których pełne ukończenie potrzeba było mnóstwo czasu (i które zawierały bonusowe misje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować