Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alienware Area-51 X-58 z Core i7 na pokładzie

19 postów w tym temacie

Core i7 tu, Core i7 tam.. zupełnie jak kiedyś z Wiedźminem ;)
bebechy ma nie w kij dmuchał ..a co do samej obudowy, podoba mi się strrrasznie :)

EDIT:
w tekście parę błędów daje się zauważyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 10:19, deuser napisał:

Core i7 tu, Core i7 tam.. zupełnie jak kiedyś z Wiedźminem ;)


Ciekawe, prawda? To wszystko się robi coraz bardziej zastanawiające...

Dnia 19.11.2008 o 10:19, deuser napisał:

bebechy ma nie w kij dmuchał ..a co do samej obudowy, podoba mi się strrrasznie :)


Prawie jak ten stuningowany magnetofon szpulowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 10:32, Vojtas napisał:

> Core i7 tu, Core i7 tam.. zupełnie jak kiedyś z Wiedźminem ;)
Ciekawe, prawda? To wszystko się robi coraz bardziej zastanawiające...


węszysz spisek? ;>

Dnia 19.11.2008 o 10:32, Vojtas napisał:

> bebechy ma nie w kij dmuchał ..a co do samej obudowy, podoba mi się strrrasznie :)
Prawie jak ten stuningowany magnetofon szpulowy.


aż tak to nie ;p
...
wszystko ładnie, pięknie ale.. najpiękniejsza to jest suma którą trzeba za taki zestaw w sklepie zostawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 10:52, deuser napisał:

> > Core i7 tu, Core i7 tam.. zupełnie jak kiedyś z Wiedźminem ;)
> Ciekawe, prawda? To wszystko się robi coraz bardziej zastanawiające...
węszysz spisek? ;>


No wiesz, to nie bierze się tylko z mojej paranoi (choć pewnie w jakimś tam stopniu z niej wynika). Po prostu mam podstawy, by traktować to z dużym dystansem. Pamiętasz zatrzęsienie newsów nt. Końca Szumu, a potem Bazy Recenzji? Było tego od groma (w ciągu 3 dni, chyba co najmniej trzy newsy) - to oczywiste, że były to newsy sponsorowane, tylko że nikt z redakcji nie raczył nas o tym poinformować - choćby przez dopisek "reklama" albo "news sponsorowany" - a to bardzo obniża wiarygodność tego serwisu. Gdyby dopisać coś takiego, nie byłoby w ogóle tematu. Ale jak można budować zaufanie, kiedy się nawet takie rzeczy ukrywa? Druga sprawa - branie kasy od dystrybutorów związanych z "Tygodniem z...". Owszem, teksty są
przygotowane dobrze i czyta się ciekawie, co nie zmienia faktu, że redakcja dostała za to kasę od firmy zewnętrznej. A wystarczyłby dopisek "z inspiracji CD Projekt" albo "z inspiracji Techlandu". I nie miałbym żadnych uwag.

Dnia 19.11.2008 o 10:52, deuser napisał:

> > bebechy ma nie w kij dmuchał ..a co do samej obudowy, podoba mi się strrrasznie
> Prawie jak ten stuningowany magnetofon szpulowy.
aż tak to nie ;p
...
wszystko ładnie, pięknie ale.. najpiękniejsza to jest suma którą trzeba za taki
zestaw w sklepie zostawić :/


Tak, w końcu by się sprawdziły słowa PR-owców LucasArts, którzy jako powód niewydania Force Unleashed na PC podali cenę dobrego komputera (co najmniej 2000 $)

Nawiasem mówiąc po co ta kosmiczna ilość RAM-u? Ja rozumiem, jeśli ktoś zajmuje się montażem filmowym - to jeden z najbardziej zasobożernych procesów - ale do gier? Phi. Zwłaszcza że nie wiadomo, jaki będzie trend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 11:54, gogowitczak napisał:

"oraz zasilacz 750, 100 lub 1200W. "


pisałem o błędach w tekście już ponad 1,5 godziny temu.. myślałem że już to poprawiono, a tu taka wtopa! gram.pl śpita tam? xD

Dnia 19.11.2008 o 11:54, gogowitczak napisał:

Ja też chce komputer z zasilaczem 100W :D


mogę Ci to załatwić ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 12:15, Yushi napisał:

No ja 100W nie dam rady, ale mogę Ci załatwić 200W:D
Dogadamy się jeśli chodzi o cenę;)


to Ty chcesz jeszcze za to kasę brać? ;>

->Harpen16
ależ proszę ;) ..co żem za ubaw miał dziś rano czytając tego newsa to moje, to lepsze niż ognista woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:16, gogowitczak napisał:

A będzie działający i z i7 na pokładzie? :D


chłodzony wodą ( w tym przypadku wodospadem ;) i z wewnętrznym osobistym maszynistą co by Watt odpowiednią ilość stworzył xD
..mowa była o samym zasilaczu, ale jeśli chcesz to załatwię Ci komputer jaki tylko chcesz.. do katalogowej ceny zestawu pobieram oczywiście odpowiednią prowizje ;p ..opłacalne? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 14:00, krl.krl napisał:

Ahh... ta obudowa jest świetna


Alieny powinni dostać jakieś wyróżnienie za dizajn.. to nie pierwszy przypadek jak opad szczęki zaliczam widząc ich obudowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:51, Marekvader napisał:

Eee... czy to jest babol czy faktycznie w drożej edycji dają radka 3870? bo to chyba
nie jest za dobry interes...


nie chyba lecz na pewno! babol straszny, wychwyciłem go rano i dałem gramowi znać o błędach ( siedzę na forum i nie widzę czy to poprawiono czy nie ).. ponoć wszystko zostało poprawione, a tu taka wieść :/ ..Panie @Harpen16 co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyłem tego. :/ W źródle wyraźnie było napisane, że chodzi o 3870 X2, ale sprawdziłem teraz na oficjalnej stronie Alienware i faktycznie w tym kompie można zamontować 4870 X2. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:27, deuser napisał:

> A będzie działający i z i7 na pokładzie? :D

chłodzony wodą ( w tym przypadku wodospadem ;) i z wewnętrznym osobistym maszynistą co
by Watt odpowiednią ilość stworzył xD
..mowa była o samym zasilaczu, ale jeśli chcesz to załatwię Ci komputer jaki tylko chcesz..
do katalogowej ceny zestawu pobieram oczywiście odpowiednią prowizje ;p ..opłacalne?
;]

Dziękuje już mam nowy komputer. No możne trochę przesadziłem z tym nowy, ale Q6600 i GF 8800GT cały czas są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować