Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 16:10, kedzior141 napisał:

Hm... Mam Gears of War, dziś będe miał RD: GRID''a i tu moje pytanie. Czy do obu tych
gier wymagana jest rejestracja na Gaeme for Windows Live? Chodzi mi o tryb multi.

W GRIDzie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 16:10, kedzior141 napisał:

Hm... Mam Gears of War, dziś będe miał RD: GRID''a i tu moje pytanie. Czy do obu tych
gier wymagana jest rejestracja na Gaeme for Windows Live? Chodzi mi o tryb multi.
I czy zbieranie punktów w grze jest dostępne także na pc?


Na górze masz przypięty post z grami obsługującymi Live! Pkt zdobywa się za achievmenty, tak samo jak na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić plik zapisu bo chcę sobię pograć w pewną grę na koncie gdzie mam też inną grę i dla której to właśnie konto zostało stworzone ale wyskakuje konunikat (grę oczywiście tą w którą chcę zagrać mam juz zarejestrowana itd) przy próbie włączenia kariery live - Nie możesz
grać w sieci korzystając z tego zapisu. Zaloguj się do games for windows i stwórz
nowy plik zapisu, aby grać w sieci

Jak to zrobić?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że była aktualizacja games for Windows. Niby fajnie, ale myszka sie porąbała coś w tym Live, trzeba klawiatura operować. Poza tym nie wiem czemu funkcja zapamiętania maila i hasła jest nieaktywna. Poza tym mimo iż mam zaznaczone auto logowanie wcale mnie nie loguje automatycznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:17, konikDARK napisał:

Co to jest Games for Windows ??? po co to powstało i czemu służy.


Jest to usługa Windowsu w grach, która służy do rozgrywek w internecie, a także za pomocą niej możemy dodawać nowych znajomych jak i robić achievementy w grach czyli osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:00, crash807 napisał:

Może spytam tak - gra ktoś przez internet w co najmniej 2 gry poprzez games for windows
live na jednym koncie?


Na jednym koncie można grać w każda grę. Ja grałem na swoim w GoW i GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 19:35, Ecko09 napisał:


Na jednym koncie można grać w każda grę. Ja grałem na swoim w GoW i GTA IV.



A jak to zrobiłeś? Żeby zagrać w 2 gre na tym samym koncie co jest zarejestrowana 1 gra musiales stworzyc zapewne jakis nowy plik zapisu czy cos takiego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób Fallout 3 obsługuje GfW? Bo mi automatycznie gry nie znajduje, szczerze powiedziawszy nie wiem nawet jak to zrobić. Mam polskie wydanie Fallouta i nic nigdzie na ten temat nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 21:11, Marcin08 napisał:

w jaki sposób Fallout 3 obsługuje GfW? Bo mi automatycznie gry nie znajduje, szczerze
powiedziawszy nie wiem nawet jak to zrobić. Mam polskie wydanie Fallouta i nic nigdzie
na ten temat nie pisze...



Polskie wydanie jest okrojone z GfWL. Zażalenia do microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:03, crash807 napisał:


>
> Na jednym koncie można grać w każda grę. Ja grałem na swoim w GoW i GTA IV.


A jak to zrobiłeś? Żeby zagrać w 2 gre na tym samym koncie co jest zarejestrowana 1 gra
musiales stworzyc zapewne jakis nowy plik zapisu czy cos takiego tak?


Nic nie musiałem tworzyć, po prostu w 2 grze logwałem się na konto, wpisywałem ten CD- Key i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tak... Niby zrobiłem konto lecz:
1. nie mogę wejść na nie w grze (Dawn Of War II BETA)
2. na ich stronie (angielskiej) nie mogę dodać gry w którą gram.

Czy jest jakaś aktywacja/czas do odczekania/ lub inne procedury zanim konto będzie działać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym LIVE''m. Otóż gdy włączam LIVE''a to wyskakuje mi komunikat o konieczności instalacji aktualizacji systemu Windows XP (a wszystkie update''y mam zainstalowane) wraz z pytaniem czy chcę przejść na stronę z aktualizacją, po potwierdzeniu przechodzę do http://support.microsoft.com/kb/960554 z której mogę pobrać plik, który może i jest ważny, ale nie współgra on z polską wersją Okienek.
Natomiast, gdy zignoruję komunikat i zaloguję się to pojawi się okno LIFE''a, ale po chwili znika.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Mój komp:
Windows XP Professional z Service Packiem 3 (oryginał, żeby nie było)
GeForce GTX 260
Core2 Duo E8200
3GB RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:25, Toshiro M napisał:

Witam mam taki problem z Games for windows - Live jak odpalam klienta GFW Live to wyskakuje
mi komunikat ,że muszę pobrać aktualizacje do Windows XP.Cały problem polega na tym ,
że to aktualizacja do Angielskiej wersji Windowsa i nie można jej zainstalować.Może ktoś
wie co z tym zrobić ???


Mam ten sam problem. Poradziłeś sobie z nim jakoś?

PS Sorki za dwa posty pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować