Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Próbowałem ostatnio w GoW się zalogować, ale pomimo tego że kiedyś działało (na Kanade się rejestrowałem) to teraz nie chce, pisze że mogę być z regionu nie obsługiwanego, wie ktoś co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:07, azur65 napisał:

Próbowałem ostatnio w GoW się zalogować, ale pomimo tego że kiedyś działało (na Kanade
się rejestrowałem) to teraz nie chce, pisze że mogę być z regionu nie obsługiwanego,
wie ktoś co można z tym zrobić?


Hm. Założyć nowe konto? Na jakiś inny kraj np. Anglia czy USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:50, Ecko09 napisał:

Hm. Założyć nowe konto? Na jakiś inny kraj np. Anglia czy USA.

Udało mi się jak miałem jednocześnie włączonego Firefoxa na stronie Live, nie kumam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Bionic Commando nie ma GfWL. Na szczęście Resident Evil 5 i Batman: Arkham Asylum będzie miał. Trzeba zaktualizować podpięty post.

Na dodatek do listy gier obsługujących już teraz GfWL doszły FUEL oraz Street Fighter IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:30, Grinczar napisał:

Niestety, ale Bionic Commando nie ma GfWL. Na szczęście Resident Evil 5 i Batman: Arkham
Asylum będzie miał. Trzeba zaktualizować podpięty post.

Na dodatek do listy gier obsługujących już teraz GfWL doszły FUEL oraz Street Fighter
IV.


Z chęcią bym aktualizował tego posta na bieżąco, gdybym miał taką możliwość ;/ Ale niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dzisiaj Battlestations: Pacific. Przy tej okazji chciałem założyć konto w usłudze GfWL.Wypełniłem wszystkie pola, sprawdziłem dostępność nicku i potwierdziłem wprowadzone przeze mnie dane. Musiałem zacząć wszystko od początku, z racji pojawienia się komunikatu, z którego wynikało mniej więcej tyle, że jestem zbyt młody. Ponowiłem rejestrację, tym razem ze zmienioną datą urodzin. Ku mojemu zdziwieniu, tym razem problemem nie była błędna data, a rzekomo zajęty nick, choć poprzednio konto nie zostało założone.

Czy ktoś spotkał się z taką sytuację lub ma pomysł, jak można rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 20:44, tuitam napisał:

Czy ktoś spotkał się z taką sytuację lub ma pomysł, jak można rozwiązać ten problem?

Ja takową miałem. Wystarczy zmienić nick ew. w razie problemów także email. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak by było najprościej. Zdaje się, że jednak problem rozwiązał się sam. Przed chwilą jeszcze raz sprawdziłem, czy wybrany przeze mnie gamertag jest dostępny - owszem, był. Wyglada na to, że pośpieszyłem się z szukaniem pomocy, w każdym razie dziękuję za chęci. Jeszcze chwila i zapewne tak bym to rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 21:16, SegaPL napisał:

A gry które używają Games for Windows Live maja tez Gamerscore?


Mają gamescore, achievementy, itd... Zresztą, głównie to właśnie o to w tym wszystkim chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:57, Kreeg napisał:



Teraz jest też gra (albo savy, nie wiem) przypisana do konta. Czyli możesz iść sobie np. do kogoś i grac na swoich save''ach. Przynajmniej tak zapowiadali i coś takiego wyczytałem po aktualizacji wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:02, Ecko09 napisał:

>

Teraz jest też gra (albo savy, nie wiem) przypisana do konta. Czyli możesz iść sobie
np. do kogoś i grac na swoich save''ach. Przynajmniej tak zapowiadali i coś takiego wyczytałem
po aktualizacji wczoraj.

i przy okazji nie można już wejść do tego programu bo teraz TRZEBA zainstaloać tą http://support.microsoft.com/kb/960554 poprawkę ale do dupy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pytanie: czy ze względu na najnowszą wersję GfWL nie można odsprzedawać gier? Chodzi mi o to, czy gra zostaje przypisana do konta i razem z grą musiałbym podać dane tegoż? Czy jest np. tak, że sprzedam grę, zostanie ona zarejestrowana przez nowego właściciela, a u mnie np. zniknie? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kur** teraz sobie przypomniałem. Od 3 tygodni mam kompa w naprawie i będę miał wszystko z dysku wyczyszczone... nie przejmowałem się tak tym bo miałem zainstalowane UT3 którego i tak nie przechodziłem i frontlines fuel of war w którym doszedłem dość daleko ale pomyślałem sobie co tam, przejdę jeszcze raz ale przed chwilka sobie przypomniałem, że przecież miałem tam GTA IV którego prawie (rzadko grałem i dlatego nie tak dużo ale nie też tak mało) połowę przeszedłem!!! Czy zapisy z gier jakoś się na tym games for windows zapisują czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś może ładować konto USA punktami MS przeznaczonymi na konta europejskie? Odwrotnie słyszałem że się da. Na allegro są na konta US niestety tylko zdrapki 1600 i 4000 pkt a przydałoby mi się coś pomiędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak założyć konto? Znalazłem stronę gdzie to jest pokazane, ale jest wymagany mail na hotmail.com. Jak próbuję tam sobie założyć maila, to wyskakuje mi jakiś komunikat o błędach technicznych. Może ktoś poratować linkami i instrukcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować