Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Kupiłem sobie Arkham Asylum z PK i zarejestrowałem od razu po instalacji w GfWL. Teraz moje pytanie : Czy warto za każdym razem się logować? Jak próbuje się zalogować to wyskakuje mi okienko o dostępnej aktualizacji, a że łącze mam słabe (zwłaszcza pod koniec miesiąca) to wolałbym nic nie ściągać. W takim wypadku pozostaję offline. Czy tracę coś ważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy mając na koncie GfWL kilka gier, a chcąc sprzedać jedną, jest możliwość, aby następny właściciel ją "przerejestrował" na siebie, czy musiałbym sprzedać wszystkie gry z konta jednej osobie? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 09:42, michas93 napisał:

Mam pytanie: czy mając na koncie GfWL kilka gier, a chcąc sprzedać jedną, jest możliwość,
aby następny właściciel ją "przerejestrował" na siebie, czy musiałbym sprzedać wszystkie
gry z konta jednej osobie? Z góry dziękuję za pomoc.


Zależy też o jaką grę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 10:01, Ecko09 napisał:

Zależy też o jaką grę chodzi.


Na koncie mam Batmana: AA, Gears of War, Bioshocka 2, Dawn of War 2 i Chaos Rising, Red Faction: Guerrilla. Które można odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 14:16, michas93 napisał:


> Zależy też o jaką grę chodzi.

Na koncie mam Batmana: AA, Gears of War, Bioshocka 2, Dawn of War 2 i Chaos Rising, Red
Faction: Guerrilla. Które można odsprzedać?


Hm. Batmana, GoWa, Red faction na pewno.Bioshocka 2 byś musiał razem z kontem oddać. A dawn of wary to steam, więc chyba wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 15:18, Ecko09 napisał:


Hm. Batmana, GoWa, Red faction na pewno.Bioshocka 2 byś musiał razem z kontem oddać.
A dawn of wary to steam, więc chyba wiadomo.


Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 15:20, matis9988 napisał:

Jak kupię używanego Street Fightera 4 i Dirta 2 to będę mógł te gry zarejestrować na
swoje konto GfWL?


Street Fighter 4 da radę, Dirt 2 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 15:50, Ecko09 napisał:

> Jak kupię używanego Street Fightera 4 i Dirta 2 to będę mógł te gry zarejestrować
na
> swoje konto GfWL?

Street Fighter 4 da radę, Dirt 2 nie.



Szkoda.Thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super.. Konto założyłem na polske i co z tego mam ? To.

Grę mam oryginalną jak coś kupioną kilka dni temu na muve.pl

20110803223912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:39, NdysH napisał:

No to super.. Konto założyłem na polske i co z tego mam ? To.

Grę mam oryginalną jak coś kupioną kilka dni temu na muve.pl


Live już jest w Polsce... Więc nie wiem czemu tak... Spróbuj wszystkie elementy składające się do konta ustawić na jeden kraj (mail, lokalizacje itp) mi to kiedyś pomogło. Chyba, że DiRT 2 w ogóle nie ma Live na polskę... nie wiem, spróbuj jak mówiłem, jak nie pomoże to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi opisać, jak bardzo jestem zawiedziony chamską i bezczelną polityką Microsoftu.
Otóż od jakiegoś czasu do działania GFWL wymagany jest Sign-in Assistant. Ktoś powie "to se ściągnij i przestań płakać". Ok, problem jednak w tym, że program ten wymaga przynajmniej Visty. Czujecie? Na XP-eku nie da się go zainstalować. W wymaganiach nie ma XP-eka w obsługiwanych systemach. Co z tego wynika?
Wynika to, że gra, na pudełku której jak byk napisane jest, że działa na XP-eku, na XP-eku niestety NIE DZIAŁA. Brak mi słów, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie bardzo wiem o co chodzi z tym assistantem. Przed chwilą z ciekawości odpaliłem dwie różne gry, które działają z GfWL (RE5 i SF IV) i nie zobaczyłem żadnego komunikatu o konieczności instalacji czegokolwiek; wszystko działa tak jak wcześniej.

Od kiedy jest ten wymóg? Z jaką konkretnie grą masz ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój post skłonił mnie do spróbowania jeszcze jeden, ostatni raz. Usunąłem wszystko, co związane z GfWL i zainstalowałem to od nowa. Wszystko działa bez problemów.


Byłem mega zdziwiony, zwłaszcza, że dokładnie te same czynności powtórzyłem wcześniej ze 3 razy. Teraz nie było ani słowa o Assistancie. No cóź, w takim razie dziękuję za zainteresowanie i wracam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować