Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Aaa faktycznie, dzięki za pomoc. :)

Jeszcze jedno pytanie:

Połączyłem swoje konto Rockstar Games Social Club z Xbox Live Gamertag i Games for Windows, a mimo to nie wyświetla mi na koncie Rockstara żadnych gier. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę założyć nowe konto (najpierw ogólnie w Microsofcie, potem w GfWL) na adres e-mail, na który już raz robiłem konto w tej usłudze, po uprzedniej zmianie adresu w starym koncie? Bo próbuję i mi nie wychodzi. Na starym koncie pozmieniałem swój adres na inny tam gdzie go znalazłem (przynajmniej tak mi się wydaje, zmieniłem przede wszystkim "alias główny"), ale przy próbie rejestracji nowego konta Microsoft na ten adres wyskakuje mi, że jest niedostępny (to adres w gmailu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jeszcze nie spotkałem się z tak spartolonym programem. GfWL nie może uzyskać połączenia, więc szukam informacji na stronie. Przekierowania bez żadnej inforacji co stało się z poprzednią usługą i czy ona nadal istnieje, pliki pomocy odsyłające do tych samych plików pomocy ale w innym oknie i z nazwą zaawansowane... I silverlight zawieszający się za każdym razem, a jeśli chce coś zmienić to każde zdanie zaczyna się od włącz swoją konsolę nawet jeśli pytam o Windows Phone. No i tłumaczenie maszynowo pliku pomocy.

Według fenomenatalnego pliku pomocy GfWL wymaga otwarcie portów, a tu ich lista i pytanie jak to zrobić?

Przekierowanie portów musi być włączone w porcie TCP 80.
Przekierowanie portów musi być włączone w porcie UDP i TCP 3074.
Przekierowanie portów musi być włączone w porcie UDP 88.
Przekierowanie portów musi być włączone w porcie UDP i TCP 53.
Przekierowanie portów musi być włączone w porcie TCP 443.

Jak sprawić, by działało mi zapisywanie gry w Dirt 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem. Otóż wczoraj aktualizowałem usługę GFWL do GTA IV. Usługa pamiętała mój mail i hasło, ponieważ zaznaczyłem opcję ''zapamiętaj haslo'' i wystarczyło tylko kliknąć by się zalogować, ale po aktualizacji wszystko przepadło. Nie pamiętam hasła i maila, którego trzeba podać, a jedynie xywkę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahoy GfWL! -owcy
"Mam do was problem", bo ćóżby innego, z games for Windows Live!
Zmieniałem ostatnio system z XP na W7 i przy okazji przeniosłem sobie na niego konto (off-line, bo jakież inne?). I w zasadzie konto przeniosło się bezproblemowo- ikonka i nazwa takie same, ustawienia tak samo. Problem jest z czytaniem zapisów stanu gier. Te z Arkham City działają jak należy, niestety każdy kolejny save z Dark Souls (a mam ich ze 20) GfWL! widzi jako uszkodzony. Zupełnie jakby konto i plik save nie pasowały do siebie. Co jest nie możliwe, bo plików nie ruszałem z folderu o adekwatnej dla konta nazwie.
Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 18:46, igor8472 napisał:

Niektóre gry nie tolerują kopiowanie save''ów czy profili i trzeba zacyznać od początku,
np. w Viva Pinata. Może kaurat DS tak ma.

Dobrze by było gdyby chodziło o to: wiedział bym przynajmniej czego nie robić. Ale wsześniej swobodnie żonglowałem sobie save''ami i nic się nie działo. Dopiero po zmianie systemu GfWl! ni stąd ni zowąd stwierdził, że kopia konta, na którym wykonałem te zapisy to nie jest to samo konto :/
Ech, gdyby dało się jakoś wykiwać to szyfrowanie plików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę niekumaty w temacie jestem.

Czy GfWL jest w stanie działaś jak Steam albo Origin?

Chodzi mi o to, że wpisując CD-keya przypisuję grę do swojego konta, a potem mogę ją ściągnąć.
I czy mogę gdzieś zobaczyć listę gier przypisaną do mojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 17:25, Graszcz napisał:

Trochę niekumaty w temacie jestem.

Czy GfWL jest w stanie działaś jak Steam albo Origin?

Chodzi mi o to, że wpisując CD-keya przypisuję grę do swojego konta, a potem mogę ją
ściągnąć.
I czy mogę gdzieś zobaczyć listę gier przypisaną do mojego konta?


Z tego co wiem to CD-key przypisuje się do konta GfWL, ale nie wiem czy każdej gry.A zobaczyć swoje gry możesz po zalogowaniu na GfWL, czyli na stronie Xboxa.Co do pobierania gier, to możesz jeżeli kupisz je przez GfWL, z płyty nie jestem pewien, ponieważ ostatni raz używałem GfWL podczas premiery Fable III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 18:15, Hepe napisał:

zobaczyć swoje gry możesz po zalogowaniu na GfWL, czyli na stronie Xboxa

poproszę link, bo nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 19:21, Graszcz napisał:

> zobaczyć swoje gry możesz po zalogowaniu na GfWL, czyli na stronie Xboxa
poproszę link, bo nie mogę znaleźć

http://www.xbox.com/pl-PL/?xr=mebarnav#fbid=KqgwMjQfZch

To chyba to, a w ogóle to chyba mam problem bo mój czytnik coś nie widzi płyty z Gears of War a chciałem pograć... i nie mogę ściągnąć z GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować