Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Rejestrowałeś się na Polskę? Jeżeli tak, to niestety, ale LIVE dostępny u nas będzie dopiero od października. Musiałbyś póki co zrobić konto na UK czy US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś updejt się może w live nie ściągał? Ja tak miałem po Gearsie. Spróbuj kompa zrestartować, ew odłącz na chwilę od prądu router czy co tam masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 15:07, igor8472 napisał:

Jakiś updejt się może w live nie ściągał?

Eee ... nie zauważyłem. Ja tego całego badziewia nie używam - teraz się musiałem zalogować żeby móc w ogóle pograć. Co za syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 15:13, Ostrowiak napisał:

Alpha Protocol to będzie miał LIVE! czy nie? Na pudle dumny napis, a w grze nic takiego,
ba, nawet nie ma toto żadnych szczególnych zabezpieczeń...


W Alpha Protocol nie ma i nie będzie Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiłowałem zainstalować Games for windows Live i cały czas (czy to przy instalacji przez GTA czy osobno) wyskakuje mi taki błąd:

Games for Windows - LIVE or one of its components failed to install.

An error has occured while installing XLiveRedist.msi.


W efekcie nie mogę zagrać w nic co korzysta z tego gówna, dodam że nie chodzi chyba o Frameworka bo problem pojawia się na samym początku...

Wiecie o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w klimacie więc proszę o wyrozumiałość i rozjaśnienie. Czy usługa Games for WIndows i GfW Live daje nam coś szczególnego? Czy tylko w tym drugim przypadku umożliwia nam grę przez sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo po giermaszu stałem sie właścicielem m.in. Guerrilli i The club
Jako że zauważyłem że wymagają one GfW live to zrobiłem konto na brytyjczyka i ściągnąłem software zainstalowałem poprawkę wymagana do uruchomienia i puszczam live wpisuje dane do logowania i ... kicha błąd
Stwierdziłem że to przez to że strona była po polsku to zarejesttrowałem sie na nowo ze strony USA na Amerykańca i ... znowu to samo.
kod błędu: 80048265
Zgłoszono wyjątek typu ''Microsoft.GamesForWindows.XLiveServices.LiveIdWrapper.IDCRLException''.
Może ktoś wie co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, podczas zakupu GTA IV założyłem konto na GFWL. Było to około pół roku temu. Teraz gdy parę dni temu kupiłem Bioshocka 2 chciałem pograć na multiplayerze. Wymagane było konto więc w profilach wybrałem to co kiedyś zrobiłem. Trzeba było podać id (e-mail) i hasło. Jako, że to co wpisałem nie pasowało użyłem przypomnienia hasła na maila. I teraz gdy wpisuje maila i świeżo zrobione hasło dalej jest napisane, że niewłaściwe dane. Co z tym zrobić? Mail jest dobry bo gdy w przypomnieniu trzeba było podać adres e-mail to pasował. Hasło także jest dobre bo świeżo zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować