Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Witam. Pochodzę z tematu f1 2010 i mam taki problem - nie mogę zapisywać gry mimo iż multi mi chodzi (GfWL na Anglię). Reinstalacja gry nie pomaga, więc nie mam pojęca co zrobic. Niby usuwam GfwL ale zawsze gdy zainstaluje gre ona sie wlacza i mam juz swoje konto, wiec trzeba usunąć coś dodatkowo? Poza tym ktoś w tamtym temacie wspominał że trzeba zrestartowac profil na GfWL ale co jak pisze, że klucz jest przypisany do jednego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 21:14, arasso1012 napisał:

Moze ktos cofnac sie o strone i zobaczyc moj post?? Prosze was!

A co tu pomagać? System masz zrąbany albo GfWL!. Przeinstaluj sobie.
Jak się z tym uporasz to po instrukcję zakładania konta off-line odsyłam tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41445&pid=1659

PS A jak tam inne GfWL!''ówki? Te same problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 21:31, zadymek napisał:

> Moze ktos cofnac sie o strone i zobaczyc moj post?? Prosze was!
A co tu pomagać? System masz zrąbany albo GfWL!. Przeinstaluj sobie.
Jak się z tym uporasz to po instrukcję zakładania konta off-line odsyłam tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41445&pid=1659

PS A jak tam inne GfWL!''ówki? Te same problemy?

To jest moja pierwsza gra z GfWL. Ale pozyczylem od kumpla Bioshocka 2 i bylo to samo.
A jesli tak to co mi radzicie?? Windows 7 czy Vista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:53, arasso1012 napisał:

To jest moja pierwsza gra z GfWL. Ale pozyczylem od kumpla Bioshocka 2 i bylo to samo.

Czyli reguła, radzę jakoś naprawić system.

Dnia 11.10.2010 o 15:53, arasso1012 napisał:

A jesli tak to co mi radzicie?? Windows 7 czy Vista??

A co masz aktualnie? I dlaczego najpierw nie przeinstalujesz klienta GfWL!? Pojawiają ci się jakieś komunikaty o błędach?

PS Vistę chyba tylko Bill by ci polecił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:53, arasso1012 napisał:

A jesli tak to co mi radzicie?? Windows 7 czy Vista??


Jeżeli obecnie masz Win XP i chcesz zakupić nowy Windows, to zdecydowanie Win 7 - gdyż w stanie "surowym" (bez żadnych aktualizacji) jest obecnie zbliżony poziomem do Visty po wszelkich update''ack, Service Pack''ach etc, a po wyjściu kolejnych aktualizacji najpewniej będzie lepszy. Natomiast jeśli obecnie masz Vistę, to uważam, że przesiadka na Sevena nie ma większego sensu. Jak napisałem wyżej, obecnie te systemy są zbliżone poziomem (z lekkim tylko wskazaniem na Seven), więc wydawanie kasy na nowy system nie ma specjalne sensu, przynajmniej na razie. No, chyba, że masz na oku jakąś wybitnie korzystną ofertę upgrade''u z Visty do Seven, to tak.

Natomiast ja mam do wszystkich inne pytanie, inny problem. Otóż:

Jakiś czas temu zainstalowałem grę Resident Evil 5 z serii Premium Games. Nie pograłem nawet dnia, kiedy zaczęły się problemy. Po pierwsze, po wyjęciu płyty z napędu, ikona napędu DVD robiła się taka, jak przy nieznanym pliku (ta karteczka z kilkoma ikonkami na niej). No ale nic, drobiazg - pomyślałem. Problemy zaczęły się, gdy system zaczął wyczyniać cuda przy uruchamianiu. Wyskakiwało czarne tło z informacją o błędzie 0xc00000e - nieznany błąd wejścia wyjścia. Informowało, że może jakiś nośnik danych został odłączony, lub są problemy z dyskiem. Po wybraniu "Kontynuuj" - restart i to samo. Przy czym CZASAMI zdarzało mu się zaskoczyć.

Przeskanowałem dyski w poszukiwaniu błędów - NIC. Dla sprawdzenia odinstalowałem grę i GfWL - jak ręką odjął, problem zniknął. Pomyślałem wtedy, że to problem z samą grą...

Do czasu, gdy nie zainstalowałem gry Batman: Arkham Asylum. Też obsługą GfWL, też z Premium Games. Ta sama śpiewka - psująca się ikona napędu DVD, i problemy z włączeniem kompa.

Wniosek - jedyne, co te gry łączy, to to, że korzystają z GFWL, i są z serii Premium Games. Przy czym z innymi grami z tej serii, nie korzystającymi z GfWL (np Civilization 4) problemu nie było. Ergo - problem z Livem.

Co dalej - próbowałem różnych kombinacji z .NET Framework - deinstalacja starego (3.5.1), i zainstalowanie nowego (4). Zainstalowanie wszystkich. Etc etc. Bez efektu.

Próbowałem też instalacji samego GfWL bez jakichkolwiek gier - też problemu nie ma.

Czyli problem występuje tylko przy GRANIU w gry obsługujące GfWL.

Ma ktoś jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić? Bo mnie się już kompletnie skończyły pomysły :/

Aha, dodam, że mam Win 7 x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak post pod postem...
Dochodzę do pewnych refleksji. Dzisiaj chciałem sobie z kumplem pograć w RE V-kę, ale sytuacja była taka, że ani on ani ja nie możemy wejść do gier. Jedno ''ale'' jest takie iż grałem z jakimś tajwańczykiem bez żadnych problemów. Dziwne nie? Nie mogę grać z osobą, która miesza ode mnie ~500m. Rozmowy głosowę przez GfWL! też wychodzą nieudolnie. Przypomnę, że ''chwaliłem się'' niemocą zakładania gier w Gears of War...
Co o tym sądzicie? To kwestia dostawcy internetu? Mam ''osiedlową'' kablówkę, który zaopatruje w ten cudowny wynalazek całe miasto(~18 tys. ludu). Nie wiem czy mam iść i pytać o coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega mieszka 500m od Ciebie to zakładam, że posiada tego samego dostawcę Internetu co Ty, a to może mieć jakiś wpływ na możliwość wspólnego pogrania (choć nie powinno, ale żyjemy w Polsce). Może więc warto iść zapytać czy w owej kablówce czegoś nie blokują (jakichś portów, usług).

Z Tajwańczykiem pograłeś, z kolegą nie, jedyna poważniejsza różnica jaka wynika z Twojego posta to dostawca Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 22:32, Melchah napisał:

/ciach/

Innego znajomemu przedstawiłem przykład. Stwierdził jedno - te same IP + jako tako jest ono stałe. Musiałbym sprawdzić czy to byłaby prawda. Jeżeli tak to trzeba się czegoś dodatkowego domagać(zakładam, że nie będzie to jakoś problematyczne).

Dzięki za komentarz - w środę będę miał jako tako czas to ich ''odwiedzę''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z WINDOWS LIVE.

Zainstalowalem DIRT II i chce uruchomic autozapis ale musze zaktualizowac gre czy ten zakichany windows live juz sam nie wiem. Wlaczam ta aktualizacje idzie to cholernie mozlnie potem juz pod sam koniec wyskakuje ze jest jakis blad i **uj z tego jest anie nie mam zakutalizowanej gry anie nie moge zapisywac save,.Pomozcie.

Mam windowsa 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedługo, bo 15 listopada, Games for Windows Marketplace dostanie bardzo duża aktualizację, od zmiany wyglądu strony po rozszerzenie oferty gier.
http://www.microsoft.com/games/en-US/community/pages/gond.aspx
http://www.microsoft.com/games/en-us/press.aspx
W serwisie kotaku.com można obejrzeć film prezentujący Marketplace w akcji.

20101023173730

20101023173735

20101023173741

20101023173745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 17:39, Marco_Polo napisał:

Całkiem niedługo, bo 15 listopada, Games for Windows Marketplace dostanie bardzo duża
aktualizację, od zmiany wyglądu strony po rozszerzenie oferty gier.
http://www.microsoft.com/games/en-US/community/pages/gond.aspx
http://www.microsoft.com/games/en-us/press.aspx
W serwisie kotaku.com można obejrzeć film prezentujący Marketplace w akcji.


Ten nowy wygląd kojarzy mi się... ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ogromny problem z Games for Windows Live na Win 7 64. Instaluję najnowszą wersję tego oprogramowania ze strony producenta, instalacja niby przebiega ok, po czym próbuję uruchomić program, wyświetla mi się ten mały prostokąt z logo a potem wyskakuje komunikat że nie można uruchomić clienta Games for Windows Live - ktoś wie co z tym zrobić? Proszę o pilną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą rzekomą premierą GfWL w Polsce, tj jak rozumiem z końcem problemów z grą online? W końcu do niej doszło lub dojdzie w najbliższym czasie? Jak długo jeszcze Microsoft zamierza robić ludzi w balona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 21:26, Azvar napisał:

Jak to jest z tą rzekomą premierą GfWL w Polsce, tj jak rozumiem z końcem problemów z
grą online? W końcu do niej doszło lub dojdzie w najbliższym czasie? Jak długo jeszcze
Microsoft zamierza robić ludzi w balona?


GfWL będzie oficjalnie dostępny, gdy XBL stanie się dostępny. Pytanie teraz do wydawców (zwłaszcza do Cenegi) czy dadzą specjalne patche do gier, które miały wyciętego Live''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować