Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2010 o 21:31, Henrar napisał:

GfWL będzie oficjalnie dostępny, gdy XBL stanie się dostępny. Pytanie teraz do wydawców
(zwłaszcza do Cenegi) czy dadzą specjalne patche do gier, które miały wyciętego Live''a
:)


Ok, a jeśli idzie o kwestię singleplayer (czyt. mam w nosie w danej grze multiplayer), to GfWL w niczym obecnie nie przeszkadza, mimo braku supportu w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dobrą godzinę temu się zarejestrowałem. Wszystko fajnie, tylko weryfikacja e-mail była trochę dziwna, no ale udało się zalogować. Włączam Games for Windows Live a tu wyskakuje "błąd połączenia". Dodałem do zapory LIVE aby nie blokował, ale nadal nie działa. Na stronie głównej jest napisane "tymczasowa przerwa w działaniu usługi". Jak na razie średnio to wygląda ech. I teraz nie wiem czy to usługa nie działa, czy zapora mnie blokuje. Trochę poczytałem i wiele osób miało z tym problemy. No mam nadzieję że po południu już wszystko będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciągle wyskakują jakieś błędy jak się próbuję zalogować. Zobaczymy czy wieczorem już wszystko bedzie ok i przede wszystkim czy uda się zalogować do GfWL w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam udało się. Zmiana zdania dopiero za rok...
Nie wiem jak granie przez Live''a wygląda i... niepokoi mnie nazwa mojego regionu: "--pl-PL Poland placeholder translation-- Xbox LIVE Silver Membership" - niedopatrzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:08, HumanGhost napisał:

Niewiernus -->> To żeś pomógł..

No wiem. Nie każdy przegląda całego forum, ja mam ~75 tematów dodanych do ulubionych i jako tako nic innego nie ruszam.
Poza tym nie wiadomo kiedy xx osoba zobaczy odpowiedni temat, w takich godzinach to topic''i szybko przesuwają się i przechodzą na drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:54, luzac napisał:

Spokojnie zalogowałem się do Live i pograłem w SF4 po tym jak dokonałem migracji. Może
miałem po prostu szczęście?


A teraz możesz się zalogować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a mi działa. Chociaż jak włączam przez start i mam games for windows live to wyskakuje błąd połączenia. W grach działa. Mi to chyba nie chciało zadziałać bo w haśle źle wpisałem ostatnią literkę (chociaż jestem pewien że wcześniej na stronie miałem z dużej litery a nie z małej). Nieważne zresztą. Powiem tak jak na tak długie oczekiwanie to się zawiodłem. Może nie na samej usłudze ale na ilośći osób online. W GTA IV to niedobitki grają i rzadko kiedy mogę się połączyć bo wywala błąd że wyszedłeś z gry czy coś takiego. I nie wiem czy to wina znowu LIVE czy ja mam coś zablokowane, czy to GTA jest takie wredne. Jeszcze mam Gears of War i muli chodził. Nawet podobało mi się. Ale też mało ludzi gra. Gry w sumie nie takie stare a opuszczone przez graczy. To gry które mają po 5 czy 10 lat mają więcej graczy niż te produkcje. I tak wole steam tam to nie miałem takich problemów i bardziej mi ten program odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal lipa. Na stronce logowanie bez problemu, natomiast do aplikacji live lipa. Wywala komunikat o błędzie 80154017, zaś w grze coś o tym, że prawdopodobnie w moim regionie usługa jest niedostępna. SUX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problemy. Z mojej strony mogę się zalogować na Live przez przeglądarkę internetową jak i z poziomu klienta GfWL, natomiast nie ma takiej możliwości z poziomu gry. konkretnie W:40 Dawn of War II. Dno i siedem metrów mułu. Nie wiem po co komu potrzebny ten badziew, który użytkownikowi PC do niczego nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie też mogę się zalogować, ale przez aplikację czy grę nie mogę, ale o dziwo, wczoraj kuzyn też nie mógł, a dziś rano już może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj rano zmieniłem region z Anglii na Polskę. Odbyło się to bez problemów, wczoraj nie patrzyłem czy da się zalogować w jakiejś grze, ale mogłem logować się na stornie i w kliencie w Windowsie. Przed chwilą specjalnie sprawdziłem czy da się zalogować do live w Bioshocku2 i u mnie wszystko działa. Nie mam pojęcie dlaczego u was to może nie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest trochę chore. Można się zalogować przy pomocy klienta Live i na stronie internetowej a w grze już nie. Od czego to zależy? Nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować