Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2010 o 19:53, HumanGhost napisał:

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego właściwie jest potrzebny GfWL? Tak praktycznie?


W teorii miało to być naprawdę ciekawe. Takie "ukonsolowienie" PC... stworzenie pewnej społeczności i możliwość grania crossplatformowego Xbox360 - PC. Efekt jest jaki jest... Na całym świecie ludzie mają z GFWL problemy a brak tej usługi w Polsce tylko spotęgował u nas niechęć do tego bo ludzie rejestrowali się na PL i był problem. Ja do tej pory grałem na kontach offline bo jakoś mi się nie chciało rejestrować na ambasady w innych krajach :) Teraz gdy wprowadzili tą usługę w PL to trochę przetestowałem i pewnie zagram raz jeszcze w gry które mam i które obsługują GFWL. Większość gier teraz albo ma jakiś własny system albo korzysta ze Steam''a... o ile jakieś znaczące zmiany w GFWL nie zaistnieją to raczej możemy być spokojni że wielu gier wymagających tej usługi nie będzie w przyszłości :) Po tym wątku widać że nie ma wielkiego zainteresowania tą usługą... odpowiedzi na pytania pojawiają się sporadycznie i częściej ktoś ma jakiś problem niż rozwiązanie czyjegoś problemu (jak np. moje z postów 717 i 718) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh próbowalem juz wszystkiego
Mam 1 konto z uzytym kluczem do gry
Za kazdym razem jak próbuje sie logowac przez gre mi mowi ze niedostepne w regionie
Przez klienta probowalem zalogowac sie na to konto i na konto zrobione juz po premierze i nic nie dziala
Prosze uprzejmie o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze lost planet 2 - bo głównie o tą gre mi chodzi
Gdy sie loguje na konto zrobione przed premierą windows live to mi mowi ze niedostępne w tym rejonie (tak samo jak było przed premierą) a gdy sie loguje na konto zrobione po premierze wtedy mowi mi ze nie mam jakiegos identyfikatora id
Jak rozwiązac ten problem ?
Przepraszam za natręctwo w temacie ale to całe GFWL zaczyna mnie wpieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na pierwszym koncie dokonać migracji. Musisz wejść w moje konto i zarządzenie regionem czy coś takiego. Podobno pomaga niekiedy. Mnie niestety nie pomogło. Sam próbowałem nakłonić te cholerstwo do współpracy, ale z miernym skutkiem. Widać u części osób to po prostu nie działa. Nie wiadomo czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie się teraz zalogować do GfWL za pomocą klienta? Mnie na obu kontach błędy wyskakują.

Czy istnieje możliwość, że nie mogę się połączyć z GfWL w grze a mogę na stronie internetowej i za pomocą klienta dlatego, że łączę się w internetem za pomocą routera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 18:47, diabolo20 napisał:

Ja też niemoe się zalogować błędy wyskakują dzisiaj. dziś miała być przebudowa tego systemu może dlatego?


Może i faktycznie coś kombinują, bo teraz próba zalogowania się przez klienta kończy się błędem a próba zalogowania w grze kończy zwisem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może okaże się to pomocne dla osób mających problem z zalogowaniem - wejdźcie na stronę xbox.com, zalogujcie się i zaakceptujcie nową umowę użytkownika. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam , czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak to cale gfwl dziala? posiadam konto zalozone na usa na ktorym sa msp chcialbym je wydac na gta iv, czy to wyglada w ten sposob pobieram gre przez program po pobraniu programu zamykam go i uruchamiam gre?czy jesli zakupie gre na jednym koncie to bede mogl sie zalogowac na swoje drugie konto zeby zdobywac doswiadczenia? dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć
udało mi sie zmienic region na polski, ale gdy próbowałem uruchomić grę (konkretnie DoW2) pojawił mi sie błąd i komunikat o nieaktualnym kliencie...
postanowiłem sciagnąc i zainstalować ponownie, wtedy pojawia mi sie komunikat o aktualizacji klienta...
aktualizacja nie daje sie zainstalować mam komunikat o niezgodności języka ;)
czy kos sie z tym zetknął? jak z tego wybrnąć? może ktoś poratuje linkiem do klienta?

będe wdzieczny bo niechce stracic moich dotychczasowych achiwmentów :)

jeśli to ma jakieś znaczenie to korzystam z xp

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 10:44, Karanthir666 napisał:

Ja mam pytanie nieco z innej beczki. Jak mam konto online, to mogę je przełączyć na offline?
Bo mam lapka bez neta i nie chcę zakładać nowego konta offline.


Jak na tym lapku nie powiedzie się próba zalogowania online to cię automatycznie przełączy na offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!! Zaktualizował mi się dzisiaj klient w Windows 7. Uradowany myślę sobie - "Ooo! Może działa!!". Loguje się - błąd... Ale gdy pomyślałem że może przejściowy problem, po zalogowaniu się do gry - udało się! ;) Od DZIŚ wszystko działa. :) 6 dni spóźnienia ale ważne że jest. :D Już zrobiłem migracje mojego drugiego konta do Polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cośtam ściągało się... ale czy pomogło? Jak dla mnie nie.
Nie jest możliwa zmiana tagu gracza(nie istnieje?) oraz z avatarem(zdjęciem, jak zwał, tak zwał) - nie zamierza doczytać się. Nie wiem czy czekają na mnie jakieś niespodzianki.
Po jakiego k$#%a dorzucają Windows Live ID? Komu to potrzebne? Jakby nie brakowało ich usług do zżerania zasobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować