Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 20:02, miki00749 napisał:

W koncu mam sie logowac na strone xbox czy gfwl bo nie wiem
Na gfwl nie widze okna logowania
Moze ktos to ewentualnie podac?


Logujesz się na: http://www.xbox.com/pl-pl/live

To już naprawdę dziwne. Mam nadzieję chłopaki że u was też niedługo będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy do jasnej cholery ponownie możecie zrobić migracje kont? Mnie cały czas wyskakuje, że konto jest już przypisane do Polski. Screen or didn''t happened.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety dupa blada. Nadal nie mogę sie zalogować w grze. Wyskakuje cały czas komunikat taki jak poniżej. Wyłączanie firewalla nic nie daje. Wina routera? Niby dlaczego? Sam nie wiem...

20101116212714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:27, HumanGhost napisał:

No niestety dupa blada. Nadal nie mogę sie zalogować w grze. Wyskakuje cały czas komunikat
taki jak poniżej. Wyłączanie firewalla nic nie daje. Wina routera? Niby dlaczego? Sam
nie wiem...


Z błędu wynika że z kontem jest OK, bo by pisało że "dana usługa jest niedostępna w twoim regionie". Widać wina leży po twojej stronie/dostawcy internetu.

Mam pomysł. Idź do jakiegoś znajomego z kopią zapasową gry i sprawdź czy u niego da się połączyć z LIVE.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 22:34, Manix69 napisał:

Mam pomysł. Idź do jakiegoś znajomego z kopią zapasową gry i sprawdź czy u niego da się połączyć z LIVE.


Tak, też na to wpadłem jakiś czas temu. Faktycznie, mogłoby to pomóc odpowiedzieć na pytanie co jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam z tym problem, otóż nie mogę go zaktualizować. Klikam żeby aktualizowało, i wtedy :

- Albo dochodzi do końca i sie nie rusza

- Albo dochodzi do końca, wyłącza grę i pojawia się okno aktualizacji które po chwili znika.

Gdy chcę zainstalować nową wersję a starą odinstalować..to SF4 jak i inne gry nie chcą mi działać, wyskakuje bowiem "Nie wysyłaj"

Jak to Damianero rzekł.... CZEGO SIĘ WINDOWS NIE DOTKNIE, TO WSZYSTKO SPIER***I!!!!
Pomocy D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 15:11, The_Nemezis napisał:

Jak zdobędziesz odpowiednie osiągnięcia w GoW 1 to dostaniesz nowe postacie do multi
w GoW 2.


Tylko, ze GoW2 nie wyszedł na PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z gfwl...
Odpalam GTA4 i dostaję komunikat, że jest dostępny update dla gfwl i bez niego nie pogram online. No to ściągam. W końcu skończyło się ściągać, wyskakuje informacja, że mam wyłączyć grę, aby kontynuować update. No to tak robię, coś tam się wtedy instaluje, nagle wszystko znika i tyle. Odpalam GTA4 jeszcze raz i to samo, można tak w kółko... Pomocyyyy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 17:38, Maciejas napisał:

Znowu mam problem z gfwl...
Odpalam GTA4 i dostaję komunikat, że jest dostępny update dla gfwl i bez niego nie pogram
online. No to ściągam. W końcu skończyło się ściągać, wyskakuje informacja, że mam wyłączyć
grę, aby kontynuować update. No to tak robię, coś tam się wtedy instaluje, nagle wszystko
znika i tyle. Odpalam GTA4 jeszcze raz i to samo, można tak w kółko... Pomocyyyy..

Mam to samo z SF4. Może ktoś nam pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:39, zakowicz napisał:

Chodzi ci o to, że zainstaluje SF4, resetuje, aktualizuję i resetuje?


Niezupełnie
Po aktualizacji windows live robisz reset i uruchamiasz grę
(jeżeli nadal masz ten problem ze GFWL aktualizuje ci się w kółko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się tak dokładnie nie instaluje. Robi się, piszę że będzie musiało wyjść z gry i wychodzi, potem jest przez chwile pasek i go potem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować